• výhodu

děkujeme za hodnocení!

obsluha vzorná

Reakce obchodu O2.cz

děkujeme za hodnocení. Vaše spokojenost nás velice těší. :)
    Kuba, O2 Guru

• Bez problému, velká ochota

Reakce obchodu O2.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. :)

Žádná

Reakce obchodu O2.cz

děkujeme Vám za Vaše hodnocení. :)
    Kuba, O2 Guru

• spolehlivost a rychlost

Reakce obchodu O2.cz

Vaše spokojenost nás velmi těší. Děkujeme za hodnocení a nákup!

Obchod nevyužívám často.

děkujeme za hodnocení!
    Lucka, O2 Guru

Velmi milé a seriózní jednání, rychlá služba v rámci přehrávání dat ze starého telefonu do nového. Velmi spokojen
    Vladimír Kotva Zbiroh

Dobrý den Vladimíre,
    děkujeme za hodnocení, Vaše spokojenost nás velmi těší. :)
    Hanka, O2 Guru

• Rychle vyřízeno a bez čekání

Pěkný den,

děkujeme za hodnocení a jsme rádi, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti.

Vašek, O2 Guru

Pan Janda je skvělý odborník.

Reakce obchodu O2.cz

to nás moc těší :-) Děkujeme za hodnocení!

Rychlé vyřízení díky obsluze

Reakce obchodu O2.cz

děkujeme za vaše hodnocení a nákup!

Profesionální, vstřícné jednání.

Reakce obchodu O2.cz

Vaše spokojenost nás velmi těší. Děkujeme za hodnocení!
    Lucka, O2 Guru

Prodejna v České Lípě byla plná, po chvilce čekání se nás ujala paní, kterou jsme evidentně obtěžovali. Byla odměřená až lehce agresivní. Neodnesl jsem si pozitivní zážitek

Reakce obchodu O2.cz

děkuji za zpětnou vazbu, která je pro nás důležitá a věřím, že příští návštěva bude pozitivnější.

Vašek, O2 Guru

• Profesionalita
    • Výhody pro zákazníky
    • Pobočky

Na O2 prodejně jsem využil službu "Ochranné sklíčko na mobil včetně nalepení za 99 Kč" pro zákazníky. Nalepení proběhlo rychle a ochranné sklo přesně doléhá až do stran ke krytu telefonu. Proběhla i rychlá revize využívaných služeb. Personál byl velice ochotný a profesionální. Jako zákazník jsem spokojen.

Reakce obchodu O2.cz

moc děkujeme za Vaše hodnocení, Vaše spokojenost nás těší. :)

• Vřelé přijetí a profesionální přístup pana konzultanta prodejny Petra Pachla

Vřelé přijetí na prodejně a profesionální přístup pana konzultanta prodejny Petra Pachla , již 3týdny jsem nemohl sledovat na internetu televizi o2 .
    Před třemi týdny jsem navštívil prodejnu v Praze Vivo Hostivař ,že mě nefunguje tv o2 a bylo mi řečeno že je vadný ovladač. Ovladač jsem si objednal a vyzvedl na prodejně v Kauflandu Kolíně a stále nic nefungovalo ani podle videa návodu na internetu. Až dnešní opětovná návštěva na prodejně v Kolíně byla úspěšná díky vašemu zaměstnanci Petra Pachla se podařilo set-top box zprovoznit !
    Tímto prosím udělejte poděkování panu Pachlovi za profesionální chování a jednání.
    Děkuji Rudolf Helmer

Reakce obchodu O2.cz

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení a jsme rádi, že se vše podařilo vyřešit k vaší spokojenosti.
    Domča, O2 Guru

• ochota a rychlost

děkujeme za hodnocení :)

• spolehlivý obchod
    • výhodné akční nabídky pro zákazníky

Reakce obchodu O2.cz

jsme rádi, že jste spokojený a těšíme se na další návštěvu.

• Neodbornost

Hezký den,
    děkujeme za Vaše hodnocení.
    Tomáš, O2 Guru

ok

děkujeme za hodnocení.

Bez připomínek

Reakce obchodu O2.cz

děkujeme Vám za krásné hodnocení.
    Radek, O2 Guru

Kamenný obchod O2 ve Velkém Meziříčí mohu všem novým zájemcům o služby O2 vřele doporučit.
    A nyní k samotnému problému: Po týdenním vypnutí TV a internetu předešlým dodavatelem Nej.cz (30denní výpověď) jsem nedočkavě čekal na servisního technika od O2, který mně měl dne 6.5.2024 (termín naplánován a O2 v SMS potvrzen), vše zapojit, zprovoznit a vysvětlit. Bohužel servisní technik měl k dispozici jiné set-top boxy (novější), než jsem měl smluvně sjednané, takže měl zákaz je nainstalovat. Má trpělivost a rozzlobenost dosáhla nejvyššího stupně. Byl jsem ale rád a vděčen, že aspoň mně zprovoznil internet, který jsem nemohl týden využívat (hlavně pro internetové bankovnictví). Pak mně sdělil, že až poštou dojdou ty nasmlouvané za 2-3 dny, tak mně budou nainstalovány a pak odjel. Nemohl jsem pochopit nepružnost možného řešení. Vždyť stačilo nainstalovat dočasně tyto dva novější set-top boxy pro spokojenost zákazníka a pak je vyměnit za ty smluvně sjednané. Takový moloch jako je společnost O2 by toto řešení určitě finančně nezruinovalo. S vidinou, že další dny budu bez sledování televize ( pohárová fotbalová utkání a MS v hokeji, jsem druhý den si stěžoval na lince 800020202 na daný problém a bylo mně sděleno, že se problém řeší a že se čeká na odpověď od subdodavatelské firmy a nedovedli mně říci, kdy se to dozví. To jsem vyhodnotil tak, že budu čekat dále další týden, což bylo pro mě nepřijatelné a tak jsem zajel přímo do kamenného obchodu v našem městě, kde jsem si vyzvedl 2 kusy správných set-top boxů, doma nainstaloval, ale zprovoznění se mně nedařilo pomocí Vašeho operátora po telefonu. Tak jsem zavolal do kamenného obchodu slečně Monice Tringlové, která mě ochotně vyslechla a sama se nabídla, že po skončení pracovní doby se u mě přímo v domě zastaví a pokusí se set-top boxy u televizorů zprovoznit. Po menších obtížích zprovoznění provedla. Moc jsem jí za službu poděkoval a za volný čas po pracovní době, který tomu věnovala. Proto chci i touto cestou jí za ochotu, vstřícnost a obětování volného času po pracovní době pro dobro a spokojenost zákazníka moc a moc poděkovat.
    Kéž by měla společnost O2 takových odborných, vstřícných a obětavých pracovníků více.

Hezký den,
    moc děkujeme za Vaše hodnocení a pochvalu kolegyně, která Vám pomohla se zprovozněním Vaší O2 TV.
    Tomáš, O2 Guru