Komunikace ok, rychlost jednání i dodání TV větších parametrů bez problému (85"). Obchod bez chyby.

Reakce obchodu Netrade

Dobrý den, moc děkujeme za kladné hodnocení a za Váš nákup u nás.
    S přáním pěkných velikonoc team netrade.cz

Rychlé a vstřícné jednání.

Perfektní komunikace rychle doručeni.

• Cena, komunikace,ochota rychlost

Jeden den jsem objednal telku a druhý den tady byla.Super cena oproti Datart nebo Planeo.O 3400 kč ušetřeno.Prostě perfektní kup.

Dobrá cena, dodání bez problémů.

Spokojenost

• Velmi dobrá cena (výprodejový kus)
    • Mimořádná rychlost odeslání
    • Asi trochu zastaralý vzhled stránek, ale nic hrozného

Výprodejový tablet za výrazně lepší cenu než běžně, po objednání byl zabalen a odeslán za 20 minut! S takovou rychlostí jsem se ještě nesetkal. Vše v pořádku, obchod rozhodně doporučuji.

• Dobré ceny.
    • Spolehlivý obchod.

Zboží bylo doručené včas. Řádně zabalené. Vše v naprostém pořádku. Bohužel kvůli nevyhovujícím parametrům jsem byl nucen zboží vrátit.

vše v pořádku

Vše OK.

Poslali něco jiného než jsem si objednal.

Vážený zákazníku,
    rád bych Vás touto cestou poprosil o bližší informaci o jakou objednávku se jednalo a co za zboží jste si objednal a jaké jste dostal.
    Obratem napravíme naši chybu a zašleme Vám správné zboží a chybně zaslané zboží stáhneme na naše náklady k nám.
    Mohu Vás tedy poprosit o bližší informaci abychom se mohli domluvit a zprocesovat nápravu?
    Stačí nám napsat na [email protected] hned jak budeme znát číslo Vaší objednávky budeme Vás kontaktovat a zjednáme nápravu.
    Omlouváme se Vám za vzniklé komplikace a dobu vyřízení Vaší objednávky, která mohla být způsobena nedostatečným množstvím zboží na skladě. Více jsme, ale schopni se k celému případu vyjádřit, až budeme znát číslo Vaší objednávky.
    S pozdravem a omluvou Karel Frič jednatel

• vše o.k.

• Široký sortiment, dobré ceny, rychlé dodání.

Rychlé a seriózní jednání. Jeden den v 11 telefonickán domluva a objednávka, 2. den v 11 je TV doma. Super.

• Komunikace, relativně rychlé vrácení peněz
    • Zboží nebylo skladem, i když podle webu mělo být
    • Web vypadá hrozně a ovládá se hrozně

Produkt měl být skladem, druhý den mi přišla informace, že není a nemůžou mi ho vůbec dodat. Peníze mi byly vráceny po dvou dnech a až v dalším týdnu jsem tedy mohla zaplatit jinde, což nebylo vítané zdržení (ale stejně nevím, kdy by to přišlo odsud, třeba jsem objednávku nakonec měla i dřív). Oceňuji ale že bylo zrušení i vrácení peněz rychlé, zažila jsem mnohem horší.

Reakce obchodu Netrade

velice se Vám omlouváme za nemožnost dodání zboží. Bohužel občas se stane, že zboží z doprodeje, které nabízíme za zvýhodněnou cenu je v době objednání již vyprodáno. V takovém případě kontaktujeme zákazníka e-mailem nebo telefonicky nabídneme mu jiné zboží stejných parametrů pokud jej máme nebo objednávku stornujeme a případnou platbu vracíme obratem. Vzhledem k tomu, že byla platba provedena přes platební bránu je platba i touto formou z naší strany obratem vracena na Vaši platební kartu. Zde bohužel nejsme schopni ovlivnit dobu vrácení. My dáme jen požadavek, který byl dán v den objednávky a peníze od nás odchází okamžitě. Zde záleží na zpracování od bank a Thepay. Na novém webu již delší dobu pracujeme jsme si vědomy nepřehlednosti stránek bohužel toto je záležitost na delší dobu.
    S mluvou a pozdravem jednatel společnosti Karel Frič

Zboží, které mělo být skladem, nebylo k dispozici.

Reakce obchodu Netrade

jednalo se o doprodejové zboží, kterého jsme měli pouze omezené množství. Bohužel náš shop neumožňuje on-line synchronizaci se sklady zde může dojít k tomu, že zákazník objedná zboží, které bohužel již není skladem. V takovémto případě kontaktujeme dodavatele s dotazem na dodání zboží. Pokud nám dodavatel odpoví, že již zboží není schopen dodat informujeme zákazníka a objednávku stornujeme. Případnou platbu obratem vracíme. Omlouváme se za nemožnost dodání zboží. Za netrade.cz Karel Frič - jednatel.

• Příznivá cena
    • Vstřícný přístup, rychlé dodání

Reakce obchodu Netrade

Vážený zákazníku, moc děkujeme za kladné hodnocení.
    Karel Frič / netrade.cz

Výdej pouze jednou týdně, jinak ale bez problémů.