Objednávku jsem si vyzvedávala na pobočce v ul. Plzeňská. A bohužel ta obsluha (minimálně jedna ze dvou slečen na prodejně ) byla nemožná. Slečna nejspíše neumí používat celé věty a ještě předtím než vám předá vaši objednávku vyhrkne: “všechno!”
    Vůbec jsem její komunikaci nebyla schopna rozluštit a musela jsem 3x říct “pardon?” a ona pokaždé zopakovala pouze “všechno!”, jako kdyby to bylo nějaké výdejní heslo…asi jsem ji svou zmateností nasrala, protože mi do tašky vyloženě hodila mou objednávku a ještě k tomu obráceně, takže se mi kvůli tomu otevřel jeden z produktů a vylil se.
    Slyšela jsem od známých, že pobočka na Florenci je prý mnohem lepší, takže příště to zkusím tam, tady už nikdy.

Dříve jsem kupovala hodně, ale zdá se mi, že vůně dlouho nevydrží

Zboží dorazilo,po převážení sprejů z puvodni hodnoty od výrobce by měla váha být 150 miliardami, já jsem navazil 120 miligramu a dokonce jeden byl totálně Prazdny, nafoceno Odesláno na váze Notinu, největší sranda byla když Notino mě navrhla kompenzaci 100 kč kuponem přitom Prazdny sprej stál 137 kč a poloviční 67 kč, má to logiku? Proto varuji vsechny kupující Před touto nekalou Firmou Notino, která potichu okrádá zákazníky

produkt neodpovídal, tomu co je na e-shopu vystaveno
    5 dní zpět, reklamace vyřešena, peníze na účtě připsány nejsou,

Čekala jsem asi 30 minut než jsem si vyzvedla lístek k objednávce. Doporučila bych zrychlit tento proces, když je objednávka již zaplacená.

Obchod si po objednání nesmyslně určuje podmínky, za kterých Vám zboží doručí...

• a dárky slíbené nebyli přibalené!

I když máte poměrně značný objem objednávek za nemalé peníze, ještě se mi nestalo, aby obchod požadoval změnu způsobu platby na úhradu předem, jelikož jsem zrušila v minulosti některé objednávky. Nemám zájem dál u takového obchodu objednávat, budu nakupovat u konkurence.

• padělání parfémy

můj názor je takový jen nedoporučují (párem jsem dostala včas ale byl falešný a rozbity půlka roztekla se po baleni )
    objednávka ihned šla do koše
    děkují za služby pro mě z notinem končím

• Hlavni položka z objednávky mi byla zrušena a stornována, že nemají skladem.

Vyřízení objednávky bylo v naprostém pořádku. Měla jsem však zájem ještě o další zboží přímo z obchodu, ale zde jsem narazila - když jsem se obrátila na prodavačky o radu, setkala jsem se s krajní neochotou a byla jsem odkázána, ať si zboží vyhledám telefonem na stránkách obchodu, nikdo mi nebyl schopen sdělit ani cenu, když čtečka zboží nefungovala.

Zboží zaplaceno a po 3 dnech zrušená objednávka dnes budu řešit telefonicky

• Byla jsem rozčrovaná - krabička s nákupem mi byla předána téměř roztržená. Naštěstí zboží nechybělo...

po poslední dodávce parfémované vody pro ženy Versace
    Dylan Purple Pour Femme jsem velmi zklamaná. Tuto parfémovanou vodu velice dobře znám a nakoupila jsem jí již opakovaně. Vůně bohužel není vůbec intenzivní, ani tak příjemná jako přechozích nákupů. Prostě není vůbec cítit.

• Předražené zboží
    • U stálých zákazníků platba dobírku i poštovné.

Ordered over 2200Kc no vouchers/testers at all

Ve Florentinu ze 4 terminálů k vyzvednutí / placení funkční jenom 2. Fronta skoro až ven z obchodu :(

Nedostal jsem zadne testery

20 dnů od objednání zboží a stále jsem nedostal žádné informace o odeslání zboží.

• Objednáte, zaplatíme a pak Vám namísto zboží chodí informace o zrušených položkách objednávky...