Rychlé dodání, podrobný a odpovídající popis k produktu

pěkný kvalitní pásek, oceňuji možnost koupě pásku bez přezky

• velmi kvalitní zboží
    • u šroubků většinou exaktní popis rozměrů
    • dokonce i odřezky mají výbornou kvalitu
    • problémy s platbou (nakonec nejspíš skončíte u obyčejné pomalé platby na účet a bez potvrzení)
    • absence komunikace nad rámec automatu a místy nejasné popisky
    • relativně delší doba doručení

• Profesionalita, kvalita

Naprostá spokojenost. Rozhodně doporučuji. Vysoce kvalitní zboží za velmi přijatelnou cenu.

• Kvalitní zboží, komunikace ze strany obchodu
    • Délku opasku neměří dle obvodu pasu, ale včetně délky spony, což je velmi neobvyklé, tudíž v jejich provedení vel. 75 není obvod pasu, ale délka opasku!!!!

Bohužel i přes telefonní domluvu došlo k nedorozumění co se týče velikosti opasku, v jejich výkladu délky nelze opasek použít ani na poslední dírku

Kvalita baleni, kvalita vyrobku, rychlost dodavky

• Vše v pořádku

Hezký pásek za úžasnou cenu, velmi rychlá výroba i dodání. Doporučuji!

Dobrá telefonická komunikace, rychlost vyřízení objednávky.

Koupil jsem pěkný kožený opasek za v dnešní době skvělou cenu. Vše podle fotek a popisu, navíc s požadovaným kouskem kůže na opravu jiného opasku. Děkuji. Dávám hodnocení 100%.

• Široký sortiment
    • Výborný poměr ceny a kvality
    • Možnosti doručení

• Rychlé a seriózní jednání

• Hypoalergenni prezka
    • Rychle dodani
    • Vyroba s monogramem
    • Delka na prani
    • Super kvalita
    • Skvela cena

Proste bomba! Hypoalergenni prezka mi vyresila 20 let trvajici problem s brichem posetym exemem. Vyroba i dodani navic trvaly par dni. Ve stredu jsem objednal, v pondeli jsem mel. I s monogramem. Za cenu ani ne pólovicni nez za jakou jsem si drive opasky kupoval a jak zacaly s potem reagovat, tak vyhazoval. Dokonce si myslim, ze by za tak perfektni zbozi meli zdrazit.

• vlídný, nochotný, příkladný, a tak tedy vyjímečný.Touto cestou chci poděkovat šefovi firmy za průvodní milý dopis.

nevýhoda neexistuje

Zakoupen už asi pátý opasek a pokaždé spokojenost

• Zdravím Vás a uctivě děkuji za vyřízení mé objednávky příkladným způsobem. Jelikož jsem již 80ti letým a moc neovládám objednávku přes počítač, tak jsem se telefonicky obrátil na pana majitele Fruhaufa a ten mi velmi ochotně vyplnil u Vás tuto objednávku. Následně došla poštou a po otevření jsem byl mile potěšen ochotou z Vaší strany za bezvadné dodání.
    Celou anabázi na internetu ani nechci vypisovat, protože jsem vyhledával skoro 4 hodiny
    u konkurenčních firem s odkazem, že pouze pánské společenské spony na opasky nejsou schopni zajistit a mohou prodat jen celý opasek. Já mám několik stejných opasků s touto společenskou sponou na denní nošení, která mi vyhovuje a odpovídá mému celoživotnímu společenskému i pracovnímu odívání.
    Na závěr jsem telefonicky osobně slušně poděkoval panu majiteli za vlídné jednání, se kterým se již drahnou dobu nesetkal v současných obchodních centrech, radoby si hrajících
    na modní cizí exkluzivní značkové obchody. Já sám jsem pracoval po vojně v jedné prodejní PZO firmě 33 let jako vedoucí i z toho 7 let pouze pro diplomaty. Takže srovnání mohu posoudit a Vaší firmu mohu jen a jen příkladně doporučit, aby Vaše výrobky byly k sehnánmí
    v českých obchodech se společenským odíváním a nikoliv jen opasky pro montérky .
    S velkým poděkováním a úctou k Ván za Vaši práci pro zákazníky a zůstávám
    s přátelským pozdravem B o u ch a l Emanuel

• Opasky jsou až neuvěřitelně trvanlivé.
    • Jednička na trhu s opasky
    • Ceny velmi přijatelné
    • Žádná