Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

ONLINESHOP.cz

98%
Zákazníků doporučuje obchod
Za posledních 90 dní
Ověřeno zákazníky
Garance nákupu - ONLINESHOP.cz

Diskuse ONLINESHOP.cz

Ptejte se na cokoliv, co Vás zajímá ohledně obchodu ONLINESHOP.cz.
Pamatujte na to, že za své příspěvky nesete zodpovědnost. Vyvarujte se prosím nepodložených informací a vulgarismů, takové příspěvky mohou být smazány. Provozovatele serveru za diskuse nenese zodpovědnost ani neručí za pravdivost prezentovaných informací.

Diskutovat o obchodu ONLINESHOP.cz mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se

Příspěvky emailem

Pro příjem příspěvků emailem, klikněte na tlačítko "Přihlásit".

Nalezeno: 44 příspěvků (zobrazujeme 1 - 20)
1 2 3 Další »
přidáno 29. prosince 2016

Já mam špatnou zkušenost s timto obchodem, konkrétně s p. Hanušem. Vracela sem el. dečku ve 14 denní lhůtė a jmenovaný pan Hanuš mi poslal email s tím, že je dečka znehodnocena a nejde vrátit do původního stavu a přišli mi fotky jak je dečka zašpiněna což bylo absurdní po hodinovym vyzkoušeni se ihned zabalila zpėt. Dohadoval se semnou po emailech, když sem tam zavolala tak nebyl k dispozici a bylo mi rečeno kolegou, že mi ihned zavolá, ale to neudělal a napsal email, ze mé vyjádrrni potřebuje pisemně.po dlouhém dohadováni sem kontaovala ČOI a vypadá zo, že mi peníze budou vráceny i kdyz ne celá častka. Tenhle obchod nedoporučuji nikomu kdo výrobek nezná a nevi zda ho nebude chtít vracet.

přidáno 23. listopadu 2016

Rosťa: Dobrý den, děkujeme za pochvalu a věříme, že chladnička bude fungovat na 100%.

S pozdravem
ONLINESHOP.cz

přidáno 23. listopadu 2016

: Ano, my se ale musíme zabývat hlavně vyjádřením servisu. Je to pak tvrzení proti tvrzení. Bohužel toto neovlivníme a nejsme schopni vracet peníze za všechny produkty, které výrobce neuzná pro záruční opravu. Pokuste se ještě jednou servis kontaktovat a vysvětlit, že prasklý display být nemohl. My se bohužel vyjádřením autorizovaného servisu řídíme.

S pozdravem
ONLINESHOP.cz

Avatar uživatele

Rosťa

, 0b
přidáno 22. listopadu 2016

Chtěl bych pouze napsat vlastní zkušenost s tímto e-shopem. Objednal jsem zde lednici Samsung, která se vinou PPL při dopravě poškodila (poškrábání bočnice). Po dodání fotografií s poškozením lednice jsem se rozhodnul ji přesto odebrat, neboť mi byla e-shopem nabídnuta finanční kompenzace. Profesionální jednání pracovníka reklamačního oddělení tohoto e-shopu p. Hanuše jsem spokojen a určitě zde budu opět nakupuvat a DOPORUČUJI e-shop i ostatním.

Avatar uživatele

anonym

, 0b
přidáno 15. listopadu 2016

ONLINESHOP.cz: Jenže nám telefon nespadl a je velice divné,že údajná prasklina je dle servisu vidět až po sundání dotykové plochy.A ráda bych vysvětlení vyšroubovaných šroubků.Dle našeho názoru se tím display hnul a praskl.Ale to Váš obchod nezajímá,kdyby jste byli seriozní tak se tím alespon zabýváte a vysvětlíte to.
Ale když mi víme,že jsme s telefonem nic neudělali a po 3měsících je po něm tak to se na mě nezlobte to nejsem rozhořčena ,ale .....nebudu sprostá.

přidáno 15. listopadu 2016

: Dobrý den, je nám líto Vaší reklamace telefonu, nicméně ani pád nemusí jevit oděrky a přitom display může prasknout vlivem nárazu, kde nepomůže ani folie. Ta má lehce jiný význam. Bohužel vyhodnocení servisu je pro nás směrodatné, nedokážeme prokázat, opak, pouze jsme Vám servisní vyjádření zprostředkovali a my jako prodejce nemůžeme situaci ovlivnit. Bohužel Vaše rozhořčení pokud se vcítíme do situace chápeme, ale věřte, že toto není v silách prodejce, ale autorizovaného servisu.

S pozdravem
ONLINESHOP.cz

přidáno 15. listopadu 2016

chiheb: Dobrý den, děkujeme za pochvalu.

Avatar uživatele

anonym

, 0b
přidáno 13. listopadu 2016

Já tento obchod nedoporučuji.Koupila jsem manželovi telefon Iget A5,po 3měsících používání praskl display-vyjádření servisu,nevím jak-telefon nespadl,nebouchlo se s ním nic.
Telefon měl po celou dobu na sobě obal a folii,byl jako nový,nebyl na něm jediný škrábanec ,oděrka od pádu nic.Na telefonu se udělala svislá fialová čára tak jsme sundali zadní kryt a byly povolené šroubky a jeden dokonce vypadl.Znění ze servisu mechanické poškození displeje-prasknutí,které je viditelné až po sundání dotyku.
Mi jsme s telefonem nic neudělali,ale obchod to nezajímá a už od počátku byl v telefonu horší mikrofon(špatně slyšitelný volající).
Uvolnění šroubků mi ani po asi 7 mailech nikdo nevysvětlil.
Před reklamací mi také slíbili odvoz na reklamaci zdarma,ovšem ani po 5 dnech zboží nikdo nevyzvedl tak jsem ho poslala nakonec sama poštou,protože to bych se asi nedočkala.
Nedoporučuji tento obchod,když telefon spadne na zem tak to chápu,když je tam viditelné že spadl a vždy když spadne je na něm oděrka od pádu nebo něco vidět.Tento telefon nespadl ani nic jiného, nic takového a reklamaci neuznali.Povolené šroubky to je taky nezajímá a neviditelná prasklina displeje také= divné.
NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

přidáno 9. listopadu 2016

I enjoyed over read your blog post. Your blog have nice information, I got good ideas from this amazing blog.
http://loginhot.com/netsuite-login

