• rychlost, možnost osobního vyzvednutí
    • -

Mohu doporučit, zajímavé věci.

• Rychlé, levné

• žádná komunikace, musíte se doprošovat
    • dlouhá dodací lhůta

Z vlastní zkušenosti nedoporučuji.

Reakce obchodu Nakupnicentrum.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Zpětná vazba od našich klientů je pro nás velmi důležitá, abychom mohli zlepšovat služby našim zákazníkům.

U některého zboží je uvedena jiná dodací doba, jako například u Vámi objednané masážní sedačky je dodací doba 4 pracovní dny.

Pro spokojenost našich klientů děláme maximum a v případě, že z nějakého důvodu není možné dodržet termín dodání, vždy informujeme klienta ať už telefonicky nebo e-mailem a navrhneme řešení.

Věříme, že nám zachováte přízeň.

zákaznické oddělení nakupnicentrum.cz - VIVANTIS a.s.

Přehledné,možnost vyzvednou zboží v kamenném obchodě a na místě zkontrolovat

• Bez SMS komunikace průběhu objednávky, což trochu kazí dojem. Info o dodávce podala až ČP.

Reakce obchodu Nakupnicentrum.cz

vážíme si Vašeho času, který jste věnoval napsání této recenze.

Vzhledem k tomu, že objednaný produkt byl skladem, ihned jsme zásilku expedovali. O přijetí i odeslání Vaši objednávky jste byl informován emailem.

Věříme, že i pro příští nákup zvolíte náš obchod.

zákaznické oddělení nakupnicentrum.cz - VIVANTIS a.s.

všechno proběhlo hladce až na to že jesem zakoupil kuličkové pero swarovski a dostal sem padělek sou to podvodníci

Reakce obchodu Nakupnicentrum.cz

děkujeme za čas, který jste věnoval napsání této recenze. Každé hodnocení je pro nás přínosem.

Naše společnost je na trhu již 14 let a hlavní prioritou je maximální spokojenost zákazníka. Kuličkové pero, které jste si v našem internetovém obchodě zakoupil se skládá z pravým komponentů Swarovski Elements.

Pokud nejste se zakoupeným zbožím spokojen, můžete nám nepoškozené zboží vrátit zpět na naší adresu a my Vám vrátíme peníze.

Věříme, že se na nás opět při dalším nákupu s důvěrou obrátíte.

zákaznické oddělení nakupnicentrum.cz - VIVANTIS a.s.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• zákaznický přístup

Jelikož mi poprvé dodali dvakrát za sebou vadné zboží a nemohla jsem již čekat na znovu náhradu (peněz/jiného zboží) z důvodu blížících se Vánoc (byť obj. proběhla již 2.12.), objednala jsem zboží znovu s tím, že ho budu muset znovu zaplatit a čekat až 14 dní na vrácení peněz z předchozí obj., když jsem tak učinila a objednala, volali mi, že už dané zboží nemají. Byť mi bylo sděleno při řešení reklamace, že skladem mají 8 kusů.

Reakce obchodu Nakupnicentrum.cz

děkujeme za čas, který jste věnovala napsání této recenze. Vážíme si i negativního hodnocení.

Mrzí nás, že jste musela řešit reklamaci vadného zboží. Omlouváme se Vám za nepříjemnosti.

Je nám líto, že jsme pro Vás nedokázali objednaný produkt zajistit. Pro velký zájem došlo k jeho vyprodání u našeho dodavatele. Ihned po zjištění této skutečnosti jsme Vás telefonicky kontaktovali s omluvou.
    Děkujeme za pochopení. Věříme, že se na nás opět s důvěrou obrátíte.

• PŘEHLED
    • PERFEKT

DOPORUČUJI

• Rychlé dodání a perfektní komunikace ze strany obchodu

• To,že není schopen zboží dodat do Vánoc mi obchod dal vědět až po 5 dnech od objednávky, čímž znemožnil objednání jinde.

Dobře vypadající stránky skrývají neseriózní jednání od obchodu, pro nákupy s nutným termínem dodání nedoporučuji. Z mé strany poslední nákup u této společnosti.

Reakce obchodu Nakupnicentrum.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Zpětná vazba od našich klientů je pro nás velmi cenná, pomáhá nám zlepšovat naše služby.

Mrzí nás, že jsme pro Vás nedokázali objednaný produkt zajistit v termínu dodání. Pro velký zájem došlo k vyprodání u našeho dodavatele. Ihned po zjištění této skutečnosti jsme Vás kontaktovali s omluvou. Domluvili jsme se, že počkáte na naskladnění a následné dodání v lednu.

