• zboží označené skladem při podání objednávky není dodáno ani po více než měsíci
    • tristní komunikace

NENAKUPUJTE, VYHNĚTE SE TOMUTO PRODEJCI
    Čtěte předem recenze u obchodů, kde nakupujete poprvé. Kdybych to udělal, nenakoupil bych.
    Objednáno zboží označené jako skladem. Aktuálně měsíc a půl od objednání - nedodáno. Po necelém měsíci jsem urgoval mailem, omluvili se, nabídli barevné varianty k okamžitému odeslání - obratem jsem odpověděl, které z variant chci dodat. Po delší době urgujui, na email reakce bez jakéhokoliv vysvětlení, proč neodeslali zboží označené jako "k okamžitému odeslání". Příslib odeslání obratem. Pokud mi během zítřka nepřijde informace od dopravce ohledně převzetí zásilky, využiji službu mé banky na vrácení peněz.
    Dáno půl hvězdičky protože Heureka neumožňuje dát nulu.

• Dobrá cena
    • Příjemný materiál
    • Zboží přišlo za 3 týdny

• Nevím o žádné
    • Nespolehlivý, neseriózní obchod

Aktualizace stavu:
    Fakt, že jsem učinil objednávku 5.6.22 a ani po dvou měsících nepřišlo žádné zboží, na žádost o vrácení finančních prostředků sice odpovídali, že je zašlou, ale nic se nedělo, platil až do dnešního dne, 17.8.22, kdy mně konečně peníze vrátili. Pochopitelně tomu předcházelo oznámení, že se obrátím na PČR. Tento obchod však i nadále nedoporučuji, vyhnete se tak zdlouhavému vymáhání zboží, případně finanční částky zpět. Jen ještě jedno zjištění, pokud by byla finanční transakce učiněna kartou, je případné vrácení částky mnohem snazší, postará se o to samotná banka, jak mně bylo sděleno, jen to trvá nějaký čas. Pokud člověk zaplatí zboží kartou, je u takové transakce v internetovém bankovnictví tlačítko, že s nákupem nebylo něco v pořádku, alespoň u ČS.

Zboží přišlo v pořádku. Spokojenost

POZOR,POZOR!!!!!!
    Nákup za hubičku?Ano skvělé ceny,ale...
    9.12. 2021 jsem objednala pro dcerku dárek a stejnak po 4mesicich nedorazil.Nakonec mi objednávku sami od sebe stornovaly a že pošlou peníze zpět na můj účet.!!!!
    A ejhle,ani to se nestalo.Tak prosím lidi,nic si neobjednavejte jsou to opravdu podvodníci, kteří už okradly milióny lidí tak ať k nim nepatříte.OKAMZITE Z TETO STRANKY VYJEDTE.Dekuji všem kdo si toto vše přečetl

• jsou to zloději

Tak se musím přidat k všem negativním reakcím, potvrzuji, že jsou to skutečně zloději. Měla jsem asi před nákupem ty recenze přečíst trochu pozorněji.. Objednáno 6.1.2022 a dosud nic ani po reklamaci.. Doufám, že se blíží "soumrak" tohoto podvodného webu, že si další lidé přečtou pozorněji co jsou zač a nenechají se okrádat. Přemýšlím ještě o té ČOIce..

• žádná
    • vše

ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI !
    Měsíc čekám na zboží, když se musím teda sama ozvat (od nich žádná komunikace) tak mi napíší - omlouváme se za nepříjemnosti, ale Vámi objednaný produkt nejsme, momentálně schopni zajistit u dodavatele.
    Momentálně už měsíc.. nyní čekám na peníze, pokud nedorazí budu řešit přes ČOI a finančák jako lidé níže.

• žádná
    • Podvodníci

Urcite neobjednavat. Adresa sidla je v panelaku podle mapy : Slevová Agentura S.r.o.
    Komenského 1078/83, 323 00 Plzeň 1-Bolevec.Chtela jsem objednat ale jsem rada ze jsem to neudelala.

To samé, co kamarádi přede mnou. Nedodané zboží, nevrácené peníze. Částečně moje chyba, číst recenze se vyplatí. By se mi vyplatilo. Rád bych se přidal k ostatním na nějakou tu žalobu apod.
    Tudíž tento obchod ROZHODNĚ nedoporučuji.

• Snad "levné"?!

Rozhodně nedoporučuji! Zkušenost s obchodem ta nejhorší. Zboží jsem objednávala 21.9.2021 a dosud nepřišlo. Přitom dobu dodání sami uvádějí 15 - 30 dnů. Opakovaně s nimi komunikuji e-mailem, protože jinak to ani nejde - asi vědí, proč, a opakovaně dostávám odpověď " velice se omlouváme, ale u Vaší objednávky došlo ke zpoždění doručení ze strany dodavatele." (8.11.2021)
    Samochvála na jejich stránkách "Naši spokojení klienti nás dále doporučují své rodině a přátelům. Vyzkoušejte nás již dnes, uděláme vše pro Vaši spokojenost" značně zapáchá.

