• Nedodání zboží inzerovaného skladem a nulová komunikace.

Nabízená cena zboží je jediné pozitivní. Obchod nedoporučuji.

• nekomunikují
    • zboží jsem nedostal

Zboží mělo v ikonce "není skladem". Přesto jsem vytvořil objednávku a doufal, že dodají na sklad. Objednávku mi obratem poslali potvrzenou. Týden se nic nedělo, pak jsem se zeptal na její stav, odepsali něco neutrálního, že 3 měsíce není skladem. Objednávku jsem tedy zrušil.

• výhodná cena
    • plátí DPH
    • neúplné údaje u popisu produktu
    • zakoupeno nekvalitní zboží
    • pomalé dodání a pomalé vyřízení reklamace
    • nezdvořilé jednání
    • pomalá domluva,nekomunikuje

Udělal jsem chybu,že jsem v tomto obchodě nakoupil a nechal se zlákat příznivou cenou. Rozhodně bych nedoporučil zde vůbec nic nakupovat.

• nemaj dobirku
    • malo recenzi
    • neverim jim

bejt vama, nic nekupuju

Reakce obchodu online-mobil

Dobrý den tato recenze zřejmě patří jinému e-shopu, náš obchod provozuje pouze dobírku, platbu převodem nevedeme !!!!!!!!!!!

• rychlost, cena, kvalita..

maximum spokojenosti

Reakce obchodu online-mobil

Děkujeme za kladnou recenzi

• -Ako jediný mali reálne dostupný tovar
    • -Krátká doba dodania
    • -Tovar nie je určený pre náš region
    • -Komunikácia

Po objednaní telefón prišiel na Slovensko relativne rýchlo (6 pracovných dní). Telefón obsahoval nabíjačku pre anglickú sieť. Inak v poriadku.

• Velký výběr zboží skladem, expresní doručení i těsně před vánocemi.

Koupila jsem mobilní telefon SonyEricsson Xperia Arc S Pink, který jako jeden z mála e-shopů měli opravdu skladem, ne jen fiktivně. Zboží mi odeslali hned druhý den po objednávce, čehož si 5 dnů před vánocemi opravdu vážím. Vše v pořádku, český návod, telefon určený pro český trh (což bohužel u nejlevnějších obchodů není "zvykem"). A to vše za velmi příznivou cenu.
    Komunikace bez problémů. Jednoznačně doporučuji, zřejmě brzy objednám znovu jako dárek, tentokrát Midnight Blue :o)

• rychlé jednání a vyřízení objednávky - za 2 dny zboží doma
    • okamžitý kontakt při změně
    • milé jednání

určitě doporučuji!!!

• 1. Ceny
    • 2. dobrá komunikace se zákazníkem
    • 3. Krátká doba dodání
    • Nic mě nenapadá

Velmi dobrý obchod.
    objednaný mobil jsem obdržel za dva dny od podání objednávky
    Můžu doporučit

• online-mobil.cz je skvělá stránka objednal jsem si tam telefón a nejen že jsem byl o průběhu objednávky řádně informován ale telefó jsem dostal včas a v pořádku mohu jen doporuči
    • proti nemám ni

telefó je pro mě dost důležitá součást pořebuju ho každý den a na tyhle se mohu spolehnout že se o mě postarají