• Nekvalitní zboží

Zboží dorazilo s velkým zpožděním, je nekvalitní, nefunguje tak, jako je v instruktážním videu. Fresh stretch fólie pro uchování Čerstvých potravin je naprostá hovadina a vyhozené peníze. Nesmeky na boty vypadají úplně jinak než na fotce (horší kvalita). Nemám chuť, ani čas řešit reklamace, proto alespoň záporná recenze. Obchod určitě nedoporučuji!!

• Nepravdivé informace o vaší objednávce
    • Jiná barva produktu než jsem si objednala

Produkt sice funkční, ale od samého začátku byly s obchodem problémy.
    Doprava trvala dlouho, ale to bych ještě v době svátků pochopila. Nicméně mi na zákaznické telefonní lince několikrát řekli, že mou zásilku již přebralo PPL, přičemž to vůbec nebyla pravda. PPL o mé zásilce vůbec nevědělo a vůbec se k nim ještě nedostala.
    Když už objednávka tedy konečně dorazila, přišlo velké zklamání. Produkt, který jsem si objednala, byl úplně jiné barvy než na fotce. Konkrétně se jednalo o digitální LED dřevěné hodiny, které mají na fotkách uvedené v černé barvě. Mně ale hodiny přišly v hnědé.
    Reklamace se mi ani nevyplatí, musela bych dávat ještě další peníze za poslání zpět.
    Obchod tedy opravdu nedoporučuji.

• jina barva produktu než bylo v objednávce

Všech o v naprostém pořádku, doporučuji!!!

díky dopravě přes Českou poštu, která mi zboží nedoručila a pouze oznámila, že ho mám uložené na pobočce pošty, padá negativní světlo na celý obchod. Díky nehorázným frontám na poště se mi zboží nepodařilo vyzvednout, čehož jsem se chtěl objednáním Balíku do ruky, vyhnout....

Objednávka přišla v pořádku nepoškozená a přesně na den tak jak bylo uvedeno v obchodu.

Rychlý obchod, zboží ok, doporučuji.

• Rychlost doručení
    • Zboží bylo ve strašné kvalitě, vyhozené peníze

Kupovala jsem zamky na skrinky(pro deti), totalne nekvalitni vyrobek. Nekupujte!

Reakce obchodu Obchod SLEVY.cz

neevidujeme u Vaší objednávky žádnou stížnost ani reklamaci. Pokud nejste se zbožím spokojen, kontaktujte nás prosím. Jistě najdeme vhodné řešení.

S pozdravem ObchodSlevy

Som nahnevaná na celý obchod.Od 6.3 2118 do 18.3.2018 nie ste schopný doručit mi tovar.Ešte stale ho nemám.Macík mal byt naroden inový darček a nič z toho nieje.Mám z toho len nervy a zlost.Pisali ste ,že viete dodat tovar do 48 hodin a toto už chodí 12 dni a ešte to tu nieje.Tak to ste mali napisat že poštou to pride za mesiac, tak by som to vobec nechcela a už sa na to vobec neteším .Môžte sa hanbiť.Nikomu neodporúčam za take dlbé čakanie.

Reakce obchodu Obchod SLEVY.cz

Děkujeme Vám za recenzi. Mrzí nás Vaše nespokojenost. Zboží jste nám zaslala zpět a budou Vám vráceny penízky na Váš bankovní účet.

S pozdravem ObchodSlevy

Triska na pistoli nejde nasroubovat

velmi rychlé doručení

Reakce obchodu Obchod SLEVY.cz

děkujeme Vám za recenzi. Těší nás Vaše spokojenost s kvalitou našich služeb a s našim e-shopem. Věříme, že naše stránky navštívíte znovu a spokojenost bude i v případě budoucích objednávek.

• výběr, dobré ceny

rychlé dodání

Obchod Slevy

Objednávka vyřízena a doručena rychle a v pořádku.

Obchod Slevy

• poslano jiné zboží,místo kliky došla nějaká světýlka pro děti a levnější než ta klika
    • zpět nereklamuji,za poštovné nebudu dávat opět víc,než stojí klika

spokojenost

Obchod Slevy

• Magická rohožka, funguje, jako obyčejné rohožka....

S pozdravem ObchodSlevy

• rychlé a bezproblémové vyřízení objednávky

Obchod Slevy

Vse vždy bez problémů i vrácení zboží.
    HM

• 3slevy.cz
    • 3slevy.cz

Na zboží čekam již 30 dni. Nemam s toho dobry pocit !

Reakce obchodu Obchod SLEVY.cz

Náš obchod se jmenuje obchodslevy.cz a ne 3slevy.cz. Zboží jste si objednal u jiného dodavatele a proto špatnou recenzi pište jim. Děkujeme a krásný den.

Obchod Slevy.cz