Rychlost a spolehlivost

Rychlá jasná komunikace, navržena výměna nedostupného zboží

Zboží jsem kupovala s předstihem kvůli kolapsu dopravy během covidu. Jednalo se o vánoční dárek, který nefunguje (rádio na kterém těžko naladíte 6 stanic a ještě ani jedna nemá čistý zvuk bez šumu a to jak v budově tak venku). Bohužel na vrácení zboží mají 14 dnů (většina obchodů má kolem vánoc prodlouženo do půlky ledna, vím není to jejich povinnost). A proto nyní musíme řešit reklamaci.

Objednávka byla bez omluvy zrušena s tím, že zboží dodavatel nedodal (přitom mělo být skladem v eshopu).

Spokojenost a rychlý nákup.

• Komunikace s obchodem dobrá, zboží zatím v nedohlednu

vše bez problémů.

• slušnost, kvalita, solidní jednání
    • z přístupu prodejce je cítit taková to správná a pravá "duše obnchodníka", chválím. Je vidět, že tento prodejce skutečně umí a má u mě velkou jedničku

Jednoznačně doporučuji. Nejen kvůli ceně, ta je přibližně všude stejná, ale jak jsem zmínil, jedná se o kvalitního a slušného obchodníka, což potvrzuje nejen svou nabídkou ale zejhména pak kvalitní komunikací a jednáním.

vše vyřízeno rychle a profesionálně

• Dobrá cena a komunikace.
    • Zboží přišlo až po urgenci (hned druhý den) ale chybička se vloudit může.

• Velmi rychle vyrizeni objednavky a dodani!

Zbozi bylo expedovano v den uhrady zalohove faktury. Dodano den nasledujici.

• rychlost, profesionalita

• Žádný problém

Nic

• Široký sortiment
    • Příznivé ceny
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • Dobrá komunikace

• přehledný e-shop s přesnými a úplnými technickými informace o produktech
    • výborné ceny
    • profesionální zákaznická podpora

• Objednal jsem vibrační brusku + šest balení brusných papírů. Prodejce šetřil na balení a nacpal brusné papíry do krabice k brusce. Tím došlo k poškození krabice i vnitřních papírových výplní. Byl to dárek v pomuchlaném balení. Kdyby chtěli, šlo to zabalit i lépe.
    • V nabídce na Heureka.cz bylo u nabídky vibrační brusky z tohoto obchodu za cca 3500,-Kč doprava zdarma. I na stránkách obchodu u tohoto výrobku bylo uvedeno doprava zdarma. Když jsem dal zboží do košíku objevila se hláška, že až po objednání zboží v celkové hodnotě přes 5000,- Kč bude doprava zdarma. Měl jsem v plánu objednat brusné papíry, jejichž cenou jsem se dostal celkově objednaného zboží přes 5000,-Kč. Nezkoumal jsem dál, zda by mi byla účtována doprava, kdybych si objednal jen brusku za 3500,-Kč a nepřesáhl hodnotou objednávky 5000,-Kč.

Omezený sortiment od firmy NAREX za dobrou cenu. Zlepšit to balení a IT.

• Na stránkách je uvedeno, že zboží je skladem. Zboží nedorazilo a posléze bylo sděleno, že není skladem.

Reakce obchodu Narexprofesional.cz

Vážený zákazníku,

bohužel objednané zboží je nyní nedostupné i ve skladech Narexu, o nedostupnosti jste byl emailem informován.

narexprofesional.cz

Rychlý a spolehlivý obchod

Inzerovaný produk na www nebyl na skladě a při komunikaci mi bylo sděleno, že bude za 14 dní. Tak jsem objednávku zrušil.