• Solidní.
    • neviem, prečo je tenučký preklepový papier taký raritný tovar, ale fakt že nikde inde sa mi ho nedarilo kúpiť.. takže sortiment je plus

• osobní vyzvednutí, a možnost odzkoušení na místě.

zboží skladem nebylo skladem (nebylo vůbec)

vše v pohodě

• Nekomunikují...zaplatila jsem předem převodem a zboží ani po 2 měsících nedorazilo

Důrazně nedoporučuji

• nedoručili, nekomunikují, obchod asi vůbec nefunguje

• Ceny
    • rychlá doprava

Rychlé dodání, přehledný obchod.

Rychlá reakce na objednávku, zboží perfektní

• rychlé dodanie
    • reklamácia na Slovensko vybavená za menej ako 30 dní
    • pri reklamácii, aj keď ju kupujúci nezapríčinil, pričom obchod vidí, že fakturoval a zaslal iné ako potvrdil v objednávke, obchod posiela tovar, prípadne peniaze až po uhradení a prijatí neobjednaného tovaru zo Slovenska. Za toto obdobie sa tovar, ktorý som mala objednaný a obchodom objednávku potvrdenú, vypredal. Náklady na dopravu znáša aj v tomto prípade kupujúci, t.j. zaslať balík zo Slovenska do Čiech prostredníctvom Slovenskej pošty stojí aj viac ako 12 eur, čo závisí od hmotnosti balíka, triedy, či ho poistíte,aby ste mali istotu, že pošta balík nestratí... Až keď obchod prevezme balík, až potom s Vami začne vybavovať reklamáciu, t.j.jednať o zaslaní tovaru, ktorý ste si objednali, respektíve o vrátení peňazí, ktoré ste kuriérovi zaplatili pri preberaní zásielky v dobrej viere, že obsahuje tovar, ktorý ste si objednali a ktorý Vám obchod potvrdil, že je skladom. Nakoľko posielanie balíkov z ČR do SR a z SR do ČR trvalo týždne, mnou objednaný tovar sa za tento čas vypredal, o čom ma obchod informoval až keď posielal chýbajúci tovar. Čo ma naštvalo lebo, som kupovala ochranné pomôcky a po týždňoch čakania som ich musela kúpiť inde. Toto bol môj druhý nákup v tomto obchode - objednávala som viac položiek a problém bol u dvoch. Ten prvý nákup, keď som kupovala iba jednu vec bol v poriadku a tovar vtedy prišiel kuriérom do týždňa od objednania tovaru.

V tomto obchode som najprv kupovala iba jednu vec, aby som si otestovala serióznosť obchodu, nakoľko miesto dodanie je Slovensko. Všetko prebehlo k mojej spokojnosti.
    V prípade mojej druhej väčšej objednávky, ale najmä po skúsenosti s vybavovaním reklamácie zo Slovenska, by som objednávanie niektorých položiek zvážila.
    Tento obchod patrí medzi serióznych predajcov - ako sa hovorí:
    kto nič nerobí, nič nepokazí

• zboží označené "na skladě" není pravda

Špatná komunikace se zákazníkem.Vybrané, objednané a zaplacené zboží předem.Objednávka byla obratem potvrzena a sděleno bankovní spojení pro platbu.Obratem byla provedená platba. Po 4 dnech čekání poslán mailem dotaz.Po dalším týdnu čekání telefoniky zpráva,že zboží není na skladě a nabídnuta možnost výběru z podobného. Výběr nevyhovuje,provedeno storno objednávky a žádost o vrácení přijaté platby. Strorno obchodem potvrzeno, na vrácení platby čekám již třetí den a stále nic.

• Dobrá cena a nemusím nic shánět a jezdit po obchodech

Dobrá cena ...

Ačkoliv jsem našel výrobek, který jsem hledal (jak podle názvu, tak podle obrázku i popisu vlastností), po převzetí zboží jsem zjistil, že výrobek neodpovídá tomu co jsem si objednal. I když je použitelný k tomu samému účelu, jeho vlastnosti při zpracování mi vyhovují míň. Cena produktu odpovídala víc mně objednávanému zboží, která byla vyšší (fakturu mám taky vystavenou na to, co jsem původně chtěl :) ). To co jsem obdržel, mělo tím pádem nejvyšší cenu na internetu. Prodejci doporučuji aktualizovat obsah na svých stránkách.

• - Výběr
    • - Ceny
    • -Nic

Objednal jsem prvně a jsem spokojen.

VYBONY

• neaktuální skladovost
    • komunikace

Zboží uvedené jako "skladem", skladem nebylo. Údajně mají 2 eshopy a já si prý zrovna objednala z toho špatného-neaktuálního. Nevím, jak to má zákazník rozpoznat. Telefonicky jsme se tedy domluvili na dalším postupu, který však eshop nedodržel. Na základě toho jsem nebyla schopná si zboží včas zajistit jinou cestou, což mi způsobilo nemalé komplikace.

• zboží neodpovida co si objednate

nedoporučujji budete zklamaní tomuto obchodu se vyhněte z daleka