• vše OK
    • nevím

bezproblémů

• Dodání jsem objednal na jinou adresu než fakturační a tato informace nebyla předána dopravci.

• Výborná komunikace

• V jiných obchodech toto zboží neměli.

Doporučil bych ostatním tento obchod pro rychle zrealizovaný nákup.

• Po objednání jsem byla ihned informována o dodání zboží. S internetovým nákupem nebyl žádný problém.
    • žádné jsem nehledala

• Rychlost dodání + cena
    • Nevím

Výhodný a rychlý obchod + dobrá komunikace

Vřele doporučuji, zboží dorazilo v pořádku, s obchodem byla skvělá komunikace a průběžně informovali o stavu zakázky.

• Při prohlížení v inter.obchodu si alspoň
    • uvědomí co by mohl pořidit.

• Velmi dobrá komunikace se zákazníkem

Jsem spokojená, žádné problémy

• cena zboží