• První nákup o.k

Super obchod

Vstřícné jednání, rychle dodání

Kvalitní zboží za dobrou cenu, rychlé dodání, super komunikace.

• Rychlé vyřízení, dobrá komunikace obchodu, spolehlivé jednání.

• Super e-shop opravdu originál výrobek Rieker za rozumnou cenu.

výborný cena/výkon

výborná zkušenost. Rychlé dodání.

Spokojenost, zboží doručeno dle objednávky.

Ausgezeihnet.

• Okamžité vyřízení, pro zákazníka transparentní popis postupu nákupu.

• Dne 09. 04 24 20:52
    • Vážená pí. Růžičková Kateřino, moje číslo účtu je 19-4588410227/0100. Děkuji. Václav Vágner
    • Dne 09. 04. 24 v 8:54 Kateřina Růžičková napsal(a):
    • > Děkujeme za vaši objednávku, bohužel máme poslední pár a při kontrole jsme zjistili, že jedna bota je silně poškozena. Kontaktovali jsme dodavatele, ten nám přislíbil výměnu, před chvílí ale volal, že ani on už je na skladě nemá. Je nám to líto, ale nemůžeme vaši objednávku vykrýt. Napište nám prosím vaše číslo účtu, abychom vám mohli obratem vrátit platbu.
    • > Děkujeme za pochopení
    • > Kateřina Růžičková
    • > [email protected]
    • > www.obuv.net
    • >
    • Toto je poslední komunikace z eshopem

Vážená pí. Kateřino Růžičková, číslo účtu již máte, tak co vám brání odeslat peníze zpět na můj účet. Je 14.4.2024 a jestli toto je odeslání obratem tak to pěkně děkuji. Vágner Václav. Pokud to nebude na účtě do dvou dnů tak to začnu řešit jinak.

Reakce obchodu JAKUB-OBUV

Zdravím pane Vagnere, omlouvam se za nedoruceni objednaneho a zaplaceneho zbozi. Bohuzel, jak psala kolegynka, zbozi zsatavila pred expedici. Dukladne kontrolujeme veskere zasilky prd odeslanim. Posledni par ve Vami objednane velikosti, kterou jsme meli skladem, byl poskozeny jiz z vyroby. Toho jsme si pri naskladneni nevsimnuli, az pri expedici. Ani vymena s dodavatelem/vyrobcem se nam bohuzel nepodarila, jiz skladem nejsou. Penize jsme Vam dnes rano vratili na ucet. Zpozdeni je bohuzel na me strane, podepisuji vsechny platby za nasi spolecnost v bance. Byl jsem sluzebne mimo minuly tyden. Dnes jsem hned rano Vasi vratku odeslal, musite ji mit jiz na ucte. Dekuji za pochopeni, nicmene drive to doopravdy neslo. Preji pekny den. S pozdravem jednatel spolecnosti Kubicek Petr.

• Vše v pořádku, rychlé odeslání
    • Xxx

• Rychlé doručení.

Stránky a objednávka v pohodě.Rychlé dodání.Doporučuji všem,kdo si chce v pohodlí nakoupit.

Na webu mají doručení do dvou dnů. Objednala jsem před týdnem, objednávku jsem urgovala, ale nikdo mi neodepsal. Vzhledem k tomu, že jsem zaplatila boty předem, tak budu muset peníze vymáhat.

• Veľmi som sa obávala, či topánku obujem, lebo mám na svoju šírku malú nohu a šírka "H" m bola dobrá. Určite ešte obchod navštívi.

pěkné letní tenisky

• Cena zboží výborná. Rychlé doručení.

• Jsem spokojená. Jednání, rychlost dodání vše ok.