• Jsem rad ze jsem si s rychlou dodaci dobou mohl vyzkouset jaka cinska kopie mi bude sedet (hlavne velikost).
    • Zbozi je z Ciny, nepredpokladam, ze se jedna o original. Vsita cedulka je prelepena ceskou velikosti .. tohle mi prijde trosku jako podovod na spotrebitele, ale alespon jsem si vyzkousel ktera velikost mi bude sedet a nadale budu oblednavat z Aliexpress :-)

Reakce obchodu OLIWER4you.cz

Děkujeme za slova chvály o naší rychlosti, jsme tím již pověstní a to se cení :-)

Jinak je Vaše recenze naprosto mylná, jelikož evidentně nemáte absolutně potuchy o realitě v oblasti značkového prádla :-) Domníváme se, že jste se marně snažil nás touto recenzí pošpinit, nicméně nás to velice pobavilo :-D Klika, že ostatní naši zákazníci, kteří jsou s námi spokojeni, umí číst a přemýšlejí hlavou... Měl by jste si z nich vzít příklad. Abychom uvedli všechny vaše vykonstruované nesmysli na pravou míru, pár bodíků:

1) Naše nabídka ORIGINÁLNÍHO a ZNAČKOVÉHO spodního prádla byla, je a vždy bude vždy ORIGINÁL ;-)

2) Naše prádlo pochází, logicky, z celého světa. Z Ameriky, Kanady, Austrálie, Evropy a samozřejmě i z Thajska, Japonska i Číny. My na tom nic špatného nevidíme, ba naopak. My totiž hledíme hlavně na kvalitu. "Německá" auta v sobě mají taky takřka polovinu dílů z jiných zemí, vč. Číny a nikdo to nehrotí, tak brzděte ve svých vlhkých snech o čínských kopiích.

3) ORIGINALITA - to že je naše prádlo ORIGINÁLNÍ dokazuje nejen neutuchající přízeň tisíců našich zákazníků, ale taky to, že ke každému dováženému zboží máme, resp. kvůli proclení musíme mít DOKLADY O: zěmě původu / výroby, doklady od výrobce, že jde o ORIGINÁLNÍ zboží atp. Vlastníme též CERTIFIKACE přímo od výrobců ;-) Těžká rána pro vaše "plagiáty", že...

4) Přelepené štítky - věnoval-li byste minutu času na pročtení onoho štítku, zjistil by jste, že vám zřetelně vysvětlujeme proč je nový štítek nalepen - z důvodu toho, že každý výrobce má jiné velikostní normy - aby jste to i vy pochopil, jedná se o to, že čínský výrobce originálu má menší normu než americký výrobce originálu, tedy že americké M je větší než čínské. A aby naši zákazníci nemuseli, jako jinde, řešit kdejakou normu, my to děláme za ně právě tímto štítkem. Takže pokud u nás objednáte L, tak taky L dostanete. A to, že ponecháváme originální štítek jednoznačně hovoří za to, že je to ORIGINÁL, vy "mysliteli"...

5) Na obchodních serverech, jako ebay, ali atp. se z drtivé většiny prodávají padělky. Ano, víme to my, vědí to skoro všichni. To, že tam borci plácnou fotku originálu a lidé jako vy v tom hned vidí whoaaaa, nedej bože uvěří, že je to originál, je sice smutné, žel reálné. Pokud by jste pročetl naše stránky, což jste se evidentně ani neobtěžoval, zjistil by jste, že JSME ZÁSADNĚ PROTI!!! PRODÁVÁNÍ PADĚLANÉHO ZBOŽÍ!!! Zároveň jsme ČLENY SKUPINY ESHOPŮ, KTERÉ PODPORUJÍ BOJ PROTI PADĚLANÉMU ZBOŽÍ. Je jen smutné, že lidé jako vy nám tu snahu úspěšně kazí a bojkotují...

Takže, pokud si myslíte, že jste u nás koupil padělek, měl by jste se nad sebou silně zamyslet, je to totiž nutné. My MÁME ORIGINÁLY! Pokud stále plánujete nákupy na oněch pochybných serverech, jste nakonec vy, ten co kazí dobré jméno dotčené značky a účastníte se tak KRÁDEŽE DUŠEVNÍHO VLASTNICTVÍ VÝROBCE ORIGINÁLU.

Doufejme, že ostatní zákazníci, kteří nejsou jako vy, ale vyznávají originalitu, se taktéž pobaví nad vaším marným pokusem nás pošpinit...

