• Rychlé objednání a doručení
    • Po tom co jsem objednal 2 sady pneu za skoro 40 tisíc jsem chtěl kompenzaci na jednu sadu a pač sada byla už skoro rok stará. Nejsem držgrešle , ale kdo trochu se zná auta tak ví , že živostnost pneu je cca 5let v závislosti na skladování , ujetí kilometrů atd. V tom případě při koupi jedné sady se dá říct že pneu je sice nová, ale ztratila rok živostnosti jen tím , že měla už pomalu rok starý DOT. Nikdy jsem s tímto portálem neměl problém , ale jak uvádím nenechal jsem tu malé peníze, tak by člověk čekal trochu solidnější jednání.

Reakce obchodu NejlevnějšíPNEU.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Dle prověření bylo zjištěno, že u Vámi objednaných pneumatik z dané objednávky se jednalo o pneumatiky s DOT4723, což je 47 týden roku 2023 a kolegové Vás na tuto skutečnost, že se jedná o pneumatiky z 47 týdnu roku 2023 upozornili před odesláním, jelikož ve Vaší objednávce jste vyžadoval rok výroby 2024. Dle Vašeho potvrzení měli být pneumatiky odeslány.
    Nemusíte se ovšem obávat, jelikož pneumatiky vyrobené do 4 let od data výroby jsou novými pneumatikami, jelikož výrobci pneumatik zastávají stanovisko, že pneumatika si zachovává své původní technické vlastnosti po dobu 4 let od výroby, pokud je správně skladována a není užívána v provozu.

Děkujeme a pevně věříme, že se jedná o nové pneumatiky a budete s nimi i tak spokojen.

Děkujeme
    team www.NejlevnejsiPNEU.cz

• Nabízí pneumatiky, které ještě nejsou ani vyrobené ale přitom uvádí terminy dodaní 2-7 dní.

Citát:
    „máte objednány pneumatiky, které v současné době nejsou na našem skladě a čeká se na dodání od výrobce z výroby, který je dle odhadovaného termínu bude mít zhruba kolem data…“
    Co k tomu dodat?

Reakce obchodu NejlevnějšíPNEU.cz

děkujeme za Vaši objednávku s tím, že se jednalo o pneumatiky, které budou dostupné v pozdějším termínu dodání z výroby, o čemž Vás kolegové informovali na Váš email a informovali Vás zda jste se rozhodl na uvedené pneumatiky vyčkat nebo případně Vám rádi nabídneme pneumatiky jiné, které jsou skladem k rychlejšímu dodání a lze případně v uvedeném rozměru některé z pneumatiky dodat z důvodu, že jsou skladem nebo již z výrob u výrobců dostupné.

Děkujeme a omlouváme se za případné komplikace.

Děkujeme
    team www.NejlevnejsiPNEU.cz

• rychlost vyřízení objednávky

pružnost a rychost dodávky zboží

• Velmi rychlé a vstřícné jednání

I když nemuseli, vyhověli vrácení zboží po termínu. Přeplatek zaplatili v den zaslání čísla účtu. =naprostá spokojenost! Můžeme jen doporučit. Navíc doba dodání proběhla velmi rychle.

Tomket sport mi dosloužily, zaujala mne reklama, objednal jsem a do druhého dne(nepočítám sobotu a neděli) doma. velká spokojenost

• Rychlost dodání, doprava zdarma.

Rychly dodani a super pristup k zakaznikovi.

Jste neuvěřitelně rychlí. Děkuji

rychle dodani

spolehlivost rychlé vyřízení objednávky.

• Vse ok

Velmi spokojen.

• Výhodná cena, dobře zabaleno, rychle dodáno

rychlá objednávka, rychlá reakce na odpověď ze strany prodejce, vše fungovalo včetně dopravy, spokojenost

• Vyšli vstříc
    • Nejnovější Dot

Všechno v pohodě

Už jsem u vás nakupoval, vždy rychle, profesionálně provedeno, jen malá připomínka: při doručování na dobírku máte na webu uvedeno, že má mít zákazník připraveny pro zásilkovou službu hotovost, ale byť jsem tak učinil, byl jsem rád, že platba byla provedena bezhotovostně - tj. platební kartou. Je to drobnost, ale doporučuju tento údaj na webu odstranit, příp. doplnit, že je možné platit i kartou.

• Jeden den objednávka, druhý den doručeno.