• Použité telefony za lákavé ceny a vidina 12 měsíční záruky.
    • Zakoupil jsem si zde Iphone 5 použitý (dobře mi tak za škudlení). Ovšem druhý den jsem zjistil, že telefon má skrytou závadu ve formě poblikávajícího displaye. Dal jsem tedy telefon na reklamaci. Na poprvé mi bylo řečeno, že telefonu nic není, což mne opravdu neuspokojilo a telefon jsem nechal znovu reklamovat s podrobným popisem závady. Po týdnu telefon k vyzvednutí s tím, že je jistě po pádu a je nereklamovatelný. Přístup zaměstnanců rovněž na pováženou, nedoporučuji !

Nevyplatí se zde pořizovat nic použitého, protože při skryté závadě se stejně reklamace nedočkáte.

• Do 2. dne "opraveno"
    • Zboží poničené ještě víc, než předtím
    • Arogantní vedoucí a paní za přepážkou
    • Vysoké ceny za opravu
    • Lenivý přístup
    • Zanechán mobil na prodejně s poničeným předním sklem,(jinak mobil bez závady). Telefon jsem si dojela vyzvednout a protože jsem chvátala, bez prohlédnutí kvality opravy, jsem jej popadla a odjela. Až večer jsem si všimla, že je rám telefonu celý poškrábaný a sklo křivě nalepené.
    • 2 den se objevila malá prasklinka.
    • Reklamace byla zamítnuta.
    • Telefon navrácen v ještě horším stavu (zadní sklo se odchlipuje a telefon nejde nabít)
    • Nyní je mobilní telefon naprosto nepoužitelný

I kdyby hodili telefon přímo před vámi na zem, vysvětlí vám, že je to vaší vinou.

• měli co jsem potřeboval
    • cena pouzdra byla neúměrně více než 3x dražší oproti konkurenci, to mě štve a pro příště odradí od dalšího nákupu. Nepovedlo se mi najít dražší.

Nakupovat s rozvahou a nenechte se okrádat.

• -nekvalitní oprava
    • -cena neodpovídající kvalitě
    • -nepříjemný personál

Dala jsem za opravu displeje 2000 to by nebylo tak hrozne,bohužel momentálně mi drží displej na par kouscich a rozlepuje se,jevybouleny.Pani v obchodě samozřejmě argumentovala tím ze je telefon krivi a zahnutý to ostatně není pravda.Doporucuji se tomuto obchodu obloukem vyhnout!

• - rychlost servisu
    • - cena
    • - ochota
    • - velký výběr krytu na iphona 5
    • - nevím

potřebovala jsem opravit displej na iphona 5. V obchodě mi to vyměnili na počkání a vše proběhlo bez problémů. S opravou a cenou jsem byla velice spokojena. Rovnou mi nalepili ochranné sklo s 50% slevou :)

• rychlost tzv servisu
    • doporučuji pročíst i starší recenze, já to bohužel předem neudělal :-(
    • hlavně rychle odbejt, kvatita servisu tragická, odvedená práce zfušovaná, telefon ještě víc poškodili, arogantní přístup madam za přepážkou,

Naprosto diletantsky provedená výměna popraskaného displeje mob.telefonu, takže došlo k prasknutí nového displeje během dvou dnů, displej přilepen křivě a neúplně, odchlipuje se ze 30%, za provozu pohasínal zřejmě nedokonalým kontaktem. Kromě toho došlo při servisu i k "utržení" zadního krytu telefonu. Po vybití baterie dodatečně zjištěno zřejmě utržení konektoru USB - telefon nelze nabít. Takto Vám z telefonu fušer udělá během chvíle spolehlivě šrot, řekne si za to 4.000,- a pak vše arogantně uzavřou "To jste si zase rozbili sami"

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Pecka obchod v Bohnicích nechal jsem si dneska nalepit nějakou novinku na iphona 6 nano folii a je fakt nerozbitná...a mají spinnery
    • nano folie je trošku dražší než ochranné sklo ale je fakt dobra, spinnery mají jenom tří barvy.

doporučují nano folie

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Koupil jsem si nový telefon a hned mi vykoupili můj starý, takže mi byla částka ještě odečtena. Jsem velice spokojen protože mi bylo na novém telefonu vše vysvětleno, nastaveno a ještě mi přehráli data. Skvělý servis! V budoucnu budu tento obchod určitě nadále využívat.

• Vstřícnost
    • Lepení fólie zdarma
    • Rychlá aplikace fólie
    • Ochot
    • Možná jedině cena fólie, ale vzhledem k tomu, že jsem s ní spokojená, nestěžuju si

Pobočka: Praha, Bohnice - OC Krakov
    Po předchozích recenzích, které jsem si zde přečetla, jsem
    váhala jestli si zde mám folii koupit a nechat nalepit. Nechtěla jsem na svůj mobil tvrzené sklo kvůli ne úplně pozitivním zkušenostem z minulost,i a tak jsem zvolila folii, která nemá tak snadnou aplikaci, takže jsem si ji chtěla nechat nalepit.
    Paní v obchodě byla ochotná, folii mi ukázala, telefon si dala na podložku a vyčistila ho. Potom folii nalepila, zahladila všechny bublinky, mobil s fólií mi ukázala a ptala se mě, zda-li jsem s nalepením spokojená. Všechno proběhlo v naprostém pořádku.

• - bohužel nic
    • - špatný zákaznický přístup
    • - neochota při řešení reklamací
    • - nekvalitní servis

NEDOPORUČUJI ani nákup, ani servis!!!

Zkušenost 1) = nekvalitní servis.
    Nechal jsem si vyměnit nabíjecí micro USB konektor. Oprava stála přes 500,- Kč. Po 3 měsících je konektor opět nefunkční. Účtenku jsem bohužel nenašel, takže jsem se ani nepokoušel o reklamaci.

Zkušenost 2) = otřesný zákaznický přístup.
    Koupil jsem si zadní kryt na baterku. Poté jsem zjistil, že můj tel. nemá vadný pouze ten zadní kryt a že celková oprava by se nevyplatila. Chtěl jsem tedy kryt vrátit a dostat zpět peníze. Bylo mi řečeno, že jsem si ho neměl kupovat a že mi peníze nevrátí, že si mám vybrat jiné zboží (které ale nepotřebuji).

Velice nepříjemné jednání a přístup!!!

Nechápu proč raději vydělají 300,- a rozčílí zákazníka tak, že ten už k nim nikdy nepřijde a navíc bude psát negativní komentáře a všude šířit negativní reklamu,...

než aby s úsměvem ty 300,- vrátili spokojenému zákazníkovi, a věděli, že bude chodit potom pořád k nim.