Přejeme MIMOŘÁDNĚ NÁDHERNÝ DEN ;-)

• Příjemná cena rychlost
    • Žádná

Vřele doporučuji

• rychlé dodání, slevy
    • občas se člověk ztrácí na webových stránkách při aktivních filtrech vyhledávání

doporučuji! určitě si každý vybere!

Reakce obchodu OLIWER4you.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Co se týče filtrů, víme, že to není ideální. Nicméně i toto bude brzy napraveno ;-)

OLIWER4you.cz

• Kvalitní prádlo za skvělé ceny

• Úspora času
    • Nemůžete si zboží vyzkoušet, ale to bych nehodnotil jako slabinu, te to prostě internetový obchod.

Jsem s nákupem spokojen.

• Nejlepší komunikace s prodejcem, kterou jsem při nakupování na internetu zažil
    • Rychlá expedice
    • Možnost levného poštovného (doporučeně)
    • Anonymní balení

• prodává pohodlné prádlo, které moc jinde nekupíte
    • zboží by mohlo být vyfocené jen rozbalené, aby bylo vidět, jak je šitý přední díl

Doporučuji.

Reakce obchodu OLIWER4you.cz

děkujeme za Vaši recenzi. K fotkám, na eshop smíme uveřejňovat fotky pouze takové, které schvalují sami výrobci ;-) Pokud Vám nevyhovuje sada fotek u daného výrobku, není nic jednoduššího než nás kontaktovat. Rádi Vám zašleme detailní fotografie na Váš mail...

S přáním příjemného dne OLIWER4you.cz

• Lepší mat než u firmy Douce SK.Rychlá dodávka.

• rychlost.nabidka
    • málo detailních obrazku vyrobku

Reakce obchodu OLIWER4you.cz

děkujeme za Váš podnět, jsme si vědomi právě tohoto nedostatku a usilovně na něm pracujeme jak my tak s výrobci ;-) Věříme, že u nově nasazovaných produktů budou již fotky dostatečně detailní ;-)

S přáním hezkého dne OLIWER4you.cz

• Kvalita a velký vyber,dobrá komunikace
    • Nejsem si vedom

Pohodlný výběr kvalitního zboží,diskrétní a rychlé doručení, výborná komunikace.

Nakupujem tam tovar, ktorý si nemôžem kúpiť nikde v "kamennom" obchode na Slovensku.
    Rýchle vybavenie a dodanie tovaru v požadovanej kvalite.
    Vrelo doporučujem.

• přehledné objednání, rychlé dodání,kvalitní zboží
    • zatím jsem se s ničím nesetkal

plně doporučuji pro zákazníky,kteří vyžadují kvalitu, modní věci a rychlost dodání, vše je na nejvyšší úrovni

• Diskrétnost

• ZNAČKOVÉ SPODNÍ PRÁDLO ZA SKVĚLÉ CENY
    • SKVĚLÁ KOMUNIKACE S MAJITELEM, KTERÝ OCHOTNĚ PORADÍ
    • ŽÁDNÉ FEJKY
    • NÁVOD, JAK POZNAT PADĚLEK
    • VYPRODANÉ VELIKOSTI

Značkové zboží (ne jako pradlo-amira.cz). Koupil jsem zde Pink Hero, Ralph Lauren a Andrew Christian boxerky. Andrew Christian s technologií Show It jsou skvělý, více místa ve předu, přesně co chlap potřebuje:D Určitě si je kupte také pánové:D Kvalitní spodní prádo patří do šatníku každého chlapa.

• Prijateľné ceny, široký výber, kozmická rýchlosť dodania (asi po 16 hodinách od objednania).

• Nejlepší ceny, perfektní kvalita, rychlost a ochota! Nejlepsi obchod se spodnim pradlem pro chlapaky!

• Kvalita zboží, doprava, seriozní jednání, na první pohled si tento e-shop váží každého klienta.

jedinečnost zboží, rychlost dodání, kvalita zboží, přepravního balíku.

• Velmi pestrá nabídka
    • Dobré ceny
    • Dobré dodací podmínky

Široká nabídka
    Velmi vstřícné jednání
    Rychlost vyřízení
    Vřele doporučuji

• Osobní přístup k zákazníkovi - nakupujte, neprohloupíte ;-)

Moderní zboží z kvalitních materiálů, které se příjemně nosí i ukazuje :-)

• Cena, kvalita.
    • zatím žádné