• obrovský výběr zboží
    • přehledný katalog
    • rychlé vyřízení ojednávky -
    • popř. upozornění na neskladové zboží
    • výborná komunikace

rozhodně doporučuji - bez výhrad

• dobrý výber sortimentu, rýchle objednanie a dodanie a spolahlivosť na kvalitu výrobku

spolahlivý, dodáte objednaný tovar, nepoškodený v dobrej kvalite... spokojnosť 100%

• příjemné jednání
    • maximální snaha vyhovět zákazníkovi

Pan Vítek je moc milý pán byla jsem s ním v telefoním kontaktu až do dodání mnou obědnaném zboží . Tento obchod je prní u kterého jsem měla pocit zájmu o klienta . Jsem moc spokojená a určitě tento e-shop mohu doporučit všem co chtějí dobré zboží a příjemné zacházení! Já osobně budu objednávat přes jejich e-shop i nadále.

• rychlost vyřízení
    • komunikace dobrá
    • jen zboží nebylo nejlépe zabaleno, prtože gel tekl z kelímku, jinak vše v pohodě

• dostupné ceny

• š
    • etří čas
    • je to pohodlné

• nedá sa to ohodnotiť prvou objednávkou
    • Slabá komunikácia medzi kupujúcim a nedodržanie daného času...napríklad: cez telefón mi bolo povedané,že bolo odoslane v pondelok,ale skutočnosť bola iná a podanie na poštu bolo až v štvrtok...prečo? neviem

čo sa týka inter.obchodu je tu dobrý a lacný

• Zboží bylo doručeno dva dny po objednání
    • Některé zboží se mírně liší od obrázku.

Jedna ze zářivek do UV lampy byla v balení rozbitá, ale to nemusí být chyba dodavatele. Teď však čekám jak se obchod zachová. Zda mi pošle novou nebo si ji budu muset koupit. Barevné tipy mi došly v jiných barvách (na obrázku jsou modré a růžové, mě došly oranžové a růžové), což mě osobně až tak nevadí, protože je stejně asi nebudu používat.
    Doufám, že se s gely bude dát pracovat, protože jsem čekala kvalitní výrobky (proto jsem si tuhle sadu objednala) a vše je z Polska. Ale snad to nebude mít na kvalitu vliv.

• nevíme,ještě jsme zboží neobdrželi
    • dodací lhůta

Reakce obchodu Nehtove-produkty

Objednávka byla stornována.

Hledala jsem kvalitní gely (jednofázové), které nestékají a dá se tak s nimi dobře modelovat. Gely z tohoto obchůdky splnily má očekávání. Dobře se s nimi pracuje a mají krásný lesk. Rozhodně můžu tento obchod vřele doporučit!

• přehlednost
    • špatné zabalení zboží,krabička poškozena při dopravě

vcelku dobrý

Reakce obchodu Nehtove-produkty

Bohužel, dopravní společnosti (některé) zachází s balíčky nevhodně.