• Dobré ceny
    • Výběr zboží
    • Super komunikace

• zboží kvalitní, přiměřená rychlost dodání, jen ta krabice v které to bylo zabalené byla ohromná
    • nic, vše ok

rychlé, spolehlivé doručení

• rychlé dodání, perfektně zabaleno

Bše OK

• MAM PROBLEM S MOBILITOU

• Paní byla velice ochotná,typ výrobku mi vyhledala.Zboží dorazilo brzy.

Mám jen malou výtku ohledně balení (problém mnoha obchodů), často se zboží zabalí do mnohem větší krabice, než je potřeba a ta se pak nevejde do výdejního boxu. Zásilka je potom přesměrována na jiné místo, což je mnohdy pro příjemce komplikace.

Reakce obchodu NašeObchody.cz

moc děkujeme za nákup a hodnocení. Velmi si toho vážíme. Co se týče velikosti balení, pokusíme se na to zaměřit. Ať Vám zboží dobře slouží. :)

ok

Reakce obchodu NašeObchody.cz

moc děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti. Ať Vám zboží dobře slouží. :)

NašeObchody.cz

Již to, že měli výrobek, který jsem hledal. V obchodech po ČR jich moc není.

Reakce obchodu NašeObchody.cz

moc děkujeme za nákup a hodnocení. Velmi si toho vážíme. Jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku a zboží Vám udělalo radost. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu. :)

• Rychlé doručení
    • Pomalá komunikace a nenapsali mi v den doručení jak jsem prosila

Reakce obchodu NašeObchody.cz

moc děkujeme za pozitivní hodnocení. O doručení zásilky informuje vždy dopravce, ve Vašem případě Zásilkovna. Zprávy někdy mohou skončit ve složce doručená nebo SPAM. Pokusíme se to ale kontrolovat. Ať Vám zboží dobře slouží. :)

NašeObchody.cz

Se službami obchodu jsem velmi spokojen

Ok

NašeObchody.cz

• Přehledná objednávka, rychlé doručení, děkujeme. Máme na vítání občánků.

NašeObchody.cz

• Perfektní přehled nabízeného zboží.

Výborná nabídka náhradních dílů, které bych bez internetu těžko našel.

Reakce obchodu NašeObchody.cz

moc Vám děkujeme za nákup a hodnocení. Velmi si toho vážíme. Jsme rádi, že jste u nás našel, co jste potřeboval. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu. :)

Rychlé dodání

Reakce obchodu NašeObchody.cz

moc Vám děkujeme za nákup a hodnocení. Velmi si toho vážíme. Jsme rádi, že zboží rychle a v pořádku dorazilo na Vaši adresu. :)

NašeObchody.cz

Nemám žádné připomínky, jsem moc spokojená

Reakce obchodu NašeObchody.cz

moc Vám děkujeme za udělené hodnocení. Jsme rádi, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti. Ať Vám zboží dobře slouží a budeme se na Vás opět těšit na našem e-shopu. :)

• Vše bylo v pořádku

Reakce obchodu NašeObchody.cz

moc nás těší Vaše hodnocení a děkujeme za něj. Kolegyně vše pečlivě balí, aby k Vám zboží dorazilo rychle a nepoškozené. :)

Krásný den Vám přeje
    NašeObchody.cz

• skvelá komunikace, rychlé dodání

Reakce obchodu NašeObchody.cz

velmi nás těší Vaše hodnocení. Jsme rádi, že oceňujete také kvalitu komunikace. Je to pro nás motivace do další práce. Ať Vám zboží dobře slouží. :)

spokojenost