Velice rychlé jednání, spokojenost ;) Děkuji

• Rychlé dodání, ochota poradit, skvělá komunikace a doručení na jedničku

• Rychlé doručení

Velice spokojen s porovnání s jinými dodavately toto přijelo na paletě nic nebylo poškozené ani obal což u jiných dodavatelů je velký problém. Spojovací materiál mi ještě zbyl.Zde budu objednávat nábytek a i doporučuji.

rychlé vyřízení objednávky

Zboží mně nebylo doručeno, protože chodím do práce a prostě v 10 hodin dopoledne nemůžu být doma.
    To, že doručují zásilky pouze v dopoledních hodinách jsem nikde na jejich stránkách nenašla.

Reakce obchodu Nakupujnabytek.cz

zásilku jste měla zaplacenou. Když přišla od dopravce zpráva, že jste balík nepřevzala, navrhovali jsme, že řidič může další den nechat balík u sousedů, na výdejním místě nebo přesměrovat na adresu do práce. Všechny možnosti jste odmítla. Řidiči přepravních firem jezdí stejné trasy a doručují každý pracovní den ve stejných časech. Opravdu není možné, aby to řidič dovezl večer nebo o víkendu. Naprostá většina našich zákazníků také chodí do práce a opravdu nikdo jiný neměl problém s převzetím zásilky. Jinak informace ohledně doručování jsou uvedené v našem eshopu v záložce "doprava a platba" a v OP 5.1. Pokud jste je nenašla, mohla jste se kdykoliv zeptat. Navíc jsme Vám volali, než jsme zásilku předali dopravci. Vůbec není problém zařídit doručení na určitý den (po-pá), kdy víte, že budete mít volno.(Jako učitelka máte jistě více volna než ostatní zaměstnanci, např. 28.3.2024 jsou prázdniny, ale dopravci pracují...). Běžně se tak se zákazníky domlouváme. Čas doručení je na domluvě s řidičem, ten nedokážeme naplánovat.
    Hezký den
    Nakupujnabytek.cz

Zboží bylo od obchodu velmi dobře zabaleno, takže nehrozilo, že by ho dopravce poničil. Zboží dorazilo do tří dnů od objednávky - výborná komunikace. Mohu doporučit.

rychlé vyřízení objednávky

Dobrá komunikace , vše O.K.

• Příjemná komunikace.
    • Vše kladně vyřízeno.
    • Rychlost dodání zboží.
    • Super.

• Úžasný výběr
    • Dobré ceny
    • Neuvěřitelná vstřícnost, komunikace a ochota
    • Rychlost vyřízení zakázky

Nábytek dorazil kompletní (rozložený), se vším všudy, nic nechybělo. A perfektně zabalený. Zdá se být opravdu kvalitní. A co víc, měla jsem ho doma bleskovou rychlostí (2 dny). S prodejcem výborná komunikace a navíc jsme dostali užitečné rady k montáži nábytku. Mám fakt radost.

Poškozený nábytek

Reakce obchodu Nakupujnabytek.cz

nechápeme vaše hodnocení. Od nás zásilka (regál) odjela v pořádku, což máme zdokumentováno. Zásilka byla navíc dodatečně zabalena proti poškození. Přepravci jste potvrdili převzetí bez závad a ani u nás jste nic nereklamoval. Podle záznamů dopravce jste převzetím zásilky pověřil někoho jiného (v systému je uvedené jeho jméno a zásilku i platil). Je tedy možné, že zásilka byla poškozena až po převzetí.
    Nakupujnabytek.cz

• Vyborna komunikace. Ochota!!

• příjemný přístup

• Rychlost a dobrá komunikace

Nemám zatím zkušenost, nákup byl první

• Vše ok.

• Ochota při objednávce

Slušnost a ochota při objednávání

Bezvadná komunikace s obchodem,obchod zavolal a ověřil si objednávku a též, že balík předává dopravci. Dopravce avizoval, kdy zboží doveze. Prostě SUPER. Balík jsem ještě nerozdělal, tak nemohu dále hodnotit. Řehulka

• Ochotné obchodné oddelenie!
    • Rýchly termín dodania.

Nedávno som tam kupoval nábytok do obývačky. Som spokojný ako s kvalitou tak s cenou. Velmi oceňujem obchodné oddelenie, ktoré je ochotné aj na poslednú chvíľku pomôcť.

• rychlost doručení