• Zboží nedorazilo
    • Nikdo nekomunikuje

Zboží stále nedorazilo, telefon nikdo nebere, e-mail se vrátil jako nedoručený. Je to více jak týden kdy jsem zboží objednala.

Zatím žádná reakce na moji objednávku

seru jim už na něj

• Zboží nedorazilo ani po deseti dnech
    • Obchod nereaguje

Nekomunikace. Objednávka nevyřízena. Odstupuji od smlouvy.

• Nezvedají telefon, nereagují na maily. Pokyny k platbě při zaslání objednávky ale poslali obratem. Od té doby se nic neděje.
  • Ano už je to 10 dni a zboží mě, ještě nedorazilo.Objednala jsem si jinde.Nespolehlivá firma.

• Zboží objednáno 1.5.2018 dnes je 16.5.2018, zboží nedorazilo.

Zboží objednáno 1.5.2018 (uvedeno skladem)dnes je 16.5.2018, zboží nedorazilo, urgováno, slíbeno odeslání na druhý den, zatím neodesláno. Zatím jsem se s takovým jednáním nesetkal.

Všechno zboží dorazilo v pořádku, skvělá kvalita výrobků. Doporučuji

• Zboží vůbec nedorazilo a obchod mne sám neinformoval a ani nereagoval na můj e-mail. Telefonicky jsem objednávku zrušila, zboží neměli na skladě, i přesto, že uváděli, že ho mají skladem.

Jsem spokojena.

vynikající kvalita výrobků,přehlednost stránek,rychlost dodání,mohu jen doporučit

1. Bylo dodáno na spatnou adresu nez jsem požadoval.
    2. Nebyla dodaná jedna položka položka a nebylo kompenzováno..
    3. Csat zasilky byla poškozena, nektere nádoby z casti vylite v krabici.

• dlouhá dodací lhůta,telefonicky nedostupný majitel-neplatit dopředu

Zboží jsem zaplatila dopředu na účet, ale ani po 10 dnech mi zboží nedorazilo, majitelka sice na email reagovala, ale telefon byl stále nedostupný a myslím, že až na mou žádost o zrušení objednávky a vrácení peněz, bylo zboží dodáno po 12 dnech, které bylo v pořádku. Výrobky jsou super, máme je už odzkoušené, takže ani tentokrát nezklamalo. Jen by je paní majitelka měla více zabalit, protože jeden z tekutých gelů přišel vylitý a asi 2 dcl ho chybělo. Kdyby paní majitelka více komunikovala s lidmi, bylo by vše v pořádku. Reagovala jsem také díky recenzím, kdy ostatní měli stejný problém s nedostupností a nedodáním zboží.

Kvalita

Nedoporučuji. Paní tři měsíce slibuje, ze přiveze zboží na zakázku a pak se ani neozve.

• zboží bylo ochotně doručeno i ve večerních hodinách

Vzhledem k tomu, že toto byl první nákup v Německém obchodě.cz, mohu
    uvést pouze jednu zkušenost a ta byla výborná.
    Pouze se někam vytratil mail potvrzující objednávku a na stránkách obchodu je neplatné tel. číslo.
    V nákupech hodlám pokračovat. Veselá

perfektní obchod s perfektním zbožím

Doporučuji uzavěry tekutých prostředků obalit frech folii. Aby to nedopadlo jako u mě že bylo čtvrt pracího gelu vylito v krabici. Při převzetí od dopravcem to nebylo vidět bohužel. Jinak bych zboží nepřevzal.

• kvalita
    • exkluzivní zboží
    • rozvoz zdarma již od částky (asi) 600,-Kč
    • toaletní papír byl vyúčtován, ale nedorazil :-(