Vše proběhlo bez problémů

Velmi dobrá komunikace a dodání zboží.

• Neposlali potvrzení objednávky ani předání dopravci.

Výborná komunikace s obchodem, zboží měli skladem na jiné prodejně, než mi vyhovovala, tak mi ho na své náklady poslali poštou.

• Rychlé dodani

• Nadstandardní

• rychlé a ochotné vyřízení,Výhodná cena produkt skladem!!

• Vstřícné jednání,ochota a spolehlivost.

Tento obchod všem doporučuji-budete spokojeni,jako já.

Dobrý den pane Kárník,

Moc děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme na další spolupráci.

• Velice ochotný a příjemný pán na telefonu. Dobrá cena zakoupeného zboží.

Dodání zboží - kotel na dřevo - bylo dodáno neuvěřitelně rychle. V pátek zakoupeno, v úterý doma. Všem tuto prodejnu doporučuji.

Reakce obchodu OK-levne.cz

Dobrý den Josefe, děkujeme za Vaše hodnocení. Těšíme se na další spolupráci !
    Team OK-LEVNĚ.CZ

• Rychlost objednávky
    • Za 3dny kotel doručili
    • Vřele doporučuji

Reakce obchodu OK-levne.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení.

• Nekomunikují

• Naprosto otřesná komunikace
    • Strašná dodací doba - inzerovali 21 dnů, bylo to 5 měsíců
    • V podstatě půl dodávky neposlali vůbec (1 položku ze dvou)

Zatím téměř nejhorší zkušenost z e-shopů, které nejsou jenom podvodníci. Při objednání měli na webu dobu dodání 21 dnů, do pár dnů už psali že to bude 6-8 týdnů. Po 6-8 týdnech se nikdo neozval, musel jsem je sám uhánět, komunikace nulová, výmluvy na dodavatele.
    Možná provozují normální firmu, když po nich něco chcete přímo v jejich kraji, ale e-shop hrůza. Mě celkem nezáleželo na době dodání a byl jsem zvědavý, jestli to zvládnou do výročí objednávky, ale jinak bych jim nic nesvěřil.

Reakce obchodu OK-levne.cz

Dobrý den pane Jiří, Dovolíme si zde uvést skutečnosti na pravou míru. Vždy jste byl o všem informován. Bohužel nejedená se o výmluvu na dodavatele. Vámi vybraní otopný žebřík se musel opravdu vyrobit. Bohužel situace u výrobce z České Třebové korado je špatná. Nemají potřebné komponenty. To Vám bylo sděleno již po objednávce. Bylo Vám nabídnuta možnost stornování objednávky, jelikož termín může být delší než 30 dní. Tuto možnost jste nevyužil. Následně na každý Váš kontakt, většinou jste využil telefonický kontakt, bylo odpovězeno, následně prověřenou u firmy KORADO jak to se žebříkem vypadá. Následná informace od výrobce Vám byla vždy sdělena. Když se konečně podařilo firmě korado vyrobit, žebřík byl obratem expedován k Vám. Druhá položka je zásuvka do zdi. Bohužel ty stále nejsou a dodavatel korado stále posouvá termín. O této skutečnosti jste byl také informován. Děkujeme a přejeme hezké dny.

• Nepružnost vyřízení objednávky + zboží ani po týdnu nedorazilo, ač bylo na skladě a navíc poštovné je snad nejdražší v ČR (190 Kč). Obchod nekomunikuje se zákazníkem ohledně stavu objednávky.

Už víckrát nevyužiji, pochybení v mnoha ohledech!

Reakce obchodu OK-levne.cz

Dobrý den B. Objednávka byla expedována 2 dny od objednání. Po 5 ti dnech vrácena přepravní společnosti DPD. Důvod : adresát nepřevzal zásilku. Děkujeme.

• Den před expedicí tvrdili že zboží není skladem, že nevidí kdy jim bude dodáno. Bez telefonátu na jejich firmu bych se to nedozvěděl. Další dem bylo k vyzvednutí...

Rozporuplná názor ale zboží požadované dodáno

Reakce obchodu OK-levne.cz

Dobrý den, ano zboží označené na objednávku nebylo skladem. V aktuální situaci nám bohužel ani dodavatelé nejsou schopni sdělit, kdy budou produkty dostupné. Jakmile se nám tyto těsnící sady podařilo naskladnit, byl jste informován......

Rychlé dodání objednaného zboží

• vše v pohodě

• Přehledný obchod
    • Skvělé ceny

• Špatná komunikace

• Obchod nekomunikuje
    • Objednane zbozi nedorazilo
    • Nastesti jsem objednal na dobirku

Mrzi me, ze jsem si hodnoceni precetl az po objednani, na email vam nikdo neodpovi, je mi lito lidi kteri za zbozi zaplatili dopredu.

Reakce obchodu OK-levne.cz

Dobrý den, pro platbu předem Vám je vystavena faktura až po naskladnění zboží. Tedy není možné uhradit dopředu cokoli co skaldem není a musí se čekat na jeho naskladnění. Vámi objednané zboží je dlouhodobě nedostupné. To ostatně uvádíme i na našich stránkách, že se jedná o zboží na objednávku. Je to i celkový problém. Nikdo aktuálně tyto produkty nemá je jich nedostatek. Na Váš email jsme reagovali do 24 hodin. Bez Vaší odpovědi. Prosím překontrolujte poštu spam ve Vaší emailové schránce zda li nejsou odpovědi tam :) Děkujeme.

Více jak měsíc nedodaná, obchodem potvrzená, objednávka zboží bez jakékoliv komunikace či vysvětlení důvodů tohoto prapodivného stavu

Reakce obchodu OK-levne.cz

Dobrý den, objednávku jste stornoval 10 dní po jejím objednání a to telefonicky. Vše zaznamenáno v systému. Na emailový dotaz Vám bylo odpovězeno, bohužel zatím bez Vaší reakce. Zboží je aktuálně skladem. Pokud máte o něho zájem neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme.