Na základě negativních zkušeností zákazníků Heureka.cz nedoporučuje nákup v tomto e-shopu.

podařilo se více lidem dát do kupy pár info k podnikání pana Cigánka, který má toho rozjetého daleko více a je třeba tomu udělat už definitivní konec. Jenom všude poškozuje lidi dále a dále.
    Lidé, už toho zmetka se konečně zbavme a dejme se do kupy a společně něco udělejmě.

provozuje tyto eshopy:
    www.nejlevnejsimobily24.cz
    www.mobilyporuba.cz
    www.mobilyzabrez.cz
    www.obchudek24.cz
    www.retromobilky.cz
    www.topmobil.cz
    www.najlacnejsiemobily.sk ……. dokonce i na Slovensku

dále nelegálně bez živnosti půjčuje na vysoký úrok peníze, stačí zadat jeho email [email protected] do vyhledávače a nebo jeho veřejně dostupné telefoní číslo

a v neposlední řadě je majitelem, ale bílým koněm schovaným ve sportovním centru v Ostravě-Porubě, které si otevřel a to je www.zdravyrelax.cz

klidně piště další zjištěné info, vše dáme do kupy a bude tomu již konečně přítrž.

R.K.

• nic,ten clovek je peknej hajzl
    • nedoporucuju..nekomunikuje,protoze prodal nefunkcni kram

spatna domluva ,nefunkcni zbozi,nekomunikuji,nedoporucuji,je to zlodejna,nas doktor z uradu z ulice uz to bude resit

• obchod mě zaujal

rychlé vyřízení vybraného zboží i zrušení objednávky. Dík

• Nedoporucuji

Pred mesicem jsem si objednal telefon Motorola V3 uz drive jsem ho mel a mam rad vecka spojil jsem se s panem Cigankem ktery mi rekl ze telefon dorazi do dvou dnu dorazil za tyden ted uz vim asi proc baterie byla nefunkcni musel jsem si koupit novou to jsem jeste presel dnes vemu telefon do ruky otevru ho a displej cernej nereaguje absolutne na nic na konec jsem se dozvedel ze telefon uz byl opravovany atd tak ze zadny ze je novi nic takoveho zitra jdu na pana Ciganka podat trestni oznameni nastesti hned po doruceni jsem si vse nafotil ke vsemu nesedi ani vyrobni cisla stal jen 2000 ale jde mi o princip Nedoporucuju tenhle obchod nikomu

• Rychlý přístup

Jo vpoho
    Dik

• Ok

Ok

• nezajem komunikovat a situaci resit
    • poslali pouzite zbozi a neoriginalni (zrejme take pouzite - spinave a poskrabane) prislusenstvi
    • bez faktury i zarucniho listu

rozhodne NEDOPORUCUJI !!!

• Nedoporučuji!
    • Veškerá komunikace pouze přes mail na který reagují pouze jak se jim to hodí.
    • Nekvalitní repasované zboží poslané přes jinou firmu... Také nechvalně známou.
    • Spálil jsem se a poučil... Bohužel jsem při tom přišel o peníze.
    • Neudělejte stejnou chybu.

Celou záležitost bude řešit právník

• Poslaný telefon nefungoval mikrofon odeslán zpět do 14dnů ze zákona mám právo na vrácení peněz poslali pouze polovinu peněz už nikdy víc.Zloději nic víc je mi zle s takových firem ¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

komunikace špatná spíš žádná NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Fajn dik

• Jeden obchod

Doporučuji lidem

• Ok

• nic.
    • odeslali špatný telefon který je o polovinu levnější než se zaplatil
    • komunikace na bodu mrazu
    • telefon jsem objednal 29.12 doteď nemám ten správný a ani peníze..
    • Telefon neberou, píší jen sms a to že mobil dnes odesílají to mi napsali už 4x a furt nic..

Rozhodně nedoporučuji !!!!!

