Velice milý a ochotný personál, zboží velice pěkné, kvalitní, jsem spokojená a vrátím se;)

• Rychlé

• Velký výběr

Velká spokojenost.

Reakce obchodu Nosferatu

děkujeme za Vaši super recenzi.

• Co dodat, jsem spokojená

• Super

kvalitní materiál a rychlé doručení za mně mají palec nahoru

• Zbozi, ktere jen tak jinde nenajdete
    • prehledny eshop
    • problemy s komunikaci
    • mozna ne uplne funkcni web
    • neschopnost resit problemy

Zbozi jsem potrebovala opravdu rychle a nasla jsem ho jen tady a v dedolesu. S dedolesem uz mam zkusenost, ze to je na dlouho (ve vysledku pozitivni, ale rychle to holt nebylo), tak jsem s ohledem na recenze na heurece objednala tady.
    Po potvrzeni objednavky a prejiti k platbe (kartou) na me vyskocila chyba, ze se vyskytly problemy (ktera tam bohuzel byla i po kliknuti na link v mailu "pokud jste jeste nezaplatili", ackoliv jsem to zkousela jeste nekolikrat, i pozdeji). Kontaktovala jsem obchod a velice brzy prisla odpoved, ze mi bohuzel neumeji znovu nastavit platbu kartou a jestli to chci zmenit na dobirku nebo paypal. Paypal nemam, takze jsem, ac nerada, zvolila dobirku. Tento zpusob platby nepouzivam, ale jeste porad jsem doufala, ze vytouzene tricko na udalost, kam jsem ho chtela, budu mit.
    Pak uz se nedelo nic, az za par dnu dorazil email, ze obchod rusi objednavku, protoze nebyla zaplacena. Hned jsem napsala, ze jsem prece hned pote, co to nabidli, poprosila o zmenu platby, ale opet bez reakce.
    S timto obchodem uz nechci mit nikdy nic spolecneho, i kdyby mel na heurece milion procent.

Reakce obchodu Nosferatu

děkujeme za Vaše oznámení. Našel jsem Vaši komunikaci s mou kolegyní Veronikou. Skutečně jste nám v neděli 14. června 2020 poslala email. Obdrželi jsme ho ve 13:14 hod. Jelikož je naše zákaznická podpora aktivní jen od pondělí do pátku, tak Vám Veronika odpověděla první možný pracovní den, a to v pondělí 15. června 2020 v 8:44 hod. Odpověděli jsme Vám tedy velmi brzy, což jste sama ocenila. Jenže odpovědí mé kolegyně komunikace skončila. Emailové vlákno nevykazuje další zprávy a dle Vaší emailové adresy, jíž jste uvedla v objednávce, jsem nenašel žádné další emaily. Pokud jste nám odpovídala, tak je mi líto, ale k nám Vaše další emaily nedorazily. :-( Zkuste prosím prověřit ty email ve Vaší emailové schránce v sekci "Odeslané" a ujistěte se, že jste je poslala na správnou emailovou adresu, jíž je [email protected], a že byly skutečně doručené. Nemáme důvod na jeden email odpovědět a na druhý ne. A už vůbec nemáme důvod se připravit o kšeft (lidově řečeno), když jen stačilo změnit způsob úhrady na dobírku. Někde něco selhalo. Nejspíše v síti. Není to naše chyba. Odpusťte nám prosím a dejte nám ještě někdy šanci. Tento nezdar rozhodně nebyl úmyslný.
    Tomek - NOSFERATU

• Super
    • Žádná

• výhoda je, že si objednanou věc můžu přijít, kdy se mi to hodí.

Reakce obchodu Nosferatu

mockrát Vám děkujeme za super hodnocení.
    NOSFERATU

Super komunikace, rychlost doručení.

• Vyberu si prehladne
    • Velky sortiment

• rychlá reakce
    • skvěle zabalený balík

• předraženost

Reakce obchodu Nosferatu

děkujeme za Vaši recenzi. Bohužel ceny jsou a vždy budou nejvíce diskutovatelnou položkou. Pro někoho moc, pro někoho přijatelné. Velice často máme různé akce a slevy, doporučuji nakupovat v takových dnech.

• Široký sortiment
    • Výhodné ceny
    • Perfektní kvalita šperků

• Už zde nakupuji delší dobu a rád :)
    • Se samotným dodáním a výběrem zboží na eshopu téměř žádné problémy, rozhodně zde budu nakupovat častěji
    • Občas mají poházené položky na eshopu
    • Pokud se něco vyprodá, tak se zboží automaticky smaže, což není nejlepší. Já bych si to zboží rád uložil pro příští naskladnění do wishlistu, nebo aspoň měl představu o tom, co bych podobného chtěl objednat jindy

Určitě by chtělo upravit pár věcí atd., ale i přesto se jedná o ten nejhezší eshop co znám (protože je v metal-gothic stylu a zaměření, což je moje srdcovka) ♥

Reakce obchodu Nosferatu

velice Vám děkujeme za super hodnocení. Také děkujeme za nápady a podněty, jak se zlepšit!

• super výběr
    • velikosti

• Není co dodat, vše proběhlo skvěle

Reakce obchodu Nosferatu

děkujeme za Vaše hodnocení. Píšete, že vše proběhlo skvěle, doporučujete náš obchod, ale přesto jenom 1 hvězdička a 20% hodnocení ze sta? To spíše vypadá, jako kdyby se Vám nelíbilo vůbec nic. Doufám, že je to jenom chybka a že jste s námi spokojen. Kdybychom přesto měli o něčem vědět, tak prosím neváhejte a napište nám email na [email protected]. Děkuji! :-)
    Tomek - NOSFERATU

• přehlednost