Perfektní, rychlé.

Po zaplacení okamžitě odesláno :) obchodník emailem informoval o změnách stavu.

Rychlé vyřízení objednávky.

• Zboží nepřišlo všechno faktura na vše bez omluvení tak nemám zboží ani peníze po dlouhém dopisování dohoda až jednou zboží naskladní odešlou

• - Poměrně široký sortiment zboží.
    • - Ceny porovnatelné s jinými e-shopy.
    • - Potřeboval jsem pozdržet dodání objednávky kvůli tomu, že jedna položka nebyla v době objednání skladem. Začal jsem komunikovat se zástupci obchodu a vše proběhlo hladce. Až se naskladnila i poslední položka, přišla mi výzva k zaplacení a ihned po zaplacení mi bylo vše odesláno najednou.
    • - Zboží přišlo hezky zabaleno, aby se co nejvíce snížila možnost poškození během přepravy.

- Komunikace se zástupci obchodu (jmenovitě pan Petr Šťěpán) byla skvělá a bezproblémová.
    - Cením si toho,, že byli ochotní vyhovět mému požadavku na pozdržení platby a dodání objednávky, dokud nebude naskladněna jedna položka, která nebyla v době objednávky skladem.

Po objednávce ne dostal zadnu odpověď. Proto jsem ne věděl jaký je stav. A na jednou mne zazvonil v dveře řidič že mám balík.

• Velká nabídka
    • Rozumné ceny

• spolehlivost
    • rychlost dodání

Na základě předchozích recenzí, jsem raději volil platbu na dobírku. U mého nákupu proběhlo vše v pořádku.

• domluva

Byl trochu problém s funkčností objednávky - hlásilo mi to chybu a tak jsem vlastně objednal 5x - pán ihned volal a společně jsme to ihned vyřešili - 4x stornoval a 1 x poslal. Děkuji

• vše Ok

• Žádná - jan kecy a slinty.
    • Objednávku obchod potvrdil. Ptal jsem se explicitně na pracovní dobu - obchod sdělil, že každý den do 16 h. (explicitně i pátek). V pátek jsem si ověřoval dostupnost obchodu. Pán mi sdělil, že končí ve 12 .... na můj dotaz , že mi potvrdil až 16.hodinu, sdělil, že objednávku stornuje a zavěsil. Tohle není obchodník, to je magor !!! Vůbec neodporučuji, naprosto nespolehlivý člověk.

Nespolehlivý obchod, nedoporučuji vůbec.

• Po objednání zboží nepřišlo potvrzení na e-mail, tudíž jsem neměl jak objednávku zaplatit.
    • Postup při objednávce je zvláštní, k platbě je potřeba mít číslo objednávky, které je ale přiřazeno až po dokončení objednávky.
    • Faktura mi byla zaslána až na můj dotaz. Objednávka byla zaplacena hned v pondělí 28.8., a od té doby žádná zpráva jestli bylo zboží odesláno a na páteční e-mail nikdo neodepsal.

Bohužel špatná zkušenost, v dnešní době kdy obchody doručí zboží běžně do dvou dnů, je týden na odeslání docela dlouhá doba.
    Škoda, že už nebydlíme v Chrudimi..

• Cena , rychlost

• Příliš dlouhá čekací lhůta
    • Není možný osobní odběr

Objednávku jsem udělal 12.7. a ten samý den jsem objednal i jinde zboží které bylo doručeno dříve než tento obchod a jsem chtěl na výdejní místo které bylo jen o 5 km vedle nemají výdejní místo.

Objednávku mi zrušil obchod. Docela mě to mrzí.

• RYCHLOST DODÁNÍ,VÝBORNÁ CENA.

Rychlé vyřízení objednavky

Dobrý den, vše proběhlo vpořádku a v rámci očekávání. Děkuji za velice spolehlivý přístup. S pozdravem.

• Široký výběr zboží.
    • Příznivé ceny.
    • Celkem rychlé vyřízení objednávky.