• Komunikace mezi zákazníkem a obchodem.(objednávka přijata OK, Objednávka se vyřizuje
    • nic,Obj. odeslána také nic.
    • Nedodržení dodací lhůty.

• dobré ceny, ale když vám zboží nikdy nepošlou tak je to jedno...
    • Nulová komunikace, zboží neposílají, www stránky již mají zrušené.

Obchod nejspíš již zanikl a to je dobře.

• nedodali a neozvali se

nakupovat jinde

• Ignorace telefonátu
    • Nepotvrzení objednávky emailu
    • Nesplnění objednávky

Kupte jinde bude to rychlejší

• vůbec nereagovali na moji objednávku ani neodpověděli na dotaz na emailu. Zboží tedy dodnes nemám. Objednala jsem jinde.

• ve srovnání s konkurencí na daném výrobku o něco levnější doprava
    • vůbec nekomunikuje přes e-maily
    • na objednávku reaguje jen automatem a pak nic

NEDOPORUČUJI !!!!

Můj názor je takový, že ten obchod je špatný 14dní se my nikdo neozval a ani na telefon nikdo nereagoval. Zboží jsem koupil jinde.

• Slušné ceny. Solidní nabídka náhradních dílů a příslušenství
    • STejné zboží se opakuje s jinýmy cenami.

Poprvé a naposledy. Objednal jsem si zboží skladem. Po 4 dnech přišel email že zboží je připraveno a že do 48 hodin bude odesláno a kdyby nepřišel email o odeslání mám se sám ozvat a problém bude řešen. po dalších 4dnech jsem volal nikde nikdo jen hlasová schránka. a po napsání emailu nikdo nereaguje. človek by jim nic nevytkl kdyby zboží nebylo skladem nebo se jednalo o něco spešl. ale baterka do sanyeric. která je na netu snad všude to už je vrchol. Absolutně nedoporučuji nákup nikomu.

• Podle dosavadních zkušeností nic.
    • Nakoupit jsem se zde rozhodl proto, že bylo nabízeno zboží, které jsem potřeboval a dosud jsem byl s veškerým internetovým obchodem spokojen.
    • 4. února 2011 jsem obdržel potvrzení mé objednávky č. 13430211. Do dnešního dne jsem zboží neobdržel, bez jakékoliv jiné informace, pokusy o sojení elektronickou poštou i telefonicky jsou bezvýsledné.
    • Na dnešní dobu si myslím, že toto jednání je přinejmenším neslušné, pokud nachci použít ostřejšího výrazu.
    • Existuje vůbec tato firma? Pokud ano, tak se divím, že si od ní někdo něco koupí
    • Samozřejmě tuto firmu bych nedoporučil nikomu, naopak každému poradím, ať se jí z daleka vyhne.
    • Co ale dělat? Čekat, jestli se někdo uráčí napsat, nebo zavolat, nebo dokonce pošlou zboží? Nebo si je koupit jinde.

S internetovým obchodem mám docela bohaté a dobré zkušenosti.
    Z výše uvedených důvodů samozřejmě nemohu nikomu firmu namobily doporučit. Očekávám, že na základě těchto připomínek, které jste si sami vyžádali obdržím nějaké stanovisko k mé objednávce.

• široký sortiment
    • ceny
    • dlouhá čekací lhůta
    • špatná komunikace

vyhnout se mu, pokud na zboží spěcháte

• Bylo uvedeno u výrobku, že je skladem a přitom nedlouho na to přišel email s oznámením o stornu objednávky z důvodu nedostupnosti!

• dobré ceny
    • nekomunikuje se zákazníkem, dlouhé dodací lhůty, není přehled o stavu zakázky

vzhledem k nezájmu o zákazníka bych nedoporučil ostatním

• Velmi špatná komunikace - emaily bez odpovědi, telefon nikdo nezvedá

• Zboží jsem objednal, ale po více jak 3 týdnech nedorazilo. Na e-mailové dotazy nereagují, telefon neberou. Tomuto obchodu se vyhněte obloukem! Ještě, že jsem nic neplatil předem. Objednávku jsem e-mailem zrušil, ale pochybuju, že to tam někoho vůbec zajímá.
    • Stejné zboží (obal Invisible Shield na SE Satio) jsem nakonec našel jinde levněji.

Raději nic neobjednávejte!!!

• katstrofální dodací lhůty (po 10 dnech jsem objednané zboží neobdržel)?????

bez komentáře

Objednala jsem si baterii do mobilního telefonu. Je to již měsíc a stále nedorazila. I přesto že mi přišel email , že zásilka je připravena k odeslání.
    Nikdo se mnou nekomunikuje, i když jim píši nebo volám.

• O žádných doposud nevím. Snad jen to že jste tady měli dohromady i klavesnici i kryt na telefon, nikde jinde to neměli.
    • Doposud mi nebyl doručen kryt na telefon.

Obědnávejte ale na doručení si počkáte.

• neprofesionální

katastrofa

• Nabízí zboží, o kterém mi bezprostředně po objednávce napíše, že ho nemůže dodat.

Doporučila bych, aby si vybírali obchody, které v nabídce mají pouze zboží, které je aktuálně k dodání, případně které mají jasně označeno, že zboží momentálně není na skladě.

• uváděl zboží skladem,které už ve skutečnosti neměli