• hezký výběr drogerie, pracích prostředků za dobré ceny
    • komunikace majitele obchodu
    • Co se týká potravinového zboží - čokoládové figurky přišly rozlámané, evidentně už chybou balení - smotané v jednom chumlu napevno strečovou folií, vidět, že popraskaly už při balení. Čili chyba balení.
    • V e-shopu nejsou označena data spotřeby u potravin, kterou jsou choulostivé. Došlo k tomu, že nám byla doručena dětská výživa s datem spotřeby 8 dní po doručení balíčku. Jelikož se jedná o věc, která má dobu trvanlivosti až dva roky od výroby, nebudí už důvěru tak, abychom to dali malému dítěti.

V obchodě nakupuji opakovaně, tentokrát jsem přihodila i pár sladkostí a dětské výživy. Co se týká drogistického zboží, je vždy vše na jedničku a jsem moc spokojená. Potraviny bohužel po poslední zkušenosti již kupovat nebudu. S majitelem e-shopu proběhla e-mailová komunikace a třeba sjednají v tomto nápravu a u potravinových výrobků budou v popise psát i data spotřeby. (předem za to panu Petrašovskému děkuji)

• Dostala jsem balení kávy bez vakua.

Nelíbí se mi to, toto se zákazníkům neposílá

Reakce obchodu NěmeckýEshop.cz

Vážená paní Augustinová,

o skutečnosti, že balení kávy vykazovalo jakékoliv známky poškození nebo pochybení, se od Vás dozvídáme až nyní formou negativní recenze. Naši zaměstnanci před odesláním veškeré zboží důkladně kontrolují a pokud výrobek vykazuje byť jen sebemenší známky poškození, je takový výrobek okamžitě nahrazen novým. Čas od času se může stát, že během balení tuto skutečnost přehlédneme. Na takové situace jsme řádně připraveni a zákazníkovi vyjdeme vždy maximálně vstříc a sjednáme rychlou nápravu. Vy jste nás však vůbec nekontaktovala a nedala jste nám tak šanci.Máte-li pocit, že zboží není v pořádku, kontaktujte nás prosím na emailu [email protected] a v ideálním případě nám zašlete fotografie produktu.

S pozdravem Weingärtnerová, NěmeckýEshop.cz

• Příliš velké balení (balík) na tak malou zásilku.

• Jedna láhev zmáčklá i přes snahu vše dobře zabalit, byla asi už před balením.

• zbytečně velká krabice - na dně prací prášek a gel, zbytek kvanta nařezaného papíru
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.