• Prvotní předvánoční domluva dobrá
    • Pokus o odstoupení od smlouvy - nevhodný dárek, dodavatel ale nereaguje, přesto že bylo odstoupení od smlouvy doručeno včas:
    • Datum: 7. 1. 2016 15:35:09
    • Předmět: Re: Re: Fwd: Re: Prijata objednavka
    • neni to tak... vy napisete do 14 dnu to staci ale zbozi musite odeslat nejkratsim zpusobem a neprodluzovat to zbytecne.Vitek , .. s kym jednam a kdo kupoval?
    • Datum: 6. 1. 2016 17:08:54
    • Předmět: Re: Re: Fwd: Re: Prijata objednavka
    • Dobrý den
    • Balík rozhodně nemusím odeslat do 14 dnů. Stačí, že jsem vám poslal dopis a ten jsem doručit včas. Navíc jsem se vás pokoušel kontaktovat kvůli domluvě a byli jste nedostupní.
    • Takže to nějak konkrétně uzavřete, tj. odpovězte, zda jste dobrovolně ochotni vzít zboží zpět a vrátit peníze, které jsem uhradil.
    • Od: obchudek24
    • Datum: 6. 1. 2016 v 11:45:52
    • Předmět: Re: Fwd: Re: Prijata objednavka
    • pavel vitek psal dopis a vy jste ... nerozumim navic balik jste nestih odeslat do 14 deni lhuty dosel vam hned 2. den po objednani a nam dosel az 6.1. kdy jste odeslal balik?
    • Datum: 5. 1. 2016 18:04:40
    • Předmět: Re: Fwd: Re: Prijata objednavka
    • Ne, v žádném případě jsem nekupoval telefon na firmu. Jen jsem poznamenal, kde si mohu telefon vyzvednout.
    • Prosím, odpovězte mi konkrétně, že na základě poštou i emailem odeslaného dopisu akceptujete vrácení zboží a zaslaní peněz zpět.
    • Datum: 5. 1. 2016 15:26:47
    • Předmět: Re: Fwd: Re: Prijata objednavka
    • divame se vy jste kupoval mobil na firmu
    • Datum: 4. 1. 2016 19:22:58
    • Dobrý den
    • Děkuji za nabídku na výměnu, ale ta nevyřeší problém ovládání telefonu. Pro lepší odezvu na stisk jsem právě nechtěl dotykáč, ale HW klávesnici - stejně to nejde.
    • Prosím vraťme se k vrácení zboží viz příloha předchozího emailu a poštou odeslaný dopis.
    • Datum: 4. 1. 2016 13:36:46
    • Předmět: Re: Fwd: Re: Prijata objednavka
    • Dobry den tak jsme po zaslouzene dovolene opet v paci:)
    • muzeme vymenit za jiny kus?
    • Datum: 28. 12. 2015 13:55:03
    • Předmět: Re: Prijata objednavka
    • Dobry den , cerpame dovolenou do 4.1.toto je automaticky vygenerovana odpoved
    • Komu: [email protected]
    • Datum: 25. 12. 2015 11:45:54
    • Předmět: Re: Prijata objednavka
    • Dobrý den
    • Manželka bohužel není schopná telefon ovládat.
    • Prosím vás o sdělení, zda se zpětným odesláním a převodem peněz budete mít problém a jak to uděláme.
    • Od: [email protected] <[email protected]>
    • Datum: 12. 12. 2015 22:40:13
    • Předmět: Prijata objednavka
    • Dobrý den,
    • děkujeme za Vaši objednávku.
    • Seznam Vámi objednaného zboží:
    • Název Množství Cena s DPH DPH Celkem s DPH
    • Nokia N86 (76567) 1.00 ks 4 500 Kč 21.0 % 4 500 Kč

Nedoporučuji

• Dodani vcas
    • Vysi cens

Doporucuju

• objednaný telefon údajně skladem skladem nebyl
    • odesláno o 5 dní později
    • doručovací služba intime příšerná
    • nedá se dovolat
    • vánoce na 90 % bez dárku

Našel jsem nabídku na Heurece od objednávky uplynulo 10 dní dodnes nemám telefon. Tento obchod rozhodně nedoporučuji i díky přepravci kterého používá.

• Přístup
    • Záruka na3 roky
    • Řeší i po pracovní době diky

Doporučujeme vsem