• rychlé vyřízení
    • dobrá komunikace
    • rozumné ceny

Po přijetí objednávky jsem byla telefonicky informovaná o přibližném doručení nábytku, což bylo navíc mnohem dříve než eshop avizoval. Vše v pořádku, pouze kvalita skříní je horší než jsem čekala, ale to je k hodnocení výrobce nikoliv prodejce :). Doporučuji!

• Velký sortiment nábytku.
    • není

výborný obchod

Mohu jen doporučit

výborná komunikace, v pořádku doručeno

moc spokojeni

opakovaně nejlepší obchod

Špatná komunikace s obchodem. Stále jsem musela volat, slibovali, že už zboží dojde. Zaplatila jsem a do dneška nepřišlo. Z obchodu mi ani nezavolali.

• Osobní přístup
    • Velice rychlá reakce na email

Velká spokojenost. Volali,aby poděkovali za objednávku a podruhé volali dva dny před dodáním,aby si upřesnili čas dodání. Už jsem zde nábytek brala několikrát a vždy jsem byla spokojená.

Seriózní jednání, rychlé dodání, spokojenost

• Dobrá kvalita
    • Většina není skladem

Dodací lhůta byla sice psaná delší, s tím jsem počítala, ale už je po ní, komunikace z obchodu žádná, takže vlastně nevím vůbec nic.

jako vždy velká spokojenost

ochotní jako vždy

• Velmi vstřícný přístup k zákazníkovi. Bezproblémové dodání zboží i v kratším dohodnutém termínu.

Očekávala jsem větší komunikaci. Obchod se mi ozval až, když odesílal objednávku.

Příjemná komunikace s majitelem obchodu, který sám zboží až domů dovezl. S touto firmou máme výborné zkušenosti již z předchozích let, proto se neváhám na ně obrátit již po několikáté.

• rychlé dodání,příjemné jednání

Vse OK, bez problemu...

Vše proběhlo O.K. úplná spokojenost.