Heureka nedoporučuje nákup v tomto obchodě, z důvodu podezření na podvodné jednání.

• NENAKUPOVAT !!!!!!!!
    • Podvodníci
    • Zloději
    • Zavřít

zakoupené zboží prodávají jako nové avšak zboží je složené z několika nefunkčních telefonů.
    Reklamované zboží neopraví a zašlou nazpět jako opravené.
    Doufám, že POLICIE CR zavře tyto podvodníky.

• -nic
    • -mobil odoslany na reklamaci
    • -poslu vam neopraveny mobil

-rukou vam napišu opravu že bola vykonana

• vše jsou to podvodníci za vrácení nefunkčního zboží které poslali si chtějí strhnout peníze prostě obchod s nimi je jedna velká lež

vše je špatně

• Nedoporučujem
    • -pošlu vam nefunkčny tovar
    • -asi tak 20 @ pišete s nimi a nič
    • -po obiednani zdvihli cenu telefonu o 2500 Kč.
    • -blok vam nepošlu pošlu len Paragon,
    • -priručku od telefonu poslali ale z ineho modelu
    • vše, jsou to lháři a podvodníci
    • Chtěl jsem koupit mobil na tomto e-shopu, samozřejmě jsem zjišťoval nejdříve informace a: zcela jistě je Pavel Cigánek ve spojení s www.obchody33.cz, stejně tak jako s www.nejlevnejsimobily24.cz
    • www.mobilyporuba.cz
    • www.topmobil24.cz
    • www.najlacnejsiemobily.sk, všude je telefonní číslo 737067868.
    • Lidi pozor, nenakupujte tady a doufám, že pana Cigánka i se všemi jeho spolupracovníky brzy pravomocně odsoudí za podvody a okrádání. Množství okradených lidí s negativními recenzemi je již velmi mnoho.
    • Není radno nakupovat v neověřeném e-shopu, díky Bohu za Heureku a možnosti recenzí,-).
    • A pozor, navíc jsem zjistil, že www.obchody33.cz jsou jeho novým prostředkem, který lidi ještě tolik neznají, jako ty ostatní. Takže toto individuum stále a stále zakládá další, v nichž by lidi okrádal.
    • viz jedna z recenzí:
    • www.obchudek24.cz
    • www.retromobilky.cz
    • www.topmobil.cz
    • www.najlacnejsiemobily.sk ……. dokonce i na Slovensku
    • dále nelegálně bez živnosti půjčuje na vysoký úrok peníze, stačí zadat jeho email [email protected] do vyhledávače a nebo jeho veřejně dostupné telefonní číslo
    • Byla pro vás tato recenze užitečná?Ano (10)Ne
    • Reakce obchodu www.obchody33.cz
    • www.obchody33.cz
    • Dobry den dekujeme za vasi reakci, moc si ji vazime, zcela jiste se jedna o omyl. a prosim neposkozujte nas, v opacnem pripade zajdeme na policii CR, zjistime si IMEI z jakeho pocitace byly tyto komentare napsany a budeme zadat odskodneni pres soud prostrednictvim podanim zaloby.

-su to podvodnici
    -reklamaciu zoberu ale penazi sa nedočkate

• nedoporucuji

velky podvod od obou akteru jeden zakaz podnikani druhy omezene podnikani jen prodej veci za ucelem obohacovani

• rychlá expedice dobrá komunikace rychle vyřízená reklamace a vrácené peníze zpět

Spokojenost, tak rychlé jednání se hned tak nevidí

mili anonyme ze dne 30.08.2016 vim okoho se jedna veskerou debatu s vami mam zaznamenanou v telefonu takze osočujete neopravnene cloveka pokud vim tak jste zbozi ani neprevzala a odeslala zpet narozdil od vas neuvadim vase jmeno a prijmeni ale jste z blanska

• není
    • podvodníci pozor na ně nedávají doklady ke zboží k případné reklamaci ,objednala jsem si telefon a to jednání přes email ta komunikace mluví sama za sebe okrádají lidi podala jsem trestní oznámení a pozor spolupracují dva pan Cigánek a pan Šipka ,ten děla jako že nadává na pana Cigánka že podniká na jeho IČO a přitom jsou domluvení a posílají nefunkční zobží

neobjednávat

Reakce obchodu www.obchody33.cz

pani neo pane anonyme jako za bolsevika dopisy bez podpisu na udani..ze by stb ??

dohledal jsem telefon na pana Cigánka 608 641 282, snad to někomu v něčem pomůže. Zdroj: https://www.cislo.info/hledat/608641282

• nedoporucuji

nedoporucuji pan ciganek je podvodnik a nejvetsi zlodej a ostravsku a k tomu nejvetsi ignorant

Reakce obchodu www.obchody33.cz

Asi jste si spletl eshop

• rychlá expedice
    • to je vše
    • telefon je použitý a nefunguje nikdo nereaguje na emaily a telefon na stránkách pro jistotu nemají
    • nikdo nekomunikuje jsou to podvodníci nebrat od nich vůbec nic

nejsem spokojená nedoporučuji

nic mazat nebudu žádnou odpověď od vás nemám

Reakce obchodu www.obchody33.cz

je pondeli , na emaily vam nekdo dneska odpovi prosim smazte komentar , v patek jsme jeli na hory a prijeli v pondeli a hned negativ.. prosim smazte odpoved mate na emailu diky

Diky

• Vůbec nic, jsou to šmejdi!!!!
    • Včera 16.8.2016 jsem si objednala tenhle telefon za 4500+199 doprava! Dnes mi bylo volano, že telefon nemají jen na objednání co bude trvat min.tyden a nabízeli druhy....Teď se zde podivam a oni ho mají stále v nabídce a od večera o 2400 dráž!!!! Ubožaci!!!

Nic

• Ceny
    • rychle jednanie
    • pri reklamacii absolutne najpromtnejsie jednanie za roky nakupovania v eshopoch

Rychle promtne jednanie

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• nic, resp uživatelské recenze na obchod

Varování pro případné klienty

Reakce obchodu www.obchody33.cz

Podavame na Vas trestni oznameni za poskozovani tohoto eshopu policie vypatra imei pocitace odkud byla psana recenze a budete trestne stihan za sireni lzi a pomluvy.

• Děkuji vám jsem spokojena
    • dekuju ještě jednou rychlý obchod

diky

Dekujeme za hodnoceni

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Podvodníci...

Vyvarujte se nákupu, reklamace neexistují, zboží vydávané jako nové je použité či typově úplně jiné, podle nějakých informací mají na krku vyšetřování pro daňové úniky... Ruce pryč!

Reakce obchodu www.obchody33.cz

Dobry den, dekujeme za vas nazor, reklamace resime poctive, nevim odkud cerpate tyto informace,

• vše, jsou to lháři a podvodníci

www.mobilyporuba.cz
    www.topmobil24.cz
    www.najlacnejsiemobily.sk, všude je telefonní číslo 737067868.
    viz jedna z recenzí:
    provozuje tyto eshopy: