• nekomunikují

Obchod nám zrušil objednávku, že budou zboží precenovat

• Zboží nedorazilo a prodejce nekomunikuje.

• nekomunikace - neodpovídají na maily
    • nekomunikace - neodpovídají na telefonáty
    • zboží ani po měsíci nedoručeno

Obchodník nekomunikuje, dostupnost na eshopu 7-10 dní na opakované dotazy do mailu ani telefonáty prodávající nekomunikuje, vypadá to že obchod vůbec nefunguje.
    - rozhodně nedoporučuji.

Nulová komunikace......

• Nulová komunikace
    • e-shop zřejmě již nefunguje

• Zboží ani po deseti dnech nedošlo. Obchod nereaguje na emaily,ani nebere telefony.

• Zbozi mi nedorazilo
    • Nikdo nebere telefon
    • Zadne info o objednavce
    • Zobrazeni objednavky pres link v emailu nefunguje

Nekupovat zde nic, nastesti jsem si dala zaplaceni pri prevzeti.

• zboží v daném termínu nedorazilo
    • obchod nereaguje na telefony ani maily

• 2x objednane zbozi vubec neprislo, poprve po telefonatu vymluvy, ze maji toho hodne a nestihaji. Nastesti jsem nic predem neplatil. Rozhodne zde nic nikdo neobjednavejte!!!!!!!!!!

Zbozi mi ani podruhe neprislo. Rozhodne zde nic nikdo neobjednavejte!!!!!!!!!!

• Ani po 10 dnech od objednávky zboží se statusem "skladem" žádná reakce obchodu
    • Celý týden jsem se marně pokoušel dovolat na kontaktní číslo abych zjistil stav objednávky
    • Na mé e-maily nijak nereagují

E-shop zřejmě nefunguje

• objednané zboží nedorazilo, peníze jsem zaplatila na účet a nikdo nereaguje ani na telefon ani na e maily

• o žádných nevím
    • Od objednávky nebyl za strany obchodu žádný kontakt,ani potvrzení objednávky... ani nevím jestli jsem zboží objednala? na dotaz emailem, jestli objednávka došla zatím nedošla žádná odpověď a to je před více jak týdnem.

Nereagují na maily, nezvedají telefony...možná mají frmol, ale to je neomlouvá. Ani nechci vědět jak by jsme řešili reklamaci.

• dobrá cena
    • komunikácia so zákazníkom

Čo ja viem. :) Sranda obchod. :)

Kúpil som si vankúš. Čakal asi 2 týždne kým im vôbec príde na sklad a potom mi poslali namiesto jedného 2 kusy. :) Samozrejme si to uvedomili a zásielku vrátili ešte z pošty späť, ale mne nič nepovedali. A tak som čakal na zásielku o ktorej mi bolo oznámené že príde, ale neprišla. Tak som zisťoval čo sa deje. Najprv na pošte, potom priamo v obchode. Nakoniec som sa dozvedel čo sa stalo a bolo zaujímavé sledovať ako sa k tomu postavia v obchode. :) Ospravedlnili sa mi a ja im to nemám za zlé - stane sa. Ale aktívna komunikácia z ich strany chýbala a to je podľa mňa hlavný problém. Preto by som asi váhal s odporúčaním tohoto obchodu iným.

Potom ešte čo sa týka zabalenia tak ten vankúš mi poslali v igelitovom vreci namiesto jeho originálnej krabice... ktorú mi však do toho vreca (ešte nezloženú) pribalili tiež. :) Pre istotu. :) Nuž ... zaujímavá skúsenosť každopádne. :)

• Možná variabilita rozměrů matrací
    • Doslovně jsem objednala dopravu kurýrem, ale poslali mi to českou poštou - která mi to ale až domů doručit nemohla, protože neměla tak velké auto.

Velmi negativní přístup. Kolega si údajně myslel, že poslat zásilku českou poštou bude před svátky spolehlivější, ale bohužel. Jsem velmi zklamaná.

• žádnou jsem nezaznamenala
    • uváděná dodací lhůta 5-7 dní, kvůli které jsem si zboží objednala právě zde, se hned vzápětí ukázala být podvod, protože mi napsali: očekávejte zboží okolo 15.1. (objednala jsem 30.12.) Čekala jsem, zdali dorazí alespoň do 9.1. ale nic. Omluva ani vysvětlení nic.

nevěřte jejich dodacím lhůtám, je to šimečko na lidi; mohla jsem objednat jinde, kde se k takto dlouhé dodací lhůtě alespoň čestně přiznávají

Reakce obchodu nejmatrace-postele.cz

je škoda, že musíme tuto situaci řešit přes recenze. Bohužel dodavatelé měli během vánočních svátků celozávodní dovolené. Výrobu rozjeli až tento týden v úterý 6.1. Polštář nemáme skladem, museli jsme objednat. Na objednávku jsme reagovali obratem a napsali, že dodáme kolem 15.1. Tímto se omlouváme za vzniklé komplikace.

Pavel Langer
    www.nejmatrace-postele.cz

• stránky obchodu nejsou aktualizovány - nabízí zboží, které už dávno není dostupné ani v obchodě ani u výrobce

• Dobré ceny
    • Přehledný web
    • Zatím nezrealizovaný obchod

Uběhlo 15 dní od objednávky a matraci zatím stále nemáme, přestože slibovali dodávku 7-10 dní. Čekám že se mi ozvou, už je mi blbé tam znovu volat. Kdybych býval koupil vyhlédnutou matraci v Ikee, už jsme na ni 14 dní spali. Čili cena vždycky není to nejdůležitější...

• Neinformuje dopředu o zakázkové výrobě, ač nabízí zboží skladem.

Reakce obchodu nejmatrace-postele.cz

Ihned po přijetí objednávky jsme zákaznici upozornili na dostupnost 10-14 dní. Paní potvrdila, že počká.
    Ve středu 16.10. jsme raději ověřovali dostupnost u dodavatele a informovali zákaznici - opět jsme se dohodli, že vydrží. Proto nechápeme negativní hodnocení co se týče informovanosti. U každého výrobku máme dostupnost (matrace jsou vesměs zakázková výroba).

za tým nejmatrace-postele.cz
    Pavel Langer

• poslali pouze storno objednávky bez jakékoliv pokusu o alespoň telefonické vysvětlení problému a osobní omluvy

obchod nedoporučuji pro neseriozní jednání

Reakce obchodu nejmatrace-postele.cz

Objednávku jsme z jistých důvodů opravdu stornovali. Zákazníkovi jsme se písemně omluvili a storno provedli obratem.

Věříme, že se tato situace již nebude opakovat.

Děkujeme za pochopení

Tým obchodu nejmatrace-postele.cz