• Možnost výběru a objednání z domova

• Věřím, že zboží v obchodě je vybíráno a kontrolováno tak, aby mělo co nejmenší dopady na životní prostředí.

Nakupuji výrobky šetrné k životnímu prostředí a zároveň podporuji veřejně prospěšnou činnost provozovatele obchodu.

• Produkty jsou šetrnější na přírodní zdroje.
    • Případné problémy s objednávkou lze rychle a lidsky vyřešit po e-mailu.
    • Kategorizace produktů.
    • Nedostatečné informace a/nebo fotografie produktů.

Skvělý obchod!
    Díky iluzi etičnosti snadněji kupuji věci, co nepotřebuji.

• Výrobky, které jinde nejsou. Nemusím je složitě shánět a přes internet je u Vás jednoduše nakoupím.
    • U hračky MAKEDO mě překvapilo, že je z Austrálie. To mi nepřijde moc ekologické.

Obchod Hnutí DUHA určitě doporučuji - má zajímavou nabídku a funguje výborně.

• Soulad mých zájmů a nabídky obchodu.
    • Pro mě někdy trochu nepřehledné, dlouho musím hledat "button", který potřebuji (např.: registrace, popis produktu).

Doporučuji, i když původně hledáte něco jiného, můžete si rozšířit obzory, objevit pro sebe nové, které byste sami od sebe nehledali.

• zajímavé zboží, spolehlivost, nákup podpoří fungování neziskové organizace
    • o žádných nevím

Jednoznačně doporučuji.

• Zajímavé zboží
    • Ne úplně velký výběr v určitých sekcích sortimentu, např. v drogerii nebo trička (málo velikostí a různých barev), ale za to skvělé a vtipné vzory a hlavně šetrné k přírodě.

Velice příjemně se zde nakupuje. Ovládání je jednoduché, vyhledávání taktéž. Komunikace s obchodem je plynulá a velmi milá.

• Možnost osobního vyzvednutí v Brně.

S e-shopem Hnutí DUHA jsem spokojen. Nejsem úplně tak spokojen se členěním - strukturou menu samotných webových stránek Dnutí DUHA. Je to takové těžkopádné členění. Když jsem chtěl vrámci přátel Klubu Hnutí DUHA najít číslo jejich bankovního účtu, tak jsem to asi 5krát v menu hledal, než jsem danou informaci našel. Jinak jsem s Hnutím DUHA spokojen, moc jim fandím a moc jim všem držím pěsti. Bez této organizace, by se v republice nemohli udát mnohé pozitivní věci. Bez takových lidí jako jsou členové a pomocníci Hnutí DUHA by Česko byla již spálená země!

• Obecně jako každý internetový obchod: tj. není možnost zboží skutečně vidět. V tomto případě jsem zklamán kvalitou potisku trička. U této cenové kategorie bych očekával takovou, která nezmizí po několika vyprání.

Reakce obchodu HnutíDuha

Dobrý den, s potiskem našich triček nikdy zákázníci problém neměli. Je třeba prát trička na 30 stupňů na program ručního praní, což doporučuje výrobce triček. V případě nespokojenosti však můžete vždy zboží vrátit do 14 dnů nebo reklamovat. Možnost prohlédnout si zboží nabízíme v naší kanceláři na Údolní 33 v Brně.

• vybírá dobré zboží

• Eko

Zajímavé věci s důrazem na trvale udržitelný rozvoj.

• Podpořit Hnutí duha či chráněnou dílnu a darovat při tom pěkný ekologický dárek!!
    • Bylo by fajn, kdyby v obchůdku bylo vícero věcí, byť by to třeba měly být maličkosti,.....

Neměla jsem nikdy problém s komunikací s Vaším obchodem, což je velké plus, všechno zboží dorazilo v pořádku a v té kvalitě, v jaké bylo slíbeno. Určitě bych Váš obchod doporučila svým známým! Těším se, že snad rozšíříte i nabídku (hračky, oblečení, drobnosti).

• všechny možnosti plateb i osobniho vyzvednuti + ulozenka, jedinečný sortiment
    • někdy méně kusů od určitého zboží

super :)

• Jednoduché nakupování
    • Nevím

Mohu doporučit

• kvalitní a vkusné výrobky
    • není možnost osobního odběru v Praze

• Možnost osobního převzetí po republice.

• šetrnost k ŽP

• Osobní přístup
    • Neziskový charakter (nakoupím a pomůžu)
    • Zajímavý sortiment

Stojí za to kupovat někde, kde utracené peníze zároveň pomůžou;-)

• Spojení s podporou Hnutí DUHA.
    • Méně přehledný.
    • Nejasné třídění zboží.
    • Omezené možnosti filtrování.

Ať žije Hnutí DUHA.
    Spousta zajímavých věcí.
    Stojí to za tu námahu se tím prohrabat.