Avatar uživatele

chiheb

, 0b
přidáno 2. září 2016

Nejlepsi zakaznickej servis ktery jsem kdy zazil.
Za pomerne levnej a malej sendvicovac jsem mel dopravu zdarma.
Kdyz se mi pokazil (neni chyba obchodu) a pozadal jsem o reklamaci tak me do 10min kontaktovali a nabidly odvoz na servisni misto (bezplatne!). Druhej den uz me informovali o situaci s reklamaci.
Muzu jen doporucit !

přidáno 21. července 2016

Dobrý den, v případě, že houpačku máte 23 měsíců, tak stále máte nárok na záruční opravu. Můžete se na nás obrátit na tomto kontaktu https://www.onlineshop.cz...
Děkuji

Avatar uživatele

anonym

, 0b
přidáno 19. července 2016

Houpačka Royal de-Luxe béžová zakoupená v 7/2014 sloužila pouze 23 měsíců.Před rokem pro značnou korozi jsme reklamovali úspěšně nátěr a letos došlo k protržení látky houpačky naštěstí bez vážnějšího zranění a reklamace byla neúspěšná.Houpačka byla na krytém stanovišti i když se píše že je určena pro venkovní použití.Cena a název výrobku rozhodně neodpovídala kvalitě.

přidáno 21. června 2016

Catler napěňovač mléka.
To jsou vyhozené peníze. Z dávky 2,5dcl mléka 3,5% to udělá tak pěnu jako bateriový šlehač za 100 Kč.

přidáno 29. dubna 2016

Helena Dolejšová:
Dostal jsem naprosto zadělanou sušičku i pračku. V tomto obchodě jsem nakoupil naposledy. Spotřebiče nebyly jen trochu zaprášené, ale naprosto špinavé. Všude. Po jejich instalaci jsem musel vytřít celou cestu, kudy jsme je nesli. Ptal jsem se na to v obchodě, řekli mi, že zadělané zboží je norma a utři si to sám a táhni. Vtipné je, že když jsem si stěžoval, tak mi žádná výzva o Heureky na recenzi nepřišla.

Tenhle obchod fakt nechápu.

přidáno 30. ledna 2016

Helena Dolejšová: ano, já si ji zde koupila. Sušička přišla lehce zaprášená, což ale nepovažuji za nic hrozného - když stojí někde ve skladě, kde nelze zajistit 100%ně čisté prostředí... Vzala jsem mokrý hadr a za minutu byla sušička čistá :)

přidáno 18. ledna 2016

Objednali jste si někdo sušičku přes onlineshop? A došla vám čistá? Já jsme si objednali sušičku v ceně přes 17 tisíc a došla mi strašně zaprášená, v celé spodní třetině spotřebiče. Když jsme to reklamovala, poradili mi, že lehké znečištění je v normě a že si ji mám otřít hadříkem. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Mám pocit, že mám nárok na čistý výrobek. Ten můj byl znečištěn více, než jsme ochotna akceptovat.
Helena

přidáno 13. ledna 2015

Michaela: Dobrý den, bohužel zkontrolovali jsme veškeré komunikační kanály a žádné nezodpovězené dotazy jsme nenašli, tímto bych vás chtěl poprosit o zaslání vašeho dotazu na mvacovsky@onlineshop.cz a obratem vás budeme kontaktovat s vyřešením vašeho dotazu. Děkujeme za pochopení

Avatar uživatele

Michaela

, 0b
přidáno 12. ledna 2015

ONLINESHOP.cz: Dobrý den, konkrétně u výrobku máte uvedeno "Znáte lepší cenu? napište nám" - přes tento formulář jsem se dotazovala dokonce dvakrát, poprvé před více než 10 dny... Chtěla jsem využít Vaši akci, což se nepovedlo, následně jsem tedy psala znovu s odkazem na cenu konkurenčního e-shopu, zda byste mi nabídli lepší cenu i Vy, ale bohužel se mi nikdo dosud neozval a to mě velmi mrzí, jelikož kuch. robot stále plánuji koupit. S pozdravem M.

přidáno 12. ledna 2015

Michaela: Dobrý den, snažíme se reagovat co nejrychleji. Nejlepší cestou k získání odpovědi k výrobku je dotaz u kontrétního produktu. Děkujeme za pochopení.

Avatar uživatele

Michaela

, 0b
přidáno 12. ledna 2015

Tento obchod u mě velmi klesnul, psala jsem 4x dotaz přes různé kanály (FB stránka, e-mail, formulář na jejich webu) a nebyl zodpovězen ani jednou. Chtěla jsem si zakoupit zboží, ale oni zřejmě zájem prodat nemají?! Nepochopím toto chování...

Nalezeno: 44 příspěvků (zobrazujeme 1 - 20)
1 2 3 Další »