Vstřícný k zákazníkovi a spolehlivé, rychlé dodávky

• Kvalitní výrobky, žádná Čína.
    • Rychlé dodání.
    • Výborná komunikace.

- český obchod
    - zboží působí kvalitně (mám krátce)
    - informovanost o stavu zásilky
    - rychle dodání

Pásek přišel delší než byl objednaný. Budu muset přidělat dírky.

• perfektně zabaleno

• ochota, rychlost

Je českou firmou, která má velký zájem o každého zákazníka, kterému vychází všemožně vstříc.

Přehledná nabídka, dobrá komunikace, ochota. Zpočátku problém s mailem.

S obchodem spokojen, opasek perfektně sedí - kvalitní práce. Jediná drobná výtka: fotografie na stránkách obchodu ne zcela odpovídají realitě, alespoň v případě opasku MUSO - konkrétně jsem vybíral opasek trochu i podle tvaru dírek, a zatímco na obrázku byly klasicky kulaté (což mi přišlo sympatické, asi ze zvyku), na dodaném opasku jsou podlouhlé, široké (které mě vizuálně trochu rušily). Nakonec mi to ale nevadí, opasek je skvělý, plně funkční a tohle je detail.

Rychlé vyřízení objednávky.

• Zboží bylo rychle dodáno
    • Dobrá komunikace s obchodem
    • Kvalitní provedení zboží

• Rýchla exedícia objednaného zbožia

Objednávka a dodání opasků proběhlo bez problémů. Opasky vypadají bytelně. Při výrobě se vyskytla komplikace s jednou přezkou - byla jsem na ni ihned upozorněna a bylo nabídnuto náhradní řešení.
    Já jsem spokojena s opasky i firmou. Děkuji za pěknou práci i férové jednání.

• z vlastní iniciativy zavolali ,aby upřesnily moje požadavky. To je opravdu rarita v tom příjemném slova smyslu.

Po dlouhé době, jsem se cítil opravdu jako zákazník (tedy jako pán). I když má objednávka byla minimální a ještě obsahovala některé specifikace odlišné od nabízeného produktu, dočkal jsem se telefonátu ze strany obchodu k doladění mé objednávky. Vzhledem k tomu, že objednávka byla skutečně jak obsahově , tak cenově pro takovou firmu zanedbatelná, velice mě to překvapilo. V dnešní době ,kdy je zvykem razit heslo, buď si to kup tak, jak to nabízíme, nebo hledej jinde, mě to až zaskočilo.(Tedy příjemně.) Všem kdo potřebujete něco z nabídky tohoto obchodu, neváhejte. Najdete zde nejenom to co potřebujete, ale budete odcházet s pocitem , že skutečné obchody pro zákazníky existují. Děkuji majiteli, děkuji obsluze děkuji všem podobným firmám na našem trhu.

• Kvalita materiálu

Vše OK doporučuji

Obchod proběhl bez jakéhokoliv problému.

• vše v pořádku, doporučuji

Vše OK nemám připomínek

• Kvalita. Rychlost.