• Zboží nedorazilo v termínu
    • Ani za dva měsíce
    • Už je to skoro tři měsíce a furt nic
    • Nemáme ani zboží ani peníze
    • Předání celé věci ČOIce

- 21.8.2021 proběhla objednávka s dodáním do 30 dnů
    - 4.10.2021 po urgenci bylo odpovězeno, že jsou dodací lhůty delší a prosí o strpení
    - 11.10.2021 proběhla žádost o vrácení peněz
    - 12.10.2021 odpověď, že lhůty jsou delší a prosí o strpení
    - 8.11.2021 žádost o vrácení peněz, vyhrožování ČOIkou a informace o porušování zákona
    - 9.11.2021 očekávají naskladnění během 2 týdnů, máme se ozvat potom

Nikdy neobjednavejte! Nehoráznost tohle, kam ten svět spěje! Okrádají o peníze.

• Na email mi odepsali
    • Dlouhe dodací lhuty (5 tydnů)
    • Nevim, že mam na poště balík, nikdo neinformuje ( žádný email nebo sms)
    • doručení pouze česká pošta (neflexibilní možn) 2 položky a doručuje se na dvakrát
    • Bunda je čínské velikosti L, to neodpovída naší české velikosti
    • + všechny další nešvary popsane v dalších recenzich

• Za mě spokojenost, dopředu mě upozornili na delší dobu dodání, která mi nevadila
    • na každý můj dotaz hned reagovali
    • co jsem si objednala, to jsem i dostala

Já jsem neměla žádný problém. Zboží mi dorazilo tak jak jsem si ho objednala, ale až za měsíc a půl. Dopředu mě na to upozornili, že bude dodávka trvat dýl, protože zboží cestuje tuším z Číny. Jelikož jsem nebyla stejně doma, bylo mi to jedno. Za mě spokojenost.

• NIC NEKUPOVAT!
    • Naprosto nesolidní jednání

Zboží je nutné vždy hradit dopředu. Dodání není dodrženo v termínu dle obchodních podmínek, nejen, že nereagují a neinformují o zpoždění objednávky, musíte si vše ohlídat. Při stornu objednávky z důvodu nedodání sice odepíšou, ale peníze nepošlou, naopak najednou po 2 měsících čekání přišel balík. Až na varování, že bude vše zveřejněno a podána stížnost na ČOIku a finanční úřad zaslali platbu zpět.

• nic, žádná výhoda
    • Strašná doba dodání
    • lživé informace
    • informační centrum odmítá podat informace o zásilkách
    • zboží z aliexpresu ale dražší

Nákup za hubičku je 100 % nejhorší internetový obchod, který může existovat. Nejsem si ani jistý, zda to není nějaká zlodějská stránka abych byl upřímný.

Doba dodání byla slíbená 30 pracovních dní. Po 30 pracovních dnes, nepřišel žádný email ani objednávka. Při zpětné vazbě na tento problém, mi nebylo odpovězeno na kladené otázky a místo 30 pracovních dní, byla z ničeho nic řečena dodací doba 40 pracovních dní... ani to nepomohlo.

Nemají ani pořádné možnosti, jak Vám produkt pořádně doručit. Jediná možnost doručení je česká pošta...což není nějaká výhra.

Zhodnotil bych tuto stránku, jako nejhorší možnost.

• čekací doba
    • zboží z aliexpresu ale podstatně dražší
    • Na storno objednávky nereagují, a peníze nevrátí

Na objednané a předem zaplacené zboží jsem čekal přes 2 měsíce a do dnes nedošlo. Na výzvu obchodu že chci objednávku stornovat a vrátit peníze nikdo nereaguje. Normální zloději nic víc.

• rychlé vyřešení reklamace
    • vstřícné jednání
    • delší doba dodání

Nákup za hubičku mě mile překvapil.Reakce na dotazy rychlá, se zbožím jsem spokojena a následující reklamace vyřešena bleskově. DOPORUČUJI.Hřebíčková Olga

• celkem kvalitní materiál
    • celkem rychlé dodání
    • po objednání žádná komunikace

Celkově jsem byla spokojena dodáno tak do tří týdnů. materiál mé objednávky byl celkem kvalitní. Cena je za kvalitu velmi dobrá.

• Nákup přišel
    • Nákup je v pořádku
    • Delší čekací doba

Nákup jsme sice objednávali pár dní před Vánoci a přišel až teď ale přišel. Objednávka je úplně v pořádku a vypadá tak jako na obrázku ale jak si čtu recenze tak jsem asi jediná které nákup přišel