Podvod

• ZLODĚJI - HROMADNÉ TRESTNÍ OZNÁMENÍ UVEĎTE NA POLICII: KRPA-366315-3/TČ-2019-001110
    • ***editováno***

• Neodpovídají
    • Nevrátili peníze
    • Sprosté jednání
    • Okradli více lidi
    • Adresa firmy je falešná (je víc firem co mají stejnou adresu
    • Lhaní
    • PodvodY
    • Zlodějina
    • Neustále lžou
    • Dělají si z lidi srandu
    • Okrádají invalidy
    • Jedno a to samé telefoni číslo
    • Vymysli o neexistující uctarne (ze které mi údajně mají vracet peníze )

Jde o podvodny e-shop již je Podáno hromadné trestní oznámení -všem poškozeným napište na mail [email protected]
    Jejich stránky již nefunguji!

Chtěl jsem si koupil hodinky Samsung galaxy watch za údajných 6028 Kč s DPH ale po vložení do košíku mi bylo připočítáno dph přes 1000 Kč.
    Tak to se ani nedivím,že má obchod takové hodnocení je to pěkná bouda na zákazníka.
    Za takové chování by vám měli zakázat prodávat.
    Kašparů

ZAKAZNIK:
    Za takové chování by vám měli zakázat prodávat.
    Kašparů

ID recenze: 462063

Dobrý den pane Kašpare, veškeré ceny na našem eshopu jsou uvedeny VČETNĚ DPH, nechápu jak Vám mohlo být připočítáno DPH k ceně , maximálně je tam vyčísleno 21 procent z ceny uvedené na stránce produktu. Obávám se, že Vaše domněnka je mylná, děláte pane ze sebe hlupáka a očerňujete nás zcela neprávem. Pokud nám danou skutečnost že se k základní uvedené ceně uvedené na kartě produktu dopočítává DPH potvrdíte screenshotem, naše vedení Vám daruje tyto hodinky ZDARMA a omluví se.
    Mluvíte zřejmě o tomto produktu https://naradidomino.cz/product/chytre-hodinky-samsung-galaxy-watch-r800-46mm-stribrne-silver-sm-r800nzsaxez/

• Rychlost dodání a cena
    • Montáž na stěnu
    • Žádné

Objednaný televizor dorazil za 3 dny, montáž na zeď dle objednání a naladění kanalů, dobrá cena a ochota za mě doporučím. Panové po sobě i uklidili což mě jen potěšilo.

Reakce obchodu NaradiDomino.cz

Děkujeme a budeme se těšit na další případnou objednávku v naší prodejně.

• Super ceny
    • Platba Predem?

V tomto obchode jsem nakonec nenakoupil, i kdyz maji super ceny a na dotazy reaguji celkem rychle. Rozhodl jsem se to neriskovat. Nepochopte mne spatně, ale pokud domenu vlastni nekdo kdo ma sidlo tam kde dalsich 1000 firem. A dopravni podminky jsou tak drahe jako nikde jinde. Do toho proste nepujdu. Kazdy rok pred Vanocemi ctu jak nekdo poslal penize predem a pak cekal nekolik mesicu na zbozi a Vanoce zkazene.

Doufam, ze se pletu a Eshopu preju jen to nejlepsi ale ve me duveru nevzbudili a to ani pres to, že to mam do Olomouce kde je "vydejni misto" par kilometru.

Zákazník:

ID recenze: 461865

Odpověď zákazníkovi:
    Dobrý den, děkujeme za Váš názor, který se hodí spíš do nějakého diskuzního fóra než jako recenze.
    Pokud Vám přijde doručení jakkékoliv položky o jakkémkoliv rozměru a váze z našeho eshopu na DOBÍRKU tzn. s platbou na místě určení buď kartou, nebo v hotovosti včetně dopravy za 190 Kč, tak je to zarážející, a mohu Vás upozornit že u většiny našich položek je to cena dotovaná tzn. pod cenou realného nákladu.
    Platba za dodání na výdejní místo v Olomouci s platbou na místě buď katou nebo hotově je za 1 Kč.

• Zboží přišlo z e-shopu v rekordně krátkém čase...spokojenost!

• cena, rychlost

Levné zboží, kvalita a rychlost dodání, v pohodě shop!

• Velmi přiznivé ceny nářadí značka Makita a krátká dodací lhůta.

• Byla to nejlepší nabídka v tu chvíli na trhu.
    • Žádné

Není co dodat, byla jsem velice spokojená.

• Příznivé ceny
    • Při doručení mě překvapilo, jakým způsobem je zboží dopravováno, krabice naházené v malém pickupu, při otevření dveří vypadávaly z auta
    • Dopravce mi nechtěl umožnit prohlédnutí zboží, ačkoli na to mám nárok, byl velmi neochotný

zboží zaplaceno převodem na účet v pondělí, přišlo ve středu. rychlovka

• výběr a ceny
    • není za rohem "??"

vybral - objednal - dostal

• Doufám, že až zboží doprazí z centrálního skladu, pošlete mi ho.

díky, hezký den.

Tomáš Indra

• dobra cena
    • cas od objednavky k doruceni

doporucuji

• Totožné zboží jako v jiných eShopech z nejnižší cenu.

Doporučuji.

• uvedena doba dodani

• rychlost a levné zboží
    • nevím

• Výborná komunikace.Snaží se ve všem vyhovět.
    • Děkuji

Mohu určitě doporučit.