• byl to můj první nákup a výhody jsem nenašla
    • komunikace se zákazníky

• Nedorazilo jeste nic, tak nevim.
    • Dlouha doba dodani.

No coment.

• chybně uvedena dostupnost zboží
    • chybně uvedena doba doručení

Obrovská nespokojenost a tento obchod NEDOPORUČUJI. Z e-shopu přišlo pouze potvrzení přijetí objednávky a potom už nic. Po týdnu jsem zkoušela volat 3 dny v různých časových intervalech, psát SMS, e-mailové zprávy a naprosto bez reakce.

Objednávala jsem magnetickou síťku do dveří,nebyla do pravého úhlu ,takže neseděla a magnety se rozepínaly,tudíž je nepoužitelná. Nekvalitní,byla na několika místech natržená prostě šmejd,vyhozené peníze a když jsem obchod kontaktovala, tak mobil nezvedali,volala jsem snad 20x v různé doby a jen to zvonilo,abych nekřivdila jednou mi volali zpět,ale to jsem uspávala dítě takže jsem neměla tel. u sebe a když jsem po chvíli volala zpět tak opět telefon nikdo nebral,na email neodpověděli do dnes,zde už nikdy nakupovat nebudu.

• Očekávala bych zaslání faktury/čísla úctu,kam zaplatit,obratem po odeslání objednávky.

• Zaslán omylem jiný druh zboží.

• - Výborná komunikace ze strany obchodu
    • - Vstřícnost a snaha v případě potřeby najít i jiné alternativy
    • - Rychlost vyřízení
    • - Široký sortiment zboží

Tento obchod bych v každém případě doporučila neboť mám s ním dobré zkušenosti (nakupuji v něm pravidelně). Vždy mi v případě potřeby dobře a rychle poradil a doporučil i alternativní řešení, když zboží náhodou nebylo na skladě.
    Vždy mi vyhověl k mé plné spokojenosti.

• Slíbí a nesplní
    • Žádné silné slabiny nejsou takže fůru

Vůbec nic neobjednavat.

• Zboží nebylo doručeno bez udání důvodů

• výběr zboží z domova, čas k vyzvednutí si zvolím sama
    • nevím

dobrá cena, možnost výběru, dostupnost místa pro vyzvednutí zboží

• Spatna komunikace ze strany obchodu. Po objednani zbozi me informovali, ze zbozi neni skladem a ze se omlouvaji, ale uz jsem se nedozvedela, zda bude zbozi v dohledne dobe doobjednano, co presne nemaji skladem (objednala jsem celkem 3 veci) a jestli je timto objednavka zrusena nebo mam cekat az zbozi naskladni. Ani po odeslani dotazu jsem nedostala blizsi informace.

Zatím nemohu moc hodnotit, protože zboží je jako dárek k Ježíšku a vyzkoušeno bude až v houbařské sezoně.

• obchod nekomunikuje,
    • nedodrzuje dodaci lhutu

pokud mate na vyber, nakupte jinde

Reakce obchodu originaldarek.cz

Vaše zboží bylo odesláno se zpožděním z důvodu vánočního shonu. Zasílali jsme Vám omluvný email s omlouvu za zdržení.
    Originaldarek.cz

• obchod neodpovida na dotazy
    • slibovana doba dodani neni dodrzena
    • online chat na strankach neni obsluhovan

Obchod nedoporucuji. Pokud potrebujete, aby zasilka byla dodana dle avizovanych terminu, nakupte radeji jinde. Jsem rada, ze jsem nezaplatila predem.

Reakce obchodu originaldarek.cz

Již jsme zadali odpověď u předešlého dotazu a poslali také odpověď Vám na email.
    Originaldarek.cz

• Rychlá a příjemná komunikace, kvalitní zboží a práce.
    • nemám

Super

Reakce obchodu originaldarek.cz

Velmi děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Doufáme, že bude přínosem pro naše další zákazníky.

Super obchod
    Rychle dodanie
    Odporucam vsetkym kupujucim

Originaldarek.cz

• Na stránkách je uvedeno zboží, které už není skladem.

Reakce obchodu originaldarek.cz

Bohužel se nám občas stane, že se zboží vyprodáme a tato skutečnost se ještě nestihne projevit v internetovém obchodě. Na lepší propojenosti dostupnosti zboží pracujeme ;-).
    Originaldarek.cz

• Dobrá komunikace, zboží je zobrazeno reálně skladem. Rychlé dodání.
    • Nenašla jsem

Originaldarek.cz

• - vyhovovala mi cena žádaného zboží

- výborná komunikace s obchodem
    - rychlé dodání
    - zboží dobře zabalené a v pořádku

Originaldarek.cz

• výber z rozsáhlého sortimentu zboží