• skvělá sít zásilkoven

Byl jsem velice spokojený .

velmi dobré ceny

Rychlost vyřízení objednávky a zaslání zboží, doporučuji!!!

• Zbozi - baterie - bylo na sklade.

• Rychlost dodání. Doprava zdarma.
  • Při objednávce dvou baterií do fotoaparátu, přišla jedna vadná. Po telefonické domluvě, mi ji neprodleně vyměnili.

• Velká rychlost dodání

Super

Pro mně to bylo bezproblémové nakupování.

• Webove stranky vypadaji dost odpudive.

Zbozi side nedodali ale alespon mi o tom dali vedet emailed a nenechali to vyhnit.

obchod je to mozna dobry, nevim.
    je to hlavne o lidech a komunikaci.
    Zbozi ktere jsem objednaval pro dobrou cenu a dostupnost ikdyz v externim sklade....skladem nebylo.
    Po 4 dnech mlceni, jsme se dotazal jak to vypada se zbozim, s omluvou napsali ze zbozi je vyprodane a ze bude az za mesic!! dve otazky 1. proc uvadeji skladem 6ks ex.sklad, kdyz to nemaji. 2. proc reagovali az na muj dotaz? mezi objednavkou a mym dotazem nebyla zadna komunikace.

• uvádí skladem zboží, které není

• Nic strašný internetový obchod
    • Objednal jsem si pouzdro na ACER Liquid E700.Zboží nemají na skaldě, podle mě je to byt v paneláku, a když se něco objedná, tak to teprve shánějí na aukru, ebay, nebo někde jinde. Navíc po objednávce přijde email že nejpozději druhý den se ozvou ale to není pravda. Kdybych nezavolal, tak bych se nedozvěděl že zboží nemají, a budou ho mít možná za 2 měsíce.

NEDOPORUČUJI!!!!!!

• Žádné
    • Na eshopu jsem objednal zboží, kterého měli 5 ks skladem a k dodání do druhého dne. Kdybych se sám po 4 dnech neozval, ani by mi nenapsali, že zboží nemají a mít nebudou.

• uvádí skladem zboží, které není

nemůžu hodnotit, nákup neproběhl, protože má na stránkách zboží, které již je vyprodáno a nebude. Hodnotím kladně to, že mi aspoň celkem rychle dali vědět, že notebook není a objednávku stornujou, ale i tak to, že ho mají v nabídce je pro kupujícího ztráta energie a času, zbytečně objednává zboží, které není. Když se mi to stalo u druhého e-shopu, šla jsem do Tesca a koupila si notebook tam, cenově to vyšlo možná ještě líp než na internetu.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Žádné
    • Údávají že mají něco skladem, ale není to tak

Raději hledat jinde...

• Pokud uvadite, ze je zbozi skladem a melo by byt expedovano druhy den,je dodaci lhuta 9 dni dlouha. Muze vam to poskodit image. Jinak vse ok.

• Tovar som objednal, odvtedy ziaden dalsi email, ziadna komunikacia, tovar nemam a netusim co s nim je.

• Žádné
    • Lže na e-shopu. Nabízí to, co nemá.

Raději se tomuto obchodu vyhnout.