• Příznivá cena, vstřícné jednání.
    • Lokalita obchodu.

Doporučuji.

Objednali jsme mimo jiné hrnečky. Nechápu, jak si obchod může dovolit poslat hrnek, který je totálně kazový a jeden hrnek, který už byl vložen do zásilky štíplý (uštíplý kousek nebyl u zabaleného hrnečku). Zboží bylo sice kvalitně zabaleno, ale toto jsem nečekal. Zřejmě obchod spoléhá na to že nebude zákazník reklamovat hrnek za 50 Kč kvůli ceně balíku.

Reakce obchodu OK HOBBY

Zboží prochází vždy před odesláním velmi pečlivou kontrolou, nedokážeme však zabránit poškození přepravou, přesto, že zboží maximálně důkladně, jak i potvrzuje zákazník, balíme.
    I v tomto případě bylo jistě zboží v pořádku i tak je nám líto, že se k zákazníkovi dostalo poškozené. Pokud se tak stane, klientovi zboží vždy zdarma vyměníme za nové a uhradíme mu i náklady se zasláním reklamovaného zboží.

Čekal jsem úplně jiné formičky, a to formy na muffiny a ony přišly nějaké miniaturní formičky na čokoládu či na co...!

• Nabízí zboží, které v okolí mého bydliště není k dostání

Doporučuji všem.

• rychlost dodání
    • nedostatečný popis produktů

• velký výběr
    • žádné mě nenapadají

• komunikaci mimo pracovní dobu, tedy rýchlá domluva,bohužel dnes je doba, kdy každý potřebuje všechno hned, tedy je rok 2016 a pokud mi někdo řekne dostupnost zboží do 14 dnů, je to nepochopitelné, ikdyž přeprodejci za to nemůžou.
    • Podle mě je málo vidět na servrech srovnanicen.cz atd. doporučuji vystřelit nějaký produkt pod cenu, který vyhledávači zachytí ať se dostanou návštěvníci na Vaše stránky a vybírají další zboží.

Dnes je vše o lidech, výborná komunikace je víc než cena, proto jsem nakoupil u Vás a né tam, kde zboží nabízeli mnoho levněji. Velké e-shopy mají v komunikaci spoustu zaměstnanců, kteří nikdy nebudou komunikovat jako majitel e-shopu sám, kterému jde o dobré jméno firmy a né pouze o výplatu v určitý datum.

• sortiment, cena

OK

• dobré ceny
    • dodací lhůta je absurdní :(
    • Tentokrát zboží vůbec nedorazilo, ani žádna omluva nebo správa z obchodu emailem.

Velice nespokojen!
    Zboží bylo objednané před 10ti dny, zatím nic.
    Minulý nákup byl do 6ti dnů, ale alespoň dorazil.

Reakce obchodu OK HOBBY

Zboží bylo již třetí den připraveno k osobnímu odběru, klient ale údajně neobdržel mailové upozornění. To však systém odesílá automaticky bez lidského zásahu a všem ostatním zákazníkům vždy dorazilo. Klient se nám po tomto upozornění omluvil s tím, že nás příště ohodnotí kladně...no co k tomu říct, jeho negativní hodnocení nás ale poškozuje již nyní a tak věříme, že vy zákazníci, přijmete aspoň toto naše vysvětlení, než se nám se zákazníkem podaří dojednat stažení této recenze. Děkujeme.

• rychlost, spolehlivost, vstřícné jednání na uložence
    • nemá

• Js
    • Jsem spokojena

Doporučují

• výdejní místo na ULOŽENCE
    • balení skla a porcelánu perfektně zajištěno

maximální spokojenost !!!!

• Dodací lhůta

Nakoupila jsem po prvé a vzhledem k dlouhé dodací lhůtě již nakupovat nebudu

Reakce obchodu OK HOBBY

Je nám líto pokud dodací doba 5 dní zákazníkovi nevyhovuje, u každého zboží ale uvádíme tuto dobu předem a tak se každý může rozhodnout zda je ochotný počkat. I tak se to pokusíme zrychlit.

Nemám zatím žádné zkušenosti,byla to náhodná objednávka,ale jsem spokojena.

• přehled,rychlost,dobré ceny
    • o žádných nevím

• Příznivé ceny

Doporučuji nakupovat

• zboží,které jsem chtěla
    • příznivá cena

zboží,které jsem chtěla
    nakoupila jsem dvakrát zkušenost skvělá

• Obecně netuším, co se týká mě, zboží, které jsem vybrala, zde bylo nejlevnější.
    • Nedá se úplně dobře najít

Jsem s nákupem spokojena, velmi dobrá komunikace s prodávajícím

• V tomto obchodě měli talíře, které jsem chtěla nejlevněji.
    • Snad jen návrh na zlepšení, psala jsem do poznámky, že se jedná o dárek a nepřeji si na doručovací adresu zasílat fakturu, nikdo mě ale nekontaktoval a neujistil mě, že tomu tak opravdu bude, tak mi nezbylo než doufat. Nakonec to ale dobře dopadlo a naštěstí bylo k mému přání přihlédnuto. Neuškodilo by, myslím, odepsat jednou větou, že jste si poznámku přečetli. Děkuji.

Vše proběhlo v pořádku, zboží dorazilo v dané lhůtě a nepoškozené.