• Dobré ceny

• nevím

není co dodat, spokojenost

• přijatelná cena
    • přehlednost zboží
    • možná menší dokonalost popisu zboží

určitě upozorním a doporučím

• Dobre ceny

nema chybu

• Pobočka v místě bydliště.
    • Nevím, nemá.

Výběr na web. stránkách, přístup prodejce k zákazníkovi ( umí poradit) a vyzvednutí nářadí na pobočce v místě bydliště, přijatelná cena. Obchod doporučuji.

• Autorizovaný prodejce nářadí MAKITA
    • Možnost vyzvednout si zboží na některé z poboček
    • Dlouhá dodací lhůta

Jedna se o bezproblémový e-shop s nářadím MAKITA s možností vyzvednout si nářadí v některé kamenné pobočce, kterých není po ČR zrovna málo. Pokud nepotřebujete zboží co nejdříve a spokojíte se s více než týdenní čekací lhůtou, pak neváhejte a nakupujte.

• český návod

dobrý zatím 3

Objednal jsem ve středu odpoledne, u zboží bylo dekalrováno, že při objednání do čtvrtka 8:00 bude zboží dodáno nejpozději v pátek v 15:00, když mi v pátek přijela PPLka a zboží nepřivezla, volal jsem do obchodu (v pátek v 11:00 dopoledne), načež jsem se dozvěděl, že pani o ničem neví a že bude v práci až v pondělí a že se tedy na to koukne a jestli ji budou mít, pošle v pondělí. A na starosti, že to má pouze ona. Takže jsem objednávku zrušil a brusku si koupil u jiného prodejce v kameném obchodě, protože jsem potřeboval již o víkendu řezat. Možná to byla jen smůla a náhoda, každopádně kdo na své zboží chvátáte, buďte obezřetní, kdyby na stránkách přímo u výrobku neslibovali, že mi zboží přijde do druhého dne od objednání, neřekl bych ani slovo.

• Levnější Makity než někde jinde
    • nepřišel sem na žadný snad mohli by dát
    • nějaký dárek smích

Všechno proběhlo v pořádku. Jeden den jsem zboží objednal a druhý den ráno mi volali, že jej mají připraveno na provozovně k vyzvednutí.

• velký výběr zboží, ceny

veškerá spokojenost a vše ok.Budu doporučovat.

• Velice rychlé dodání, i když zboží nebylo skladem, dorazilo přesně za tři dny
    • Jednu výtku, nikdo mi nedal předem avizo, kdy zboží dorazí, až v den dodání volal řidič, že je před domem. Trochu překvapko. Jsem zvyklý, že většinou chodí nějaká zpráva, že bude zboží doručeno tehdy a tehdy.

Obchod OK

• Měla jsem ho blízko
    • trvalo než mi potvrdili objednávku. Respektive jsem si zavolala sama abych si zjistila stav.

Bez problémů

Reakce obchodu NÁŘADÍ MAKITA

děkujeme Vám za nákup a také za cennou zpětnou vazbu, která nám pomůže zlepšit naše služby.
    Nářadí Makita

• dobré ceny
    • široký sortiment
    • možnost osobního odběru zdarma
    • lehce slabší komunikace

Vše nakonec proběhlo vpořádku, pouze po objednání jsem mohl dostat informaci o předpokládaném naskladnění zboží. Zprávu jsem dostal až za týden po objednání, a to že odesílají zboží. Jinak vše OK.

• Nízké ceny.
    • Žádné.

Dobrá komunikace, lidské jednání, dobré ceny.

• vzhledem ke zkušenosti doporučuji lidem kteří nechtějí nic utratit
    • abslutně nekomunikuje se zákazníkem

ztráta času, po doknčení nákupu nedšel ani potvrzovací email ani zrušení objednávky, nic
    nulová komunikace, tento eshop již nikdy nepoužiju ztratil jsem tim 10 dní času.

Reakce obchodu NÁŘADÍ MAKITA

chyba nebyla na naší straně. V dodací adrese jste udělal překlep ve své emailové adrese, a proto vám nemohl být doručen email o potvrzení objednávky ani o stavu objednávky. Pokud jste měl zájem o náš produkt, mohl jste nás kontaktovat například telefonicky a problém bychom vyřešili.

NářadíMakita.cz

• autorizovaný prodejce
    • rychlost dodání

přehledné stránky a velký sortiment, doporučuju

• - osobní jednání
    • - společná kontrola úplnosti
    • - záruka originálnosti výrobku
    • - žádné

- viz hlavní výhody...

- dodržení lhůta dodání
    - skvělá informovanost o možnostech vyzvednutí
    - profesionální přístup personálu

Tento obchod bych určité doporučil ostatním.

• Profi shop, velký výběr strojů a nářadí.
    • nic mne nenapadá

Doporučuji, zatím první nákup, ale plná spokojenost s cenou i dodáním.