• rychlost dodání
    • nezjištěna

super

Vše o.k.

• rýchle dodanie tovaru

• tovar bol na odber obratom, co si velmi cenim

- rozsiahle návody na použitie o ničom, keď potrebujem naladiť zvonček, tak je v návode: skráťte alebo predĺžte vzdialenosť srdca od stredu, ale čo sa stane keď ju skrátim a čo keď ju predĺžim sa nedozviem. a to mám nad tým laborovať celý deň?

Zboží mi nebyli schopni dodat ani behem 5 pracovních dní, což u e-shopu, který uvede zboží "skladem", je zásadní nedostatek. Pokud prodej není hlavní činností, je neštěstí si u někoho kdo takoveho zboží objednat.
    Na zboží jsem čekal. Z obchodu žádné info o stavu objednávky. Až na můj dotaz, mi bylo sděleno, že zboží je u přepravce, ale ten hi není schopen včas doručit. Pokud prý ho nechci po požadovaném termínu, tak to mám dát vědět. Asi jo přepravce vrátil,nebo tam nebylo...těžko říct čemu věřit. Tomuto e-shopu už ne.

Reakce obchodu suvenyry-propagace.cz

Doporučujeme aby si zákaznící objednávali před vánoci a novým rokem zboží včas. Objednávka byla vytvořena i přes velké červené textové upozornění, že v této době vánočních svátků dopravce a ani my nejsme schopni objednávku včas vyřídit s ohledem na vánoční a novoroční svátky.
    Zboží bylo objednáno v období 2 pracovních dnů do vánočních svátků, kdy již dopravci negarantují včasné dodání.
    Snažíme se tímto vyvarovat pozdě došlým zásilkám v této době, které si zákazníci nepřevezmou a my za ně platíme přepravné. Na to byl zákazník ještě i e-mailem včas upozorněn.
    Děkujeme tímto všem našim zákazníkům, kteří tuto obecně známou situaci pochopili a respektovali a přejeme hezký Nový rok 2018 a zejména hodně štěstí a zdraví.

Výborná komunikácia,
    Vzhľadom na vzdialenosť (Praha - Košice) a sviatky, relatívne rýchle vybavenie objednávky.
    Nech sa Vám daria obchody aj v roku 2018.

Rychlost, ochota, přátelský přístup.

• Rychlost, přehlednost.

zboží bylo doručeno v pořádku, bylo takové, jak mělo být

na internetu poměrně dobrý výběr, originální nápady
    nicméně zboží zatím nedošlo, takže je nemohu objektivně posoudit. v dnešní době jsem zvyklá na rychlejší dodání

Naprostá spokojenost

Nakupovala som prvýkrát. Expresné dodanie aj na Slovensko. Som spokojná s nákupom, kvalitou , cenou aj rýchlosťou dodania

• Vstřícnost
    • Chybí možnost platby Go pay

Ok

• Možnost osobního odběru
    • nevím

• zajímavý sortiment
    • nenašel jsem -nehledal jsem

udělejte si čas na seznámení s jejich nabídkou

• přehlednost nabídky, vstřícnost a rychlost v jednání a doručení

Mohu doporučit pro rychlé jednání a doručení zásilky, dobrá komunikace.

Potěšila mne možnost věnování na zvonečku. Dodej byl v pořádku. Prostě solidní nákup, jak má být.

• kvalitní rolničky
    • nepřehledný e-shop. Při výběru konkrétního zboží mám na stránce stále popsaných několik typů a nevím, co přesně objednávám.

určitě doporučeníhodný obchod