• Je trapné inzerovat na stránkách obchodu zboží ve velikostech, které fyzicky není dostupné. Pro zákazníka jednak ztráta času a zbytečně provedená platba, kterou poté obchod vrací zákazníkovi zpět.

Dobrá ráno, pane Josefe,
    děkuji za Vaši recenzi i když netuším, čím jsme Vás tak strašně rozčílili. Sezóna je v plném proudu a tak se někdy může stát, že nám vypadnou některé oblíbené kousky zboží nebo určité velikosti. Pak se my, "trapáci", zákazníkovi omluvíme, nabídneme náhradní řešení nebo obratem vrátíme peníze, jako ve Vašem případě. Vám doma nikdy nedošel třeba rum nebo hladká mouka? :-)
    Hezký den, Vladimír za okolokola.cz

• Rychlost dodani
    • Spolehlivost

• Rychlá reakce na můj dotaz. Rychlé dodání objednaného zboží.

Vše ok !

Dobrý den, celkově jsem spokojený a obchod doporučuji.
    Nakonec jsem u vás koupil jiné kolo..
    Leader Fox ESENT 29" 2023, rám 20" černá mat/zelená - ZDARMA dopravné, seřízení, odborná montáž a sada světel!
    Kolo dorazilo v pořádku i se sadou světel.
    Kolo koupené synovi jsem složil a projel , věřím že jste jej seřizovali jak jste deklarovali ale narovinu 2 nejlehčí a 2 nejtěžší převody jsou nepoužitelné. Přehazovačka na nich přeskakuje a vydává nepříjemné zvuky takže stejně nakonec do servisu musím. Ale jak jsem psal , celkově jsem spokojený.

Dobrý den, Jirko,
    děkuji za Vaši recenzi o omlouvám se za komplikace. To co popisujete se občas vyskytne a důvodem je přiohlá patka rámu. zavoláme Vám a domluvíme se na nápravě. Hezký den, Vladimír za okolokola.cz

• Včasné dodání

• Vše OK

Bezproblémové objednání, příznivá cena. Zboží přišlo v pořádku ) obal neporušen). Kolo jako produkt hezké, montáž bez větších problémů. Kolo mělo být od prodejce seřízené , ale objevila se závada na přehazování rychlostí ( když se při jízdě dá řadící rukojeť do polohy 1 ( na nejvyšší rozetu), řetěz padá za rozetu ( mezi rozetu a výplet zadního kola)

Reakce obchodu okolokola.cz

Dobrý den, děkuji za Vaši recenzi. S největší pravděpodobností došlo k tomu, že při přepravě kolo "nejelo" na výšku, ale naležato a pak došlo k vychýlení patky rámu, následkem čehož je pak to, co popisujete. Oprava zabere asi 2 minuty, takže nás prosím kontaktujte a poradíme Vám, co s tím. myslím, že tato drobnost není za hodnocení 50%... :-). Hezký den, Vladimír za okolokola.cz

• Spokojenost

• ceny
    • popisy produktů

Vse proběhlo v pořádku, poměrně rychle doručeno, zboží vynikajici kvality.

Naprostá spokojenost

• Vše OK

Vše dobré. Jen chybí montážní návod.

• Rychlost, komunikace, dobře zabaleno

• Rychlost, ochotná komunikace, měla jsem problém s platbou, chat fungoval skvěle, hned se vše spárovalo
    • Dobrá cena i výběr

• Rychlé vyřízení, vše bez problémů

rychle vyrizeni a dodani objednavky

• Rychlé doručení

• Rychlé vyřízení