• Každému mohu doporučit využití obchodu.

V dnešní době výhodné řešení.

• společnost absolutně nekomunikuje, když si po 3 dnech od objednávky zavoláte do firmy, řeknou vám, že jednu položku ze 3 nemají, tak je poprosíte, aby tedy poslali vše ostatní. Další dny se opět nic neděje, tak se tam po několika hodinách dovoláte a řeknou vám, že tento web už není funkční a zboží vůbec nemají.Nechápu, proč to rovnou neřekli při prvním telefonátu.

ABSOLUTNĚ NĚJHORŠÍ SPOLEČNOST

• Inzeruje na webu zboží, které nemá a není ani v budoucnu schopen dodat, protože ho výrobce už nenabízí.

Inzerovali na e-shopů zboží. Šest dní jim trvalo mně oznámili, že došlo ke změně stavu objednávky: Stornovaná objednávka

Nakupuji tady pravidelně. Zboží je kvalitní a s obchodem je super komunikace.

Komunikace není vůbec žádná.
    Bez jakéhokoliv důvodu zrušená objednávka.
    Jediné pozitivum okamžité vrácení peněz.

Nabízejí zboží, který nemají. Po několika dnech přišel email, že jejich dodavatel nemá skladem a proto stornují objednávku. Na e-shopu, ale stále bylo zboží ke koupi a s poznámkou skladem.

Vždy maximální spokojenost.

nekorektní jednání

• Dobrá cena, rychlá doprava, skvělá komunikace

Nákup vřele doporučuji

Objednávka proběhla na stránkách bez náznaku, že zboží není dostupné.

• Rychlost, cena

• Zaslali neúplnou objednávku.

Firma nás neinformovala, že již nevede zboží Kuličkové pero Akupresura / no.1, díky které jsme objednávku vůbec dělali. Ostatní zboží bylo objednáno jako v budoucnu potřebné a kvůli tomu, abychom splnili podmínku doprava zdarma. Solidní firma napřed napíše, zda má expedovat, když nemůže objednávku celou splnit, nebo zda se udělá storno. Samozřejmě by došlo k tomu druhému. Pro toto nesolidní jednání firmu nedoporučujeme. Je jedno, zda měly dvě webovky, kde na jedné uváděli zboží, které nemají. I to bylo neprofesionální.....

Rychlý a bezproblémový nákup.

Objednala jsem na e-shopu zboží, zaplatila a vytvořila si účet. Po 4 dnech co jsem viděla svoji objednávku stále neuhrazenou, jsem zavolala na infolinku, kde to zvedla velmi nepříjemná žena a divila se že co objednávám na tomto eshopu že ten už nefunguje a místo toho mají nový. To ale nemají na stránkách nikde napsané. Jen že můžete navštívit jejich nový eshop, to je vše. Starý eshop ale stále jede. To je opravdu vadné.

Objednané a zaplacené zboží nakonec nebylo a nebude, nakonec mi sehnali zboží jinde, ale není to již to, co jsem objednávala. Ochota personálu tedy je.

• Vyprdli se na nás a ani se neobtěžovali komunikovat.

nikdy více

• Solidní.