dorazilo o dva pracovní dny později (4 pracovní dny celkem), ale byl jsem o zpoždění informován

• Možnost přezutí zakoupených pneumatiky.

• Ochota

Na obchod jsem se obrátil s nestandartní objednávkou a vše bylo dodáno podle mých potřeb. Velmi dobrá komunikace.

• rychlost,serióznost,majitel prohodí s Vámi pár slov a můžete pozorovat i jejich práci

Dobrá ,rychlé dodání

• Vstřícnost, příjemnmý personál při telefonování, jen a jen ochota.

Podle jednání po telefonu, ochotu a nabídky mohu tento weshop jen doporučit a to ještě ty super ceny.

• Vyřízené obratem

• Dodáno v den objednání
    • Velmi dobré jednání a rada s nákupem
    • bez výhrad

• Rychlost a perfektní spolupráce

• doprava

• Rychlé vyřízeni

• Rychle vyrizeni obj.

• Druhý den jsem měl pneu doma
    • Rady s výběrem

• Ochota při telefonickém dotazu a rychlé doručení po objednání

• Rychlost.

• rychlé vyřízení, výborná cena,

• špatné foto

Klamání spotřebitele dodáno jiné zboží než na reklamním obrázku dle kterého má mít čtyři podélné drážky a dodané zboží má jen tři a název midas

Reakce obchodu NEJDRAZSIPNEU.CZ

Dobrý den, pane Bubenčík,
    předně děkujeme za Vaší reakci.

Jsme rádi, že jste za 932,- korun/ks získal kvalitní pneumatiku vyrobenou v Evropě a to v rozměru ve kterém se ceny za kvalitní pneumatiky pohybují okolo 1500,-. Vše navíc s poštovným zdarma, jinde by jste zaplatil i 100,- za pneumatiku na poštovném...

K vašemu hodnocení:

EconomyLine:
    Ohledně naší EconomyLine nabídky, ve které jsou dvě podznačky s dezény Tenor2 a Prevensys3 jste si vybral pneumatiku s dezénem Tenor2 a ten jste i obdržel. Ze zkušenosti nám řešení se zkrácením názvu na eshopu přijde praktičtější. Nechceme jít cestou jako třeba u pneumatik Continental, kde může být koncový zákazník zbytečně zmaten příliš dlouhými a velmi podobnými názvy. Například Continental Conti Premium Contact 5 FR XL a nebo si vezměte značku Hankook, kde jsou u názvů pneumatik ještě větší zmatky. Hankook Ventus Prime (což jsou vlastně skoro všechny pneumatiky Hankook napříč rozměry a dezény) a název dezénu K125, který je to hlavní by jste hledal na bočnici lupou.

Obrázek:
    S obrázky je to těžké, bohužel. V ECL řadě s dezénem Tenor2 je u nás celkem pět rozměrů z toho tři mají čtyři drážky a dva pouze tři drážky. Jestě štěstí, že jste si nevybíral v prémiové řadě pneumatik Pirelli, kde třeba Pirelli PZero je v deseti rozměrech sedmkrát jiná... Tak to prostě je a i když se opravdu snažíme není nejen v našich silách fotit každý jednotlivý rozměr pneumatiky a jeho fotografii přesně přiřadit k danému produktu. Kdyby ano, nestála by pneumatika ve výsledku 932,-.

A proto prosím nejen u nás a nejen v pneumatikách berte obrázky v eshopech spíše jako ilustrační a v případě pochybností kontaktujte prodejce s dotazem, od toho tu jsme a rádi Vám poradíme. Jako poslední variantu jste mohl využít (a nevyužil) zákonnou možnost vrácení zboží ve 14denní lhůtě.

NEJDRAZSIPNEU.CZ

• Dobra komunikace,rychlost.
    • Rychlost dodani.

objednané zboží přišlo včas dle představ

vstřícnost, rychlost