• Velka ochota pri spatnem vyberu a naslednem zruseni objednavky
  • porno

• Rychle dorucrni
    • Super ceny
    • Siroka nabidka

Jsem s nakupem velmi spokojena.

Jako vždy má s nimi pozitivní zkušenost, byť cenu her mívají o trochu vyšší než jiní. Preorder bonusy by mohly jako partner Nintenda zveřejňovat poněkud dříve. Člověk pak ruší předobjednávky jinde :)

Rychlost, vše v nejlepším pořádku

• Bonusy
    • Doručeno v den vydání hry

• Přehledný eshop
    • Výborné ceny

• solidní zavedený obchod
    • doprava zdarma
    • slušná cena

Objednával jsem čtyři hry na Nintendo Switch, vše dorazilo v naprostém pořádku a velmi rychle. Díky momentální akci byla cena poměrně výhodná, navíc s dopravným zdarma. Nemám si tedy nač stěžovat, nákup zde byl zcela bezproblémový a obchod mohu s klidem doporučit.

• Příznivá cena

• Profesionalita

• Dostupnost zboží, které je jinde beznadějně vyprodané
    • Velmi výhodná cena oproti konkurenci
    • Příjemné a férové jednání po telefonu

Nakupoval jsem zde poprvé. Musím říct, že jsem byl VELMI příjemně překvapen, když jsem zavolal na infolinku a zeptal se, jestli zboží, které je jinde beznadějně vyprodané (Switch OLED), mají skutečně skladem. Bylo - a ke všemu za cenu nižší, než u konkurence, která má toto zboží vyprodané.
    Pán na telefonu byl velmi příjemný a hned odpověděl na všechny dotazy.
    Zboží dorazilo vzápětí po objednání.
    Za mě naprostá spokojenost a mohu vřele doporučit.
    10/10

Cena jako originál od Nintenda ne žádné dodatečné scalpeřiny nechápu české eshopy

Rychlost, spolehlivost

• Příšerná komunikace
    • Operátor provozu je drzý
    • Zboží bylo na webu "skladem" ale reálně nebylo skladem

Zboží, které jsem si objednal nebylo skladem, přestože se tak na stránkách tvářilo. Je-li to chyba tam nebo jinde mě netrápí a vlastně bych to byl s to nějak přežít. Byl jsem ochoten přežít i to, že bylo dodání třikrát odloženo. S čím nejsem ochoten žít je, že mi po otázce na to, jak můžeme situaci konstruktivně vyřešit zavolal pan Tomáš Šebesta - operátor firmy Conquest Entertainment, která reálně produkty dodává a sdělil mi zpruzelým tónem: "Dobrý den, vy jste nám napsal bizarní mail, tak vám volám." Vyprošuji si, aby se mnou někdo takto mluvil místo snahy cokoliv konstruktivně řešit nebo vysvětlit. Vyprošuji si, aby mi někdo práskl telefonem, když se ho snažím doptat na někoho, s kým budu moci vést normální diskusi. Nechť jest pan operátor ujištěn, že kdyby pracoval pro mě, nemusí už po takovém výstupu nazítří chodit do práce. Opravdu, na této adrese never-f***ing-more. Ne, to, že mají hodně práce není omluva. Dávám půl hvězdičky, protože méně dát nejde, reálně si nezaslouží ani to. #FireSebesta

• Skvělá komunikace, zvaště pan Tomáš Šebesta

• Dodane expresne rychlo.

Rychlá a jednoduchá komunikace

• vše v pořádku