Doporučuji, mají dobré ceny.

• Komunikace - není-li něco skladem, a to i přestože při objednávání zboží skladem bylo, je fajn upozornit, že se objednávka zdrží. ;)

Obchod doporučuji.Rychlé dodání,příznivá cena,rozumná cena poštovného.

• Doprava zdarma.

Doporučuji.

• levne ceny
    • zadny postovny
    • Slaba komunikace,
    • nezajem o zbozi, ktore je nezaplaceno/respektive zaplaceno,ale v "v admin pc" nezaplaceno
    • Neplnici sliby

Duvodem meho nakupu boli levne knihy a zadne postovne oproti konkurenci. Zialbohu nezaujem obchodnika o objednavku a co s nou bude, ze ju nema zaplatenu (podla ich pc), ze im tam stoji vyse 2 tyzdnov a spokojenost zakaznika ich uz velmi nezaujima. Taktiez kontaktovanie formulara...ignor.... Ako revans za nezaujem bola slubena mala kompenzacia.....zial ani tej som sa po 2 tydnech nedockala. Som sklamana, ze som prave zazila takuto neprijemnu skusenost s tymto obchodom, ktory bol na prvy pohlad tak potencionalny. Nabuduce konkurencia ;)s istotou, ze sa mi aspon ozvu, ked to bude potreba a nebudu ignorovat zakaznikov

• Obchod měl titul který se v knihkupectví běžně nevyskytuje.
    • Při platbě přes internetové bankovnictví a při doručení poštou, tato při doručení kdy je adresát nepřítomen,po druhé se nepokusí domluvit o jiném termínu, nebo nezavolá že zásilku do 2hod doručí.

Viz výhody, tedy doporučuji.

• rozumná cena
    • sortiment

Objednání bylo rychlé a snadné. Obchod při objednávání vám necpe nic nikam, takže pohodlně a přehledně objednáte danou knihu.

• Velký výběr
    • Rozumná cena

Rychlý nákup
    Kvalitní dodání

• - příznivé ceny
    • - cena za dopravu (nad 200,- Kč je doprava zdarma)

Doporučuji. Po odeslání objednávky mi byly poslány ihned podklady k platbě. Komunikace s obchodem bezproblémová. Byla jsem i mile a příjemně překvapena profesionálním zabalením knihy. Děkuji za tuto kladnou zkušenost, se kterou jsem se setkala poprvé.

• super rychlost,vše bez problémů :)

• +
    • -

• špatná komunikace obchodu
    • špatný přehled obchodu o dostupnosti zboží

Zboží jsem zaplatila, do deseti dnů z obchodu nikdo neinformoval o tom že zboží nemají, i když na internetu dostupné bylo.
    Vzhledem k špatné komunikaci ze strany obchodu, obchod nedoporučuji.

za dlouhou dodací lhůtu (13 dní!) v tomto případě můžou svátky a bordel na dvou pobočkách české pošty, kde mi usilovně několik dní obě tvrdily, že ani jedna to nemá...
    S obchodem jsem spokojený a nemám mu co vytknout.

• On-line platba se mi nezdařila, tak jsem dne 29.9. provedla platbu 510Kč norm.bankovním převodem, bylo mi i potvrzeno, že platba dorazila, ale knížky bohužel stále nemám.
    • Prosím o včasnou odpoved, kdy své knihy obdržím.
    • Děkuji
    • Ještě nikdy jsem na objednané knihy tak dlouho nečekala.

• pohodlný nákup
    • nevím o nich

• Doporučuji všem, a to jsem jeden z těch co chválí minimálně. Velmi nízká cena, rychlost dodání mě zaskočila (objednával jsem ve st večer, a v pá ráno jsem už knihu měl doma). A v neposlední řadě precizní a profesiońálně kniha zabalena. Děkuji za toto velmi příjemnou a kladnou zkušenost.

• Dobrá cena, rychlost, poštovné zdarma.
    • Nevím.

Doporučuji.

• Objednání přes internet
    • Rychle vyřízená objednávka

Rozhodně doporučuji

• Přehlednost
    • Skvělá komunikace
    • O žádných nevím

Všem doporučuji. Byla jsem spokojená úplně se vším. Nikde jinde jsem nese hnala levněji.

• rychlost, cena,

velmi dobrá komunikace, obchod proběhl bez zbytečných průtahů