Těšíme se na Vaši další návštěvu na našich stránkách a věříme, že příští nákup proběhne v pořádku.

zákaznické oddělení nakupnicentrum.cz - VIVANTIS a.s.

Přestože inzerovali skladem, skladem nebylo a kdybych si po týdnu nezavolal, asi by se ani neobtěžovali mi to sdělit. Dárek jsem pak btížně na poslední chváli sháněl

Reakce obchodu Nakupnicentrum.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Zpětná vazba od našich zákazníku je pro nás důležitá.

Je nám líto, že jsme pro Vás nedokázali objednaný produkt zajistit. Pro velký zájem došlo k jeho vyprodání u našeho dodavatele. K objednání produktu zřejmě došlo v době, kdy probíhala aktualizace webu a zároveň daný produkt objednávalo více zákazníku.

Tato situace nás velice mrzí, přesto věříme, že nám zachováte přízeň.

zákaznické oddělení nakupnicentrum.cz - VIVANTIS a.s.

Objednané zboží mi nebylo doručeno,obchod mě neinformoval,že nebude zboží dodáno ve stanovené lhůtě.

Reakce obchodu Nakupnicentrum.cz

děkujeme za Vaše hodnocení.
    Omlouvám se, že se nám nepodařilo dodat objednané zboží dle Vaší objednávky. Pro velký zájem došlo k jeho vyprodání u našeho dodavatele.

Děkujeme za pochopení a věříme, že se na nás opět s důvěrou obrátíte.

doporučuji, perfektní

• ŽÁDNé
    • Nabízí značkové zboží za akční cenu a místo toho posílá nekvalitní napodobeniny.

Nedoporučuji,pouze ztratíte peníze za poštovné

Reakce obchodu Nakupnicentrum.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Vážíme si i negativních reakcí, protože nám pomáhají zlepšit naše služby.

Námi nabízené produkty jsou 100% originální, odebíráme je pouze od dodavatelů, se kterými dlouhodobě spolupracujeme.

Pokud je zboží nevyhovující, máte možnost odstoupit od kupní smlouvy, produkt vrátit s žádostí o vrácení platby.

Budeme rádi, pokud se na nás opět s důvěrou obrátíte.

zákaznické oddělení nakupnicentrum.cz - VIVANTIS a.s.

• Možnost osobního převzetí v Praze.
    • Většina zboží skladem.
    • Špatné zabalení předmětů. Malý předmět je vložen pouze v malé orig. krabičce ( která se otvírá ) do velké krabice,ve které předmět při jakékoliv manipulaci lítá a může se poškodit.

Většina zboží je skladem. Rychlé dodání na výdejní místo. Možnost platby hotově. Velký výběr, v některých kategoriích větší než ve specializovaných shopech.

Reakce obchodu Nakupnicentrum.cz

děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu, která je pro nás velmi důležitá, abychom mohli zlepšovat služby pro naše klienty. Těší nás pochvala za rychlost doručení.

Při balení zboží se snažíme o maximální zabezpečení produktu při jeho převozu, aby se k Vám dostalo v pořádku, proto někdy zvolíme větší formát krabice.

Věříme, že pro Vaši další objednávku zvolíte opět náš obchod.

• rychlost a dostupnost

• levné kabelky
    • nevím

všechno proběhlo jak mělo

• Zbozi nedorazilo

Nic zde nekupovat

Reakce obchodu Nakupnicentrum.cz

Pro naše zákazníky děláme maximum a velmi nás mrzí, že jsme pro Vás zboží nedokázali zajistit. O nedostupnosti Vámi objednaného produktu jsme Vás informovali neprodleně po tom, co jsme tuto informaci od našeho dodavatele obdrželi.

Omlouváme se za způsobené komplikace a věříme, že zůstanete naším zákazníkem.

Martina Dostálová Dis.
    zákaznické oddělení sperky.cz - VIVANTIS a.s.

Zavolali mi z obchodu, že zboží již není, a to jsem ho měla den předem dostat.

Reakce obchodu Nakupnicentrum.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Zpětná vazba od našich klientů je pro nás velmi cenná informace.

Šperk, který jste objednala, nebyl skladem. Byl objednán u našeho dodavatele, který nás v průběhu vyřizování objednávky informoval o tom, že šperk je pro velký zájem vyprodán.

Velmi nás mrzí, že jsme pro Vás objednaný produkt nedokázali zajistit a za způsobené nepříjemnosti se velmi omlouváme.

Věříme, že nám zachováte přízeň.

Martina Dostálová Dis.
    zákaznické oddělení sperky.cz - VIVANTIS a.s.