• Skvělý přístup k zákazníkovi

• těžko říct byl to první nákup

• Vše proběhlo v pořádku. Byla jsem spokojená.

• Vše bylo v pořádku. Maximální spokojenost.

• vše v pořádku

• Zboží bylo dodáno rychle

• Vše OK, doporučuji.

• Dobrá komunikace a rychlé dodání.

Nespokojenost

Nespolehlivý obchod.

Nedoporučuji

Prodavaji rozbalene/vracene zbozi jako nove, bez upozorneni, bez slevy. Tragedie!

při telefonickém volání na výrobek mi mladá pani velice vstřícně vysvětlila vyrobek, ochotná a doporučuji.

Peněženku jsem objednávala jahodovou, dorazila borůvková. Ale nechávám si ji, protože je pěkná.

• Neudržují přehled o zboží,

První objednávka v shopu, zboží vedené skladem, ihned po objednávce přišel email se stornem s tím, že zboží je již vyprodané.
    E-shop očividně neudržuje skladové hospodářství a o nepřítomnosti zboží se dozví až poté, co zákazník provede objednávku.
    Naštěstí jsem neplatil kartou, jinak bych ještě musel čekat na vrácení peněz.
    E-shop nedoporučuji.

Přestože bylo v e-shopu uvedeno, že je zboží skladem, tak mi přišlo oznámení, že se uvedené zboží zrovna ten den vyprodalo a že mi ruší objednávku...:-(

• Ochota, okamžitá reakce na dotazy

• e-shop komunikuje pres chat, čím je vyvážena skutečnost uvedena v nevýhodách
    • po objednání nepťijde žádná informace o potvrzení a následnľ o stavu objednávky, avšak po zadání dotazu pres chat e-shop je online
    • pri dodání pres PPL, neprislo predem zadne oznameni kze zbozi jiz bude dodano, coz je problem pokud ridic stoji pred dvermi a nikdo neni doma

celkove spokojenost

Byl to můj nejlepší a nejrychlejší nákup na internetu.Vynikající komunikace.