• Rychlost vyřízení
    • Sortiment skladem je opravdu skladem

• Perfektní a velice rychlé jednání.

Velmi rychlé dodání, naprostá spokojenost

• Rychlé a spolehlivé doručení. Příjemné ceny.

Perfektní obchod, dobré ceny, objednávka vyřízena obratem, před kamenným obchodem bezproblémové parkování. Mohu jenom doporučit.

Vše OK.

• Sehnal jsem produkt, ktery jsem jinde nenasel
    • Ceny
    • Rychlost dodani

Super, solidni obchod, urcite doporucuji. Prijemne ceny.

Rychle a bez problémů vyřízeno

žádný problém,neuvěřitelně rychle...

Super rychle, vse v poradku :) Diky.

Mám jen dobré zkušenosti s tímto obchodem.

• Mají v Pardubicích kamennou prodejnu
    • zvláštní přístup

Objednal jsem si kompresor , ještě jsem si ověřil vhodnost výběru ,přišla sms od dopravce že došlo k poškození obalu , okamžitě jsem jim volal . Předpokládal jsem že si ho stáhnou k sobě aby s tím zákazník neměl starosti . To neudělali . Kompresor dorazil - krabice neměla tvar krabice ale skoro šiška ,odmítl jsem ho převzít . Napsal jsem hned do Nako že jsem to odmítl převzít ,ale že určitě mám zájem o zboží (platil jsem ho předem ,to snad svědčí o zájmu a o tom že jsem jim věřil) . Ozvaly se zpět cca za dva dny že zboží je poškozené a že sehnat další kus by bylo pro ně dražší ,že mi vrátí peníze . a dotaz jaké je číslo účtu . Závěr byly líný si to stáhnout k sobě ,klidně by to přehodily na zákazníka , byly líný zajistit náhradní kus , byly líný nabídnout alternativu nebo cokoliv . byly líný si i to číslo účtu dohledat.
    Takže je opravdu doporučit nemůžu .

Reakce obchodu NAKO

Vážený pane Midlochu,
    mrzí nás, že jsme nebyli schopni dodat Vám objednaný kompresor, nicméně Vaše hodnocení a popis celé události je tak trochu zavádějící.
    Po tom, co jste nás informoval o poškození kompresoru na cestě k Vám, jsme kontaktovali dopravce. Bylo nám sděleno, že došlo ke kontrole zásilky, a že bude doručována další den. V danou chvíli jsme tedy nespatřovali důvod pro "stahování" kompresoru zpět. Po-té, co jste kompresor odmítl převzít, vyžádali jsme si u dopravce jeho okamžité vrácení. Obdrželi jsme ho cca po dvou dnech. Při prohlídce jsme zjistitli, že je rozbitý. Zda poškození vzniklo na cestě k Vám a přepravce ho při kontrole nenašel, nebo zda k němu došlo až při návratu k nám kvůli značnemu poškození přepravního obalu, již nelze zjistit.
    Samozřejmě, že bychom Vám rádi dodali kompresor nový, jednalo se však o poslední kus, který jsme měli. Jako důvod pro zrušení objednávky jsme Vám sdělili to, že další kusy nejsou dostupné ani u výrobce. Nové budou naskladněny až v horizontu několika týdnů a nebudou již za akční cenu. Není naší vinou, že poslední dostupný kus za akční cenu se cestou k Vám rozbil.
    Píšete, jak moc jsme líní, ale my jsme jen chtěli, abyste měl svůj kompresor, co nejdříve, proto jsme jej hned nestáhli a nechali ho po kontrole na depu doručovat. Nejsme líní zajistit nový stroj, ale těžko můžeme ovlivnit skladovou zásobu u výrobce. Nejsme líní dohledat si číslo účtu (neposlal jste nám ho, tak jsme si ho nakonec dohledali), ale chtěli jsme jej mít písemně od Vás, aby nedošlo k chybě. A nakonec, nejsme ani líní nabídnout zákazníkovi alternativní zboží jako náhradu, pokud o to projeví zájem, děláme to běžně.

Za nako.cz Z. Hochman

• Sortiment
    • Ceny

Vše proběhlo bleskově a za dobrou cenu !!!

Spokojenost, došlo vše a v krátkém čase - cca pět dní.

Rychlost a cena

Rychlé dodání; platba při převzetí zásilky.

Skvělá komunikace, rychlé zaslání.

• rychlý a spolehlivý

• Bez problému