• nema

• Komunikace? Chvilku píší, pak týden nereagují
    • Zrušení objednávky? Vyplň dokument, vytiskni, podepiš, naskenuj a odešli...
    • Zabezpečení? Tady je tvé heslo v čistém textu do mailu
    • Zboží? Tady máš hru jako Steam Gift, sice ti ji Valve kdykoli může z účtu sebrat, ale díky za peníze

Docela peklo a strach, jestli se mi vrátí peníze. Sedm stovek sice nezabije, ale rozhodně to není částka k vyhození z okna.

• hra dorazila během pěti minut

S e-shopem jsem velmi spokojená, hra dorazila kolem pěti minut od zaslání peněz! Určitě doporučuji a děkuji za příjemný obchod.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• + Těžko zkazit rychlost a kvalitu dodání u digitální verze hry.
    • + Cena
    • - Obchod se "zapomněl" zminit, že hru bude nutno stahovat v osmi částech a s limitem na 6 současně a to dalších 6 hodin, a po instalaci následně stahovat jednotlivé části patche a manuálně ja zadávat ... nic strašnýho, ale je to otravný když si člověk zvykne na styl ze Steamu "kliknu na knoflik a za predem oznameny cas je hra kompletne pripravena"

• Žádné
    • Nedoporučuji,nevyhazujte své peníze

Neriskujte

Reakce obchodu NodPlay.cz

v našem obchodu jste provedl 11.5. objednávku, která byla vyřizována ručně a došlo k překlepu, za což se omlouváme, následně jste klíč reklamoval a 13.5. jste obdržel opravenou podobu klíče. Prosím zkontrolujte si tedy Vaší emailovou schránku a v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat :)

Přejeme hezký den

• příznivé ceny
    • stránky nejsou tak přehledné

Velice mě překvapila rychlost komunikace - hra nebyla okamžitě k dispozici, přestože bylo psáno skladem, vedení obchodu se však ozvalo do 10 min od provedení objednávky s tím, že se velice omlouvá, že zboží bylo mylně označeno skladem a zda chci tedy vrátit peníze nebo max. 3 dny posečkám až bude klíč k dispozici. Vzhledem k příznivé ceně jsem zvolila druhou možnost. Spokojenost se zákaznickým servisem tedy maximální.

• Nelze odstoupit od smlouvy, neboť mě ani na žádost nebyl zaslán patřičný formulář. Takže nemám Samorost 3, ani 600,-

• Neprofesionální přístup, nezájem.

Bohužel, mám velmi špatné zkušenosti s tímto obchodem. Objednal jsem elektronické předplatné služby Live Gold. Elektronický kód dorazil teprve po dvou telefonických urgencích. Ten však nebyl aktivní a subscription s tímto kódem nešla prodloužit. Poté jsem zkoušel kontaktovat obchod se žádostí o dodání aktivního kódu. To jsem musel dělat vícekrát, s tím že na to zapomněli, ať zopakuji svůj požadavek znovu. V současné době jsem stále nedostal žádné vyjádření a žádný pokus o telefonický kontakt není úspěšný.

• Nevím
    • Nestandardní postup ve standardním obchodním případu. Poskytli prázdný přislib, který následně nedodrželi a dálě nekomunikovali.

Zvažte nákupování v tomto obchodu.

Dobrý den Radomíre,

vaše rozhodnutí jsme respektovali a peníze jsme Vám vrátili. Odeslali jsme je na Váš paypal účet. Zkontrolujte tedy prosím vaší transakční historii a v případě nejasností nás prosím kontaktujte. Děkujeme

Přejeme hezký den

• Neprehlednost

Bezproblemovy obchod s rychlo dorucovaci dobou. Doporuci

• Špatná komunikace,nezájem při reklamaci,zaplatil jsem 1000 kč a po po 20 dnech pořád nejde hra spustit nedoporučuji!!!!

Dobrý den Petře,

mrzí nás to, ale nedaří se nám najít v systému žádnou Vaší reklamaci. Kontaktujte nás prosím a podíváme se na to ;). Děkujeme

Hezký den

tým NodPlay

Herní klíč mi sice producent hry po 14 dnech zablokoval (z nějakých nepochopitelných důvodů), ale obchod poskytl klíč nový nebo vrácení peněz. Takže mohu obchod jedině doporučit, protože v případě nějakých problémů mají snahu je řešit a vyřeší je. Což je nejdůležitejší.

• herní kod na mail

• rychlost a cena
    • žadne

Aktivační e-mail měl přijít do 10 minut, ale čekali jsme skoro hodinu...jinak OK

• Nabídka
    • -

Termín dodání měl být ihned po zaplacení. Bohužel se vyskytnul nějaký problém a licenční klíče nepřišly automaticky, ale byly zaslány až druhý den odpoledne. Na zaslaný dotaz ohledně situace se obchodník ozval během chvilky, takže komunikace se zákazníky funguje.
    Pokud budu opět něco kupovat a bude zde dobrá cena, rád tady nakoupím znovu.

• Zajímavé hry za slušné ceny.

Doporučuji.