Uplatňoval jsem reklamaci, neúspěšně.
    Na adrese nesídlí, telefony mají zablokované.
    Zásadně nedoporučuji!!!!
    Novodobí šmejdi, slušně napsáno.

• Žádné výhody, žádná komunikace a ani zaplacené zboží nedorazilo .přesto ,že bylo uhrazeno před 10 dny
    • nespokojenost s komunikací s firmou.
    • Zboží jsem zaplatila před 10 dny a nic nemám .
    • Ani zboží a ani žádnou reakci na můj dotaz ,kde je mnou zaplacené a objednané zboží.

Jsem nasraná

• vše

arogance a neznalost občanského zákoníků klamání zákazníků

Reakce obchodu Naše splátky

Dobrý den, bohužel na Vaši stížnost nemůžeme adekvátně reagovat, jelikož jste neuvedl své jméno a nejste ověřený zákazník. Tým Navija cz

• Dárek při nákupu nad určitou částku - dle vlastního výběru, to je příjemné.

Poslali jinou barvu vysavače, než jsem objednala, ale volali mi to předem, ptali se, zda to nevadí, a přidali další dárek. Takže jednání bezvadné!

Reakce obchodu Naše splátky

Děkujeme a těšíme se na další nákup.
    Tým Navija cz

• našla jsem, co jsem potřebovala
    • rychlost dodání
    • nevidím je

přijdu zase

Reakce obchodu Naše splátky

Moc děkujeme a těšíme se na Váš další nákup.
    Tým Navija cz

• Objednavka zaplacena dopredu, po tydnu prisel email ze objednavka stornovana. Penize nikde, provozovatel mlci a nereague

Podvodnici

Reakce obchodu Naše splátky

Dobrý den, peníze jsme odeslali na Váš účet. Několikrát jsme se pokoušeli Vás ohledně zboží kontaktovat telefonicky, bohužel neúspěšně. Omlouváme se za způsobené komplikace.

• 2 telefonáty, 3 maily a zboží nikde

někde se stal zádrhel a i přes vysvětlení přes info to nevypadá, že zboží letos obdržím

• Obchod mne zaujal nabídkou, kterou jsem hledala.

Nakupovala jsem poprvé a jsem spokojená, jenom jedna věc- doprava zboží- byla z časových důvodů vybrána česká pošta a zboží přišlo PPL. Ale dorazilo v pořádku.

• Levne
    • Jen mi neprisel slibovany metr jinak ok

Dobry

• nevím

• Zboží bylo na předplatbu a při doručení PPL chtěl přepravce dobírku.

• Nema to chybu

O bjednavka byla dodana včac a vpořádku. Doporučuji obchod dalším zákazníkum.

• Objednané zboží nedodali,
    • Vznikla mi škoda na cestovném a výdaje za telefony.

Objednané zboží mělo být připravené k osobnímu odběru. Zboží v dohodnutý den a čas nebylo vůbec připraveno k převzetí na prodejně a tak jsem ujel desítky kilometrů zbytečně. Tento obchod nedoporučuji, jsou neseriozní.

• velký výběr, dobrá cena
    • nevím

byla jsem spokojená, mohu doporučit

• Seriozni obchod

Vse probehlo ok.;-)

• .
    • .

• Nedostal jsem e-mail o přijetí objednávky a o odeslání zboží.