Můj nákup: najdu si olej, označen jako skladem na centrálním skladu, zavolám jestli bude zítra k vyzvednutí, dostávám odpověď ANO, kontrolní otázka jestli už ráno, odpověď ANO, objednávám někdy dopoledne, na druhý den ráno jsem na prodejně asi o půl9, vyzvedávám olej. Maximální spokojenost.

Není co hodnotit. 14.12. objednáno zboží označené skladem, osobní vyzvednutí. Dodnes nic, žádný posun ve stavu objednávky. Jestli zboží nepotřebujete, zde můžete směle objednávat.

Reakce obchodu Oleje-do-motoru.cz

Dobrý den, telefonicky jsme potvrdili, že požadované zboží je dostupné. Následně jsme přijali objednávku, připravili ji k vydání a přepnutím stavu objednávky do Připraveno k osobnímu odběru odešel automatický mail s informací, že je možné zboží vyzvednout.
    Takto probíhá standardní postup pro všechny zákazníky, kteří si objednávají zboží s osobním odběrem.
    Je nám líto, jestli Vám informační e-mail nedorazil. Mohlo dojít k potížím na straně e-mailové schránky.

• rychlost dodání

• Skvělá obsluha,rychlé vyřízení.

• dobrá cena zboží
    • cena dopravy

Super obchod, od počátku jsem neobjednával přísady do převodovky a hlavně do motorového oleje jinde ! S Xeramicem jsem již dlouhodobě naprosto spokojen (s ním najeto cca 150 tis. km), ať se to týká přísady do převodovky (dodat a naplnit ihned při výměně) , ale hlavně jako přísadu do motorového oleje (samozřejmě až následně po výměně oleje a filtru). Hned, jak přijedu domů z Holešovic na Jižňák a pak postupuji podle návodu! Naprostá spokojenost, mému autu je 16 a půl roku, má najeto 180 tis. a Xeramic do motoru liju při každé 2. výměně oleje v motoru (cca 10-15 tis.), do převodovky po 85 tis. Zatím se to moc vyplácí, po jejich aplikacích je to docela zřetelně znát: převodovka krásně "klouže", motor je tichý a vůbec nežere olej - na 15-20 tis. km nevezme ani "hlt" oleje, jeho hladina je stále ve stejné výši a co je hlavního - barva oleje stále připomíná dobře vyzrálý domácí med ! !
    Nevím, co ostatní a jak se budou k mému zjištění a především k mým praktickým zkušenostem (s 16-ti letou praxí) stavět, ale všem Xeramic jak do převodovky tak hlavně do motoru jej naprosto a bez výhrad naprosto doporučuji ! !
    Moc Vám děkuji za dodané zboží, dorazilo a bylo převzato v naprostém pořádku a jsem moc rád, že jej již ho mám k dispozici ! !

ochotná a vstřícná obsluha, poradí, rychlá reakce, bohatý sortiment

S obchodem žádný problém, krátká doručovací doba super..

• ryclost,dobrá komunikace

Dobrá cena, rychlé dodání.

• Rychlé dodání dobrá komunikace

• profesionální přístup, rychlé jednání a dodání zboží.

• Vše ok

Nic

• aktivní přístup prodavače, doplnění info o používání oleje, velmi příjemné.

aktivní přístup prodavače, doplnění info o používání oleje, velmi střícné jednání

• dobrá cena, komunikace
    • nemá

• Rychlost,ochota

• TO,CO JSEM NESEHNAL V AUTO KELLY JSEM SEHNAL V TOMTO OBCHODĚ.JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJI A DĚKUJI ZA MILÉ PŘEKVAPENÍ.

• Už nikdy

Dostal jsem jiné zboží,než jsem si objednal.

• Zboží připraveno k vyzvednutí ve velmi krátké době

• dobré ceny