• zaujala mě cena zboží
    • nedošlo žádné vyjádření o převzetí objednávky a čekání je dlouhé

je zde dlouhá čekací lhůta-nedoporučuji

• - důležitou předností byla nízká cena
    • - pro nákup byla rozhodující dostupnost obchodu k osobnímu odběru
    • - zpočátku vázla komunikace s obchodem. Na stránce e-obchodu zboží dostupné, nakonec jsem ho obdržel za 5 prac. dní

Rozhodující byla cena zboží. Přes zpočátku těžkopádnou komunikaci, vzhledem k informaci o nedostupnosti zboží, jsem byl nakonec s nákupem spokojen. Obchod doporučuji.

• posílá nefunkční věci!

pokud mi nevyřídí reklamaci, podle představ, tak bych se k názoru radši ani nevyjadřoval...

• nabídka

• Zboží vedené skladem není ve skutečnosti skladem nebo jim trvá neskutečně dlouho přesun z vlastního skladu na prodejnu.

V pondělí po poledni jsem k osobnímu odběru objednal baterii, která byla vedena jako skladem. Na objednávku jsem se následující den dotazoval, ale odpověď jsem dodnes nedostal. Objednávka byla na prodejně připravena až v pátek! Mezi tím jsem se pokusil baterii zakoupit "obyčejně" bez objednání na prodejně a bylo mi řečeno, že jí nemají a ani nedokáží objednat.
    Neskutečný chaos!

• Hledání v nabídce je nepřehledné. Není možné si nechat zboží seřadit podle ceny, výrobce, funkcí, atp.
    • Expedice zboží trvala relativně dlouho - vzhledem k tomu, že velké řetězce nabízí odběr např. za dvě hod. po objednání, je expedice zboží až za několik dní nekonkurenční.

• Při osobním odběru zboží v prodejně není možné zaplatit kartou.

• cena,rychlost
    • nevim

• Široký sortiment
    • Dobré ceny
    • Dobrá komunikace

• Vše přehledné a na jednom místě ( příslušenství pro můj telefon )
    • neshledány ( snad jen design stránek je trošku zastaralý )

Spokojenost, co víc chtít!?

• Dobra cena, rychle dodani zbozi.
    • Trochu neprehledny eshop.

Doporucuji nakup, byl jsem potesen cenou i rychlym dodanim zbozi.

Velice příjemné nakupování,nemusím nikam chodit,pokud zrovna nemám čas,všem doporučuji

• NIZKE CENY RYCHLE DODANI

VSEM MOHU DOPORUCIT TENTO OBCHOD

• Konkretny tovar za zaujimavu cenu
    • Dlha dodacia doba Napriek tomu ze je tovar na sklade

Po 10-tich dnoch mi nedorazila objednavka tak nemozem posudit.

• sortiment
    • velká cena oproti konkurenci za stejný výrobek

Cenově nejvýhodnější nabídka z českých internetových obchodů, rychlé dodání, vše bez problémů - doporučuji. Chybí snad jen větší možnost výběru platby za zboží, třeba předem přes účet.

• Přehlednost zboží výborná a přijatelné ceny.
    • Neshledal jsem žádné.

Určitě všem doporučuji!!!

Věc, která mě velice naštvala byla ta, že jsem si objednala kryt na mobil barvy růžové. Jen kvůli krytu jsem jela do města a když jsem si pro něj přišla, řekli že omylem objednali černý kryt. Slovo černá a růžová je asi velice podobné. Černý jsem nechtěla, takže jsem musela další den do Merkury na výlet znovu =(.

uplana spokojenost

• Dobré ceny.
    • Nekomunikují...

Objednávka č. KNE1101156 byla vytvořena 07.09.2011 "vše skladem, zboží bude odesláno" Dnes je 19.září a zboží nikde.