• Krásné a netradiční zboží
    • Časté akce a různé slevy

Příjemná komunikace, rychlé dodání a přiložen dáreček :-)

• -

Vše v pořádku

Skvělý obchod

Líbí se mi rychlé jednání a paní v telefonu byla moc milá,když jsem chtěla změnit zásilkovnu.

• Velmi vstřícní a milí

• rychlost,výborná komunikace

• nabídka poštovného zdarma
    • výhodné ceny a široký sortiment zboží

Milý přístup, bezproblémové a rychle dodani.

moc hezké

• Komunikace s obchodem na bodu mrazu
    • Nevrací peníze za vracení zbozi

Z obchodu jsem si objednala dětský fusak na miminko, hned druhy den, co mi přišel jsem ho vrátila zpět, z důvodu nevyhovujíci velikosti. Bude to skoro měsíc a peníze mi nepřišly zpět, obchod nereaguje na maily! Přitom na web stránkách mají, ze peníze vrací do 14 dnů. Nikomu tento obchod nedoporučuji, je naprosto neseriózní! Jsou to zloději!

Reakce obchodu Nunýnek

Se zavedením GDPR jsme se za 13 let poctivé práce dobrovolně vzdali vyslouženého vysokého hodnocení našeho obchodu v doporučeních našimi ověřenými zákazníky, právě abychom je i nás nadále neobtěžovali dalšími legislativními úkony. Z tohoto důvodu mohou být hodnocení zneužita kýmkoliv bez nutnosti nákupu u nás a proto považuji reakce na takováto hodnocení za zcela lichá. Tím spíš, že se o nich nemáme ani jak dozvědět, leda bychom každý den kontrolovali, co zde kdo napsal. Přes to si dovolím reagovat: mrzí nás to, ale opravdu nevíme, jak se dá věcně reagovat na anonym. Snad jen že se snažíme dělat vše jak nejlépe umíme a nejsme si vědomi toho, že bychom se něčeho takového dopustili. Na obchůdku máme telefon, na kterém nás lze zastihnout každý všední den, pokud se případně stane, že bychom snad omylem přehlédli nějaký mail ve spamech, či nezachytili díky jiným technickým šotkům, ale zde je zřejmě jakákoliv reakce zcela lichá. Nechť si tedy zákazníci utvoří obrázek z předchozích 600 neanonymních recenzí. Krásný den Markét z Nunýnka

• Velké množství zajímavého zboží
    • Fajn ceny
    • Hezké stránky

Spousta nádherných hraček za příznivé ceny, k tomu bezproblémová komunikace a dodání. Doporučuji.

• Levné, kvalitní a vše na jednom místě.

Rychlý nákup, profesionální přístup a uživatelsky příjemné prostředí stránek e-shopu.

S obchodem jsem byla spokojená.

Super vyber, ceny i komunikace s obchodem, diky!

• Supr cena

Spokojená s nákupem,informace o stavu obj dostačující,rychlost odeslani super a cena lepší než jinde

• Nemám žádné připomínky, vše proběhlo naprosto v pořádku

• Velmi rychlé a příjemné jednání

Velmi oceňuji rychlost vyřízení mé objednávky a informování o stavu objednávky. Objednala jsem jeden den odpoledne a již druhý den byl balíček odeslán do zásilkovny. O stavu objednávky jsem byla informována průběžně. Děkuji!

rychlost, komunikace, dárek