• Rychlé dodání. Vše dobře zabaleno. Jsme velice spokojeni.Doporučuji všem.

Reakce obchodu ObchodNaradi.Cz

Děkujeme za Váš příspěvek a nakup. Těší nás spokojený zákazník a ten, který z jakéhokoli důvodu spokojený není, nám dává do budoucna radu, čeho se vyvarovat. Věřím ale, že u nás budou zákazníci vždy řádně vyřízeni. Spokojený zákazník je nadevše.

• Rychlé vyřízení a vše přišlo v pořádku, jako vždy když tady něco nakupuji

Doporučuji jsou to profíci

Reakce obchodu ObchodNaradi.Cz

Děkujeme za Váš příspěvek a nakup. Jsme rádi, že jste spokojený. Do opravdových profíků máme ale ještě dlouhou cestu a stále se máme co učit.

• Velmi rychlá odezva od prodejce, druhý den obědnaný sortiment přišel, vše v pořádku.

Můžu jen doporučit.

Reakce obchodu ObchodNaradi.Cz

Děkujeme za Váš příspěvek a nakup. Spokojenost zákazníka, který navíc přidá kladnou recenzi je motorem pro naše podnikání.

• Rychlost i přes to, že měli v době objednání dovolenou. Sami poslali zprávu o zboží na skladě a o přijetí platby.

Dobrá zkušenost.

Reakce obchodu ObchodNaradi.Cz

Děkujeme za Váš příspěvek a nakup. Jsme rádi, že jste spokojený i přes trochu delší dodací lhůtu díky dovolené, která právě probíhala na naší firmě. Budeme rádi, když zachováte našemu obchodu přízeň i v dalších letech.

• Rychle

Opet objednam

Reakce obchodu ObchodNaradi.Cz

Děkujeme za Váš příspěvek a nakup. Jsme rádi, za tento příspěvek, který nás povzbudil pro další práci a dodal energii do dalších let.

• Supr jednani a dobra komunikace diky

Super

Reakce obchodu ObchodNaradi.Cz

Děkujeme za Váš příspěvek a nakup. Jsme velice rádi, že Vás naše služby potěšily a že jste s nákupem spokojen. Vážíme si toho a budeme se snažit tento standard udržet i do budoucna a nejlépe jej ještě vylepšovat.

• Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu.

• Úžasná zkušenost s přístupem ke klientovi. I přes pochybění ze strany transportní společnosti byl ze strany obchodu poskytnut nadstandartní přístup a vše jsme vyřešili. Moc děkuji a držím palce v obchodování.

Obchod doporučuji všem, kdo chce zažít jak to má být.

Reakce obchodu ObchodNaradi.Cz

Děkujeme za Váš příspěvek a nakup. Ano, s dopravci je to někdy opravdu o nervy, ale na jejich obhajobu. Mají toho hodně a já bych tu práci dělat nemohl. Pokud jí ale dělají, musí jí dělat na 100%. No nic, moc si vážíme Vaší kladné recenze a pokud by jste měla se zbožím v budoucnu nějaký problém, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás.

• Všechno v pořádku dle dohody.

Doporučuji.

Reakce obchodu ObchodNaradi.Cz

Děkujeme za Váš příspěvek a nakup. Těší nás spokojenost zákazníka a budeme rádi, když se na nás obrátíte i v budoucnu.

Spokojenost

Reakce obchodu ObchodNaradi.Cz

Děkujeme za Váš příspěvek a nakup. Jsme rádi, že jste u nás nakoupil a navíc jste nás kladně ohodnotil. Vážíme si toho a děkujeme.

• Tento obchod s panem Karlíčkem proběhl luxusně a dávám milion procent na tento internetový obchod vzájemně jsme se informovaly o stavu objednávky.Nemám co dodat opravdu super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Žádné negativní hodnocení neníÍ!!!!!!!!!!!!!!

Perfektní cena, komunikace se zákazníkem perfektní, všem vřele doporučuji tento internetový obchod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reakce obchodu ObchodNaradi.Cz

Děkujeme za Váš příspěvek a nakup. Velice nás potěšila tato recenze. Moc děkujeme a přejeme Vám, aby zboží sloužilo dlouhá léta a bez problémů. Děkujeme za nákup. Mnoho zdaru.

• ochota
    • komunikace
    • vůbec nic

Reakce obchodu ObchodNaradi.Cz

Děkujeme za Váš příspěvek a nakup. V dnešní době v této malé zemi kde žijeme je konkurence v tomto odvětví podnikání opravdu veliká. Člověk se musí opravdu otáčet, aby uspěl a mohl živit firmu i rodinu. Snad to vše dobře chápeme, když už více jak 20 let fungujeme a žijeme. Vážíme si každého prodaného ks a zákazníka, který je spokojen a hlavně nakoupil u nás. Díky za podporu.

• - výborná komunikace
    • - ochotný personál
    • - hledané zboží bylo za dobrou cenu
    • - nic

Nadstandardní péče o zákazníka, to se dnes jen tak nevidí. Je zde radost nakupovat.
    Recenzi píši již podruhé, nevím, proč nebyla první uveřejněna.

Reakce obchodu ObchodNaradi.Cz

Děkujeme za Váš příspěvek a nakup. Velmi nás těší, že jste spokojen, ale také zároveň zavazuje do dalších let. Proč se nezadařila první recenze nedokáži odpovědět. Byl by to asi dotaz pro provozovatele HEUREKA.CZ. Ještě jednou děkuji a přeji Vám mnoho světla do života.

• Byla jsem velmi spokojená, potěšil mě a překvapil nadstandardní způsob komunikace,na který dnes už málem nejsme zvyklí.

Tento obchod všem doporučuju

Reakce obchodu ObchodNaradi.Cz

Děkujeme za Váš příspěvek a nakup. Žijeme v době komunikačního bůmu. Každý máme internet, chytrý telefon, televizi . . . Proč tedy této doby nevyužít pro komunikaci se zákazníky, přáreli, rodinou . . . Komuikace a média ovlivňují chod všeho. Děkujeme a pokud bude nějaký problém, zavolejte, jsme ve spojení :)

• super servis, poradenství, komunikace, dodání zboží v perfektním stavu
    • rozhodně doporučuji právě pro velice solidní jednání, které jde až na rámec zapalcených služeb, příjemné zjištění v dnešní době

rozhodně doporučuji pro nadstandardní přístup

Reakce obchodu ObchodNaradi.Cz

Děkujeme za Váš příspěvek a nakup. Snažíme se, aby byl nákup vyřízen tak, jako když mi sami nakupujeme od jiných. Služby, rady, komunikace je dnes a měla by být samozřejmostí. Moc si vážíme Vaší recenze a pokud by v budoucnu přeci jen problém vyvsat, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás.

• super obchod ....

zajimava cena..

Reakce obchodu ObchodNaradi.Cz

Děkujeme za Váš příspěvek a nakup. Každý prodejce má samozřejmě hranici ceny, kterou může nabídnout zákazníkovi. Dokonce i v dnešní době se najdou dovozci a výrobci, kteří cenu obchodníkovi přímo nařizují. Je to nehorázné, ale je to tak :( S tímto nešvarem, protože je nám vyhrožováno bohužel neumíme nic dělat a k soudu se nám opravdu nechce. Tak ať Vá zboží dlouho slouží.

• Rychlé doručení objednané zásilky

Reakce obchodu ObchodNaradi.Cz

Děkujeme za Váš příspěvek a nakup. Chtěli bychom ještě rychleji, ale ovlivňuje to hodně vedlejších faktorů, které neumíme ovlivnit. Dopravci, dodavatelé, skladová dostupnost u dovozců, výrobců a hlavně informovanost z jejich strany . . . Na všem pracujeme a doufáme, že to nějaké ovoce ještě přinese.

byl jsem spokojený

Reakce obchodu ObchodNaradi.Cz

Děkujeme za Váš příspěvek a nakup. Vaše spokojenost nás těší.

• Vynikající komunikace s panem Karlíčkem.
    • Poradil a hlavně vyšel vstříc.

Obchod doporučuji.
    Důvody uvedeny shora.

Reakce obchodu ObchodNaradi.Cz

Děkujeme za Váš příspěvek a nakup. Jsme rádi, že jste spokojen. Pokud by se přeci jen vyskytl nějaký problém, neváhejte mne kontaktovat.

• Všechno v pořádku

Jsem spokojen, doporučuji.
    děkuji

Reakce obchodu ObchodNaradi.Cz

Děkujeme za Váš příspěvek